• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEXIKMikro 4/3 (Micro Four Thirds) - KLUB PRO VŠECHNY ČLENY RODINY!
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    šlo mi hlavně o osobní zkušenosti ideálně, u většiny baterií se kompatibilita s nabíječkou neuvádí, což chápu, sem tam je akorát uvedeno, že má svoji + osobní zkušenost se hodí, zda baterie OK nebo radši nekupovat a pořídit origo, případně jak drží kapacitu, nebo která z těch neorigo je OK a kterou značku radši vynechat.
    - seznam bateríí mi neporadí s mým problémem a když člověk už vidí 60x popis kterej vůbec nebere na vědomí v čem to jde nabíjet, tak jako vyhodit do popelnice 600 umím asi i líp... než abych si přinesla domů něco, co mi nejde nabíjet.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    Ahoj,
    poradíte prosím, kterou neoriginální BLN-1 baterii tak, aby pasovala do origo nabíječky? Připadně zkušenosti s kapacitou... Děkuju.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    jen tak, když jdu kolem...

    Last update: July 7, 2016
    http://hazeghi.org/mft-lenses.html
    TWARR
    TWARR --- ---
    jsem zase asi zaspal dobu a nevim o kolik let. panasonic wide predsadka DMW-GWC1 nikde neni.
    nema ji nekdo na prodej? :))
    MIRRA
    MIRRA --- ---
    SCHWAB: Toho jsem se trochu bál . Když jsem se na pár inzerátů díval, tak ceny byly podezřele nízké.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MIRRA: uz jsem zkusil dva nakupy. u jednoho objektiv nereagoval na spoust; u druhyho nefungovalo manualni ostreni... ale zkousim to dal, zkousim :)
    MIRRA
    MIRRA --- ---
    SCHWAB: Bazar, seťáků bývá na prodej dost a za rozumnou cenu.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MIRRA: dík..už jsem se srovnal..

    dotaz prosím

    trochu jsem sklouzl a klepl foťákem o zem.

    Pádu přítomný 14-42 má trochu větší problém s ostřením a zobrazuej tmavě. Muísm přeexponovat +1, aby to trochu odpovídalo realitě a to je za denního světla.

    Objektiv 40-150 mi funguje normálně, takže předpokládám, že následky odnesl jen objektiv. Má cenu zkoušet nějaký servis?

    Se obávám, že ne, takže musím pořídit jiný.

    A ad 14-42 - samozřejmě jsem šetřivej - jak by na m4/3 fungoval starší 4/3 olympusí 14-42?

    U 40-150mm jsem totiž zkoušel 4/3 i m4/3 a ten mikro byl o něco rychlejší v ostření (automatickym, manuálně jsou oba stejně pomalý, ale to je v uživateli :)

    A jinak ten dotaz - doporučili byste mi nějaký objektiv jako adekvátní náhradu setový m.zuiko 14-42 ? Klidně čistě 4/3, adaptér mám.
    A starší model, páč ho potřebuji rychle a nechci teď moc otevírat peněženku.

    dík
    MIRRA
    MIRRA --- ---
    SCHWAB: pokud se nepletu:
    14-42 EZ Pancake
    14-42 IIR
    14-42
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Ahoj, nějak se nemůžu dopátrat... kolik je typů/řad základních 14-42 olympusích objektivů na micro 4/3?
    SUIOR
    SUIOR --- ---
    Koupím MMf-2, případně DMW-MA1.
    SUIOR
    SUIOR --- ---
    Koupím GH3. Eventuelně levnou E-30.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    mě to za ty peníze jako nějaké terno nepřijde, zvlášť, když to není odolné a vodotěsné. Ale koncept zajímavý
    Woah: New GoPro-Style Camera Shoots 4K, Has Micro Four Thirds Mount & Up to 102,400 ISO | Resource Magazine
    http://resourcemagonline.com/...camera-shoots-4k-has-micro-four-thirds-mount-up-to-102400-iso/55987/
    KORDA
    KORDA --- ---
    Hello. Prodávám svůj Olumpus OMD M10: http://www.paladix.cz/bazar/index.php?adid=346029
    URZA
    URZA --- ---
    Panasonic teď nabízí 5 let záruku na fotoaparáty Lumix řady G (G-něco) koupené do konce července 2014. https://lumixg.panasonic5y.com

    Jestli třeba někdo uvažujete...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    zdravim, nasel by se tu nejaky majitel GX7 nejlepe z prahy, ktery by byl ochotny svyho milacka zapujcit na par dni k vedeckym ucelum?
    MASOWN
    MASOWN --- ---
    Sháním pro svojí slečnu k Ježíškovi nějakou kvalitní, použitou (avšak plně funkční), digi zrcadlovku s dobrým objektivem za hodně rozumnou cenu. Cena do 5 000Kč. Nechce se někdo zbavit svého staršího miláčka? Vyzvednu v Praze a okolí a platím hotově.
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    shanim zakladni sklo k Pen EP3 (14-42). nema nekdo na prodej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam