• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNCLEANQuartz Composer
    PAPRIKA17
    PAPRIKA17 --- ---
    máte prosím někdo zkušenosti s dekodováním - čtením QR kódů z live video streamu v QC? předem dík za echo!
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    tak nepropadejte nadeji a teste se na brezen. Kuci a holky z kosady nam daj novou hracku :) http://vuo.org/
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    Jo, ted jsem koupil 10.8 a taky zjistuju ze je to vlastne horsi a pomalejsi...
    INITI
    INITI --- ---
    je to smutny, apple rusi hodne ze vsech svych profi oddeleni a jejich vyvoj. komunita kolem nich je podle me drzela nad vodou, kdyz byli v krizi. (final cut, shake) ted jim staci uspech s iphonem a proste tyhle lidi doslova zariznou a nepotrebujou je... nechapu.. liona sem preskocil a nainstaloval sem si az 10.8. ted sem horkotezko sehnal 10.6 aby jsem se vratil a pracoval jenom v nem..
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    Nevypadá to dobře,...
    Future of Quartz Composer | Kineme
    http://kineme.net/forum/General/FutureofQuartzComposer
    INITI
    INITI --- ---
    jj,ted prave na to koukam..) a rikal sem si proc ti to nevyhovuje... tak pak posli vysledek
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    INITI: wow syphon je asi presne to co jsem potreboval. Diky moc za tip, hned jak bude cas, vyzkousim
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    Abych popsal situaci:
    Mam jednu kompozici pro jeden vystup z grafarny, kde tvorim image, ktery potrebuju dostat do druhe kompozice na jinym vystupu. Jde tedy o dve separe kompozice. Image Broadcaster z iMovie byl tip z kineme, ktery jak se ukazalo funguje jen v ramci jedne kompozice, takze je mi k nicemu. Zatim jedinne reseni mne napada udelat jednu jedinou kompozici a pomoci quartz builderu udelat aplikaci s velikosti okna vystup1+vystup2, ze by vlastne jedna kompozice sla pres oba vystupy. Je to blby reseni protoze by se to dalo pouzit jen na konkretni rozliseni vystupu (px vs. units), ale jiny mne nenapada ;(
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    ANEBO: Nestačí je prostě hodit do třetí?
    INITI
    INITI --- ---
    to je v ramci jednoho compu? a syphon by nepomohl? jinak ten Image Broadcaster z iMovie neznam
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    Pratele nemate nekdo zkusenost s posilanim image z jedne kompozice do druhe pomoci Image Broadcasteru z iMovie? Nejak se mi to porad nedari rozchodit ;(
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    INITI: diky diky .... svicky jsou pres wiimote (tedy vlastne jen jeho ir kameru)
    INITI
    INITI --- ---
    ANEBO: zkus jeste movie player od vadeho.. ma dva, jednodussi 32bit a novejsi 64bit.. nejsem ted na macu a nepamatuju si, kterej je tenhle. kazdopadne oba najdes na jeho stankach http://v002.info/plugins-sources/v002-movie-player-beta/
    svicky jsou vtipny, to je pres wii?
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    takova mensi sranda z moji zahradky
    Interactive Candle Plasma Screen
    http://vimeo.com/37024317
    ANEBO
    ANEBO --- ---
    Potreboval bych poradit s Kineme Quicktime Playerem. Vzdycky kdyz v playeru zmenim input file na jiný, problikne mi nejdriv bilej frame, nevite jak se toho zbavit? Napadaji mne ruzny walk aroundy, ale pokud jste to nekdo resil a vite o nejaky elegantni ceste, byl bych moc vdecnej...
    INITI
    INITI --- ---
    hezky instrukce,) dik, schovam si to na priste..
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    INITI: jo, tak ja bych to taky umel spis v Pd, ale zas tak slozity to nebude. stejne tak je nejlogictejsi z tech cislovanych promennych udelat cislo a to pak pouzit jako index. Zalezi, co se ma pak s temi cisly stat, uplne to z toho popisu nechapu...
    INITI
    INITI --- ---
    diky, kamarad mi to vyresil v maxu za 5 min.) byl to celkem zasek, v quartzu by to slo, ale celkem slozite
    FISHEYE_100
    FISHEYE_100 --- ---
    INITI: No jeste je mozne pomoci string components rozlit ten nazev na cisla a ty pak poslat do de-multiplexeru. js bude jednodussi, ten objekt je v knihovne a neni vubec slozity, staci projit to, co v nem uz je...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam