• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNCLEANQuartz Composer
    Quartz Composer is a groundbreaking graphics development environment that allows you to explore the incredible power of the graphics stack of Mac OS X.
    rozbalit záhlaví
    SHQ
    SHQ --- ---
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    INITI: trklo i bez nich. mne ten rozdil byl jasnej jen jsem nevedel, jak se dopracovat z indexed k bookletu, ale nakonec to dopadlo. diky :)
    INITI
    INITI --- ---
    ahoj, taky uplne nechapu, co chces delat, s javascriptem jsem nikdy moc neumel, ale obecne ve strukturach jsou cisla a cisla v zavorkach "structure INDEX" a v tvym pripade cisla v uvozovkach (tady to nemusi byt vyhradne cisla) je JMENO klice neboli "structure key member", jak uz psal Fisheye... ale treba jinejma slovama te to trkne.)
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    Aha, tak teď už to vůbec nechápu, co s tím polem má pak být. Žádné hromadné operace s polem pokud vím v QC nejsou, možná tak "sort", obvykle tohle vyřeším postupným procházením pole přes počítadlo jednotlivých indexů a každá hodnota/klíč se upraví, ale záleží, k čemu to potřebuješ.
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    Nastaveni uz resim s lidma z Kosady. Potrebuju to protoze, nemuzu nic rozebirat. pracuju s polem o 200 a vice objektech, to bych se uklikal :)
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    ANEBO: Aha, tak možná ten klíč je vlevo numerický a vpravo řetězec, jestli se to dá v javascriptu nastavit? Ale popravdě není jasné, k čemu to potřebuješ, když rozebereš podle indexů, bude se to chovat stejně.
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    Diky za odpoved. Rozebirat i skladat umim, resim spis jak dostat z javascript nodu ven array v podobe prvniho obrazku :)
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    ANEBO: To je jednoduchý. To první číslo je index hodnoty, a to druhé je s největší pravděpodobností její klíč. V praxi jsem klíče nikdy nepoužil, ale mělo by to tak být. Pro rozebrání struktury dle indexů se použije "Index member" pro čtení dle klíče "Key member". Docela to je vidět u objektu RSS importer.
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    Pratele muzete mi pls vysvetlit jaky je rozdil mezi temito dvemi structures? Diky :)


    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    Laser Pong demence ze zahradky, rizena QC
    Laser Pong Test
    https://vimeo.com/65544695
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    INITI: Nevím, jestli to chápu dobře, ale \n by mělo znamenat New line a \r Carriage return.
    INITI
    INITI --- ---
    FISHEYE_100: ty jo, diky moc..) ja zkousel jen \r a to nefungovalo, \n funguje!! diiiiiiiiik
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    INITI: A zkoušel jsi znak konec řádky? (\n, nebo \r)
    INITI
    INITI --- ---
    ahoj, nevedel by jste nekdo? delam vypisovani jako na klasickym psacim stroji - typewriter efekt. pismena se mi vypisujou fajn pres "image with string" dokonce i delete uz se zvladl, ale totalne sem se zasekl na radkovani, presne udelej novou radku.. nevite nahodou nekdo, jakej prikaz by se "image with string" mel poslat, aby to udelalo radku.. diik
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    Index of /blazicek.net/quartz_composer
    http://blazicek.net/quartz_composer/
    Tady jinak odkládám základní příklady, kdyby někdo měl zájem.
    PAPRIKA17
    PAPRIKA17 --- ---
    máte prosím někdo zkušenosti s dekodováním - čtením QR kódů z live video streamu v QC? předem dík za echo!
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    tak nepropadejte nadeji a teste se na brezen. Kuci a holky z kosady nam daj novou hracku :) http://vuo.org/
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    Jo, ted jsem koupil 10.8 a taky zjistuju ze je to vlastne horsi a pomalejsi...
    INITI
    INITI --- ---
    je to smutny, apple rusi hodne ze vsech svych profi oddeleni a jejich vyvoj. komunita kolem nich je podle me drzela nad vodou, kdyz byli v krizi. (final cut, shake) ted jim staci uspech s iphonem a proste tyhle lidi doslova zariznou a nepotrebujou je... nechapu.. liona sem preskocil a nainstaloval sem si az 10.8. ted sem horkotezko sehnal 10.6 aby jsem se vratil a pracoval jenom v nem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam