• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOUKEEProTekToR sound system
    MOTEJL
    MOTEJL --- ---
    Co se Montymu stalo? No da se semnou komunikovat napriklad na mejlu, ale mam ted rozjetyho uplne neco jinyho, Zmarovi sem to uz rikal, ze mam mensi sestavu s kamosem a hodlame delat jen privaty. Ale kazdopadne se nekdy ovzu, kdyz se bude neco konat. Neco jako setkani Protektor djs...:-D
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    HOUKEE: kecas? tebe opustil Monty?:(...
    A muzes mi do posty poslat naky funkcni cislo na beana pls?
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    4.6.2011... den který pro nás znamená mnoho. den kdy nás náš milovaný a milující přítel kamarád a společník navždy opustil. máme tě rádi. montýsku chybíš nám.....
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    mrazák je ve skladu.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    jaky drevo myslis?... Ja shanim akorat ten mrazak.. beanovi se nemuzu dovolat, ma asi jiny cislo.....
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    hele kde jinde se dá debatovat s exprotektorem ne tady??

    chci zbytek toho dřeva co je u beana ve skladu? má o to ještě někdo zájem?? jinak já to vosadim a rozehraju
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    stejně nejlepší ty dvě fotky v záhlaví!
    MOTEJL
    MOTEJL --- ---
    Ano, Protektor uz nehraje...aspon ne spolecne...bohuzel. Nicmene si myslim, ze kazdej, kdo chce nekoho slyset ma moznost jet na party, kde jednotlivci pusobi.
    LAN23
    LAN23 --- ---
    takze protektor uz definitvne skoncil co?? za 2 mesice 5 prispevku a 12 minusu....
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    MOTEJL: jo to se omlouvam, ta domluva tak trochu vazla, a z me strany chybela dostatecna duraznost, stejne jako s tim 3. prosincem, kterej tim pada :/ kazdopadne, pri radne domluve by nemel byt problem neco v lednu v pilotu spunktovat
    RANCIDTEKK
    RANCIDTEKK --- ---
    tvl škoda, že nemám premiumku, docela by mě zajímaly palce dolu pro motejla... :D
    MOTEJL
    MOTEJL --- ---
    RANCIDTEKK: Nojo, to je prace Čítra, kterej to sefoval...kazdpadne, ja sem hral dole a jako jediny jen svoje veci a kupodivu se to vetsine libilo a byla to super atmosfera:-) Urcite neodmitnu pozvani na dalsi party:-) Ostatne, ted jsem rozsiril sve vybaveni, takze zacnu skladat doufam poradny haluzarny:-) Rozhodne zadnej hardtek, ale poradny tvrdy techno!
    RANCIDTEKK
    RANCIDTEKK --- ---
    MOTEJL: a tys hral nahoře nebo dole?? jsem slyšel, že prej u nas dole a já jsem to ani nevěděl... :D
    btw, na letak jsem tě zapomněl dát, páč jsem nevěděl ani tvoje jméno.
    MOTEJL
    MOTEJL --- ---
    Tak za Protektor Sound sem si dal vcera v pondeli 8.11.2010 snad svuj nelepsi set v Cross Club a muzu rict, ze byl uspech:-) Jen skoda, ze z duvodu spatne propagace sem nebyl na letaku... PS: mam moznost zajistit na 3.12 klub Pilot...otazka zni: kdo by chtel hrat, muze nekdo sehnat zvuk? Musi se tez zajistit minimalni pocet ucastniku cca 50 navstevniku platicich na baru... Motejl
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    LAN23: no lachtane.. da se rict ze nikdo. Ale spis bych rek ze ted sme tri co nemaj na cem hrat...
    LAN23
    LAN23 --- ---
    tak kluci jak je to ted svama kdo vam zbyl v tom protektoru??
    MOTEJL
    MOTEJL --- ---
    Cao, hele zatim nestiham, ale az pokrocim s rekonstrukci, tak se nekdy ozvu, ze bych si taky prisel zahrat:-) kazdou chvili budu mit super vybaveni pro zacatek opravdu kvalitni urovne zpracovani zvuku, takze se chystam zase nastoupit vic na scenu:-)
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    nevim se zeptej lucky
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    :D ... a jakej je dalsi pridelenej termin?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam