• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMISHClub Biograffs.....alias Rybárna :-)
    AMISH
    AMISH --- ---
    ZLORENE: jedině tu: biograffsclub.cz/index.php?option=com_​datsogallery&Itemid=27&func…
    rybí stránky....ale přijde mi, že zrovna nefachaj ,)
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    potreboval bych tu starou fotku ze zahlavy, hmhm? miso??
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    TYWE CO SE TO TAM S VAMA K.... DEJE!!!!:D....TO TO STALO TAK ZAHOVNO,NEBO NENI O CEM PSAT,JINAK ZDRAVIM Z KRETY UZ SEM SE PREODILA NA OSTROV A PARADICKA..TEPLICKO A SQUOT ZA MESTEM TROCHU V LESE KLIDEK,NO TO CO SEM SI CHTELA JESTE DAT NEZ VAS TAM ZASE PREPADNU A ZACNE TO!!!!TEDA DOYUFAM,PODLE TOHO JAK NIC NEPISETE ,TAK MI PRIJDE,ZE HNIPATE NA GAUCICH BO CO..MI NESERTE!!!!!!!!!!!:DDD
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    co caro-tekky i ty netekky:D..japak se letos kdo vyndal,vozral,poblil...po....
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    jaj more des bes ja v atenach peklo ,boje v ulicich,fizle vsude,vcera tri mrtvi pomooooooooc ja chci na barovku a jednu dvanactku!!!!:DDDDDDD
    KANALOS
    KANALOS --- ---
    to si tam dal ty
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Hehe hlavne oldskul - 4 roky stara zalezitost :)
    KANALOS
    KANALOS --- ---
    a neb jak se da krasne zlejt v pohode foto
    BIOGRAFFS
    BIOGRAFFS --- ---
    nak tu fotku nepropirat,mama rikala ze je hezka.
    DAPOREK
    DAPOREK --- ---
    Tyvle nerikej ze na ty fotce je Peta...?!!
    AMISH
    AMISH --- ---
    juhů květen docela nabitej, máme se na co těšit:)
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Taaak a jako důkaz tu máte nabitej květnovej program... 4 kapely z Německa, 2 DC bandy se svou premiérou.. inu je se na co těšit
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    Ryba bude, jede se dal jak nic... Pres tejden zavreno, pac tam nechodej lidi, otvirat jen vikendy + na akce... zatim takhle, co bude dal se uvidi, v reseni vice variant.... ale kazdopadne o prostor se nepride, neverte bachorkam a ruznejm zarucenejm informacim....
    MANIICZKA
    MANIICZKA --- ---
    no to snajd ne,to mi ani nerikejte,toho sem se fakt obavala,ze az se vratim tak uz Rybarna nebude a ja se tak tesila,az zase budu schazet po tech schodech,uvidim ty ksichty na baru a zacitim tu rybinu:d
    PAPRIKANA
    PAPRIKANA --- ---
    ja zas slysela ze zatim bude mit otevreno jen pres vikend dokud budou akce.. pres tejden zavreno....
    AMISH
    AMISH --- ---
    ZLORENE: tak to se mi ulevilo. slyšela jsem to od lidí kolem vid, bylo mi jasný, že to nebude uplně pravda.
    ZLORENE
    ZLORENE --- ---
    AMISH: uprimne prijdou mi dost zcestny, ve ctvrtek sem s rybou mluvil, dnes mame schuzku nejspis...
    AMISH
    AMISH --- ---
    jaaaj, nehádejte se!!!:D
    jináč ryba rybu pouští, nechává to majiteli co má rampu a vlastně celej ten barák, kterej z toho bude chtít udělat prej něco nóbl, takže asi konec akcím :( :( zas to bude vopruz...toť mé poslední informace....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam