• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMISHClub Biograffs.....alias Rybárna :-)
    AMISH
    AMISH --- ---
    juhů květen docela nabitej, máme se na co těšit:)
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Taaak a jako důkaz tu máte nabitej květnovej program... 4 kapely z Německa, 2 DC bandy se svou premiérou.. inu je se na co těšit
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Ryba bude, jede se dal jak nic... Pres tejden zavreno, pac tam nechodej lidi, otvirat jen vikendy + na akce... zatim takhle, co bude dal se uvidi, v reseni vice variant.... ale kazdopadne o prostor se nepride, neverte bachorkam a ruznejm zarucenejm informacim....
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    no to snajd ne,to mi ani nerikejte,toho sem se fakt obavala,ze az se vratim tak uz Rybarna nebude a ja se tak tesila,az zase budu schazet po tech schodech,uvidim ty ksichty na baru a zacitim tu rybinu:d
    PAPRIKANA
    PAPRIKANA --- ---
    ja zas slysela ze zatim bude mit otevreno jen pres vikend dokud budou akce.. pres tejden zavreno....
    AMISH
    AMISH --- ---
    ZLORENE: tak to se mi ulevilo. slyšela jsem to od lidí kolem vid, bylo mi jasný, že to nebude uplně pravda.
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    AMISH: uprimne prijdou mi dost zcestny, ve ctvrtek sem s rybou mluvil, dnes mame schuzku nejspis...
    AMISH
    AMISH --- ---
    jaaaj, nehádejte se!!!:D
    jináč ryba rybu pouští, nechává to majiteli co má rampu a vlastně celej ten barák, kterej z toho bude chtít udělat prej něco nóbl, takže asi konec akcím :( :( zas to bude vopruz...toť mé poslední informace....
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    KANALOS: vis o tom ze me to ale vubec nesere..v tu dobu sem nepotrebovala hnit v decine..a kdyz nikdy nepochopis moji srandu za to ti nemuzu a nebudu uz sem psat na to nic, zbytecny OT...:D
    KANALOS
    KANALOS --- ---
    MANIICZKA: a proc ne k rybarovi sem chodil este kdyz si nemela ani paru o jeho existenci tak si di raci hrat s panekama jarmilo
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    KANALOS: no a jeste ty tu voprozujes:DDD
    KANALOS
    KANALOS --- ---
    koukam tady sou taky furt ty sami blazni
    AMISH
    AMISH --- ---
    díky bohu ho neznám osobně ,) teda skoro nic proti gymplákům :D
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    chtela sem nahodit novy fotky,pac sem na novym squotu v atenach a cestou sme se stavili na thermofilech horky prameny v prirode...labuzo,no jenze sem o vikendu byla na nejaky fieste a odjebali mi tasku se vsim..zmrdi..tak nemam nic!
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    PAWOUCEK: ...tak dobry nebyl to on,pac tady pred chvili sedel predemnou, ale jako by gymplakovi z prdele vypad:D
    PAWOUCEK
    PAWOUCEK --- ---
    MANIICZKA: Jestli to je němčour, tak mluvil bravurně česky. :] A studuje tady v DC gympl.
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    hej tak to je mazec...znate toho typka v cepici,vypada totiz jako jeden nemec kterej je tady v recku a obcas se s nim vidim na delte...a podle toho v jakym je tady stavu tak soudim ,ze je to on!!!:D
    http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3284/3284073_cfa8a0a7605413e3f801675b0774378d/images/P3260012.JPG
    AMISH
    AMISH --- ---
    ZLORENE: ale nemysli si, že mi budeš pořád mazat moje "vtipný" texty!!!!! ,)
    AMISH
    AMISH --- ---
    ZLORENE: fotku chválim, dozvěděla jsem se o tom teprve včera, je to děs :,(
    KANALOS
    KANALOS --- ---
    rip vole jinak k tomu nevim co dodat pac sem se tesil ze az se jednoho krasnyho dne vratim do milvanyho podzamci ze se vykalime uzij si to tam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam