• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAJKANizozemsko, Holandsko, The Netherlands, Nederland
    OPICCA23
    OPICCA23 --- ---
    PSYCHO: prijezdovy formular to vim to je jasne ale spis me jde jestli me pusti na shipolu bez testu do letadla zpet do prahy :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OPICCA23: Letel jsem pred tydnem a pul. Staci doklad o ockovani, PCR netreba (a stejne to nikdo nekontroloval). V cechach pak jeste priletovy formular.

    Ale nevim jestli se neco nezmenilo. Zitra letim zpet do NL a muzu pak poreferovat.
    OPICCA23
    OPICCA23 --- ---
    Zdravím, prosím Vás neletěl teď v posledních dnech někdo z vás z Holandska do Prahy? Píšou, že na přílet je potřeba PCR test a to platí i pro očkované? Moc se v těch jejich podmínkách nevyznám tak proto se raději ptám. Díky za ochotu
    RODWY
    RODWY --- ---
    cau,nekdo tip na bydleni (privat,pronajem,pension) v Amstru idealne v okoli Buitenveldert (vumc polikliniek)..diky
    BOBES
    BOBES --- ---
    MUTHA: U nás ve Wolfheze chodím pravidelně. Kotrče, kozáci, klouzci, hříbky, rostou. Jeden kotrč nám roste hned nad poštovní schránkou. Ten je dokonce "legální".

    Pokuty nikdo nijak neřeší. Občas dokonce dostanu "pochvalu" od sousedé za krásné kousky.

    OLIII
    OLIII --- ---
    MUTHA: Lokaci nevím, ale bacha ať nedostaneš pokutu.
    ANDULL
    ANDULL --- ---
    Nabízím volná místa:
    15.10. z Prahy do NL
    19.10. z NL do Prahy
    ANDULL
    ANDULL --- ---
    NABÍDKA PRÁCE DEN BOSCH:
    Sdílím pracovní nabídku svého kamaráda (férové jednání zaručeno). Pokud by měl někdo zájem, kontaktujte prosím přímo jeho (nepište mi zprávy, díky):
    Libaan Ibrahim, info@1en2people.nl, Tel: 030-2272478
    for hotel in Vught ( area Denbosch )we are looking for people who wants to work as a dishwasher

    Why work for 1en 2people BV?
    -Good payments! average: €12 per hour
    -8% vacationmoney on top of your salary
    -10,43% holidayhours
    -Weekly payment!
    -Possibility for working parttime
    -Payments per hour,
    -Friendly consultants

    Who you are?
    -A hard worker, willing to learn
    -Are flexible, motivated and a hard worker
    -Speak (basic) English or Dutch
    -Live in or around Vught/ Denbosch
    ANDULL
    ANDULL --- ---
    HONIK: s tímhle zkušenosti nemám, ale zkuste Blablacar, nebo mě celkem fungovaly FB skupiny (češi v Holandsku, spolujízda atd.), můžete tam narazit na lidi s dodávkama nebo většíma autama, kteří jedou prázdní. Není to záruka, ale za zkoušku to stojí. Pak jezdí různí dopravci (př. Z domu do domu, ale zastavují na každé adrese lidí, co jedou, cesta se s nimi protáhne).
    HONIK
    HONIK --- ---
    Chceme s manzelkou z Amsterdamu na mesic do Ceska. Mame dva stare a relativne velke psy a chteli bysme s sebou vzit docela dost veci. Takze hromadna doprava pro nas neni moc dobre reseni. Vlastni auto nemame. Ale rikal jsem si, jestli nekdo nahodou nemate zkusenost s vypujcenim auta na cestu jen v jednom smeru?
    OLIII
    OLIII --- ---
    Já si tu jen tak odložím... :D
    Study Reveals Hand-Washing Habits of Europeans
    https://jakubmarian.com/a-study-reveals-how-many-europeans-wash-their-hands-with-soap/
    KRIVOSH
    KRIVOSH --- ---
    REFALLENONE: v létě v Utrechtu chcípnul pes, covid-necovid.
    Ale koncerty a parties se asi dělat můžou, něcomálo hele co jsem narychlo našel:
    Facebook
    https://www.facebook.com/events/964644547625286/
    https://dbs.stager.nl/web/tickets
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Přátelé, stejný dotaz po půl roce. Jak to teď vypadá v Holandsku, konkrétně Utrechtu? Vládní web s pravidly si najdu, ale víc mě zajímá kultura, muzea, koncerty, atd. Probíhá něco takového a jak?
    Díky moc.
    KACESL
    KACESL --- ---
    díky za info jsem tu
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    Na hranicich neni zadna kontrola.
    Jinak 10 dni plati no.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    KACESL: Afaik bys mel dostat narizenou karantenu na 10 dni.
    Rousky v obchodech/u doktoru/mhd
    Ne vic jak dva lidi spolu v aute/na ulici
    Zakaz vychazeni 21-4:30
    Obchody otevreny pro pickup (objednat musis aspon 4h predem), potravinz a drogerie otevreny normalne
    Rozvazka jidla funguje, i po curfew
    Jinak vsechno zavreny
    Takhle z hlavy asi vsechno.
    KACESL
    KACESL --- ---
    Čau jak to vypadá teď v Holandsku? Jedu v úterý a zajímá mě kontrola na hranicích, někdo nějaké info?
    DRU3
    DRU3 --- ---
    Ahojda, sháním nějaké levné bydlo kolem utrechtu, věděl by někdo?
    BOBES
    BOBES --- ---
    Rychlý dotaz: neplánujete v nejbližší době někdo cestu autem do a z ČR? Potřebuji něco do ČR a zejména přivézt 3 větší krabice z ČR.

    Případně jak/jestli řešíte v aktuální době přepravu do/z ČR?
    BOBES
    BOBES --- ---
    U nás byl taky v porovnání s minulostí klid. Psi byli klidní téměř celý večer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam