• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MTOV (We Are of Peace, Always), taky trosku THE EVENT, no a sme zvedavi na FALLING SKIES :-)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    WRATA: Vždycky se plánuje jenom jedna sezóna s 13 díly. Druhá se plánuje až podle sledovanosti.
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    MIK_CZ: tak nejak ;)) kazdopadne mas tohle auditku, aby ti to necekanym privalem prispevku zase pripomnelo ;))
    MTO
    MTO --- ---
    njn. do jara to nejak prezijem. tak zadnou chripku, teda nejakej ten snih na zimu a nejaky ty obrazky pastujte aspon :-)


    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    to do ty doby zapomenu ze ten serial existuje :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    MTO: taky si myslim :(
    MTO
    MTO --- ---
    ach jo...:-(
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    CRANK: Jojo, zrada největší, další díl až v březnu dámy a pánové. :/

    Fringe, Heroes a Flashforward mají před sebou díl a pak až v lednu. Americké tv zaplaví vánoční sračky..
    CRANK
    CRANK --- ---
    LAMICZKA: Cože? To snad ne :D
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    to jako že další díl bude až v březnu ???
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    WRATA: to nejspis ne, koneckoncu tam je ten pribeh mnohem kompaktnejsi nez dejme tomu u heroes nebo fringe, ktere by klidne mohly pokracovat v podstate do nekonecna. podle me to proste povedou ke konci, jak rychle bude zalezet na ratinzich. ale konce se urcite dockame.

    konec puvodniho serialu jsem videla, sledovala jsem ho s tatou, kdyz ho pred lety davali u nas na ct2 v noci. a libilo se mi to a udelalo to na me dojem. dodnes na to mam hezke vzpominku, i na tu atmosferu, kterou jsme si u toho s tatou udelali. proto mam pocit, ze tenhle serial je velka vec a je mi lito, ze se toho tata nedozil.. ;)
    WRATA
    WRATA --- ---
    KOLOUSEK: Nedavno jsem to s nekym resil a on rikal ze konec te puvodni byl taky dost napicu takze uvidime no. Ja doufam ze to nebude nejakej nekonecnej serial jak Dallas :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    WRATA: na to to rozjizdeji prilis pozvolna imho. je to napinave a akcni, ale jeste stale se seznamujeme s backgroundem. stale nic vyrazne noveho, jen odhaleni existujicich veci. muselo by se to hodne zmenit, aby to stihli v deviti dilech uzavrit. nejakou prekvapivou pointou nejspis...
    WRATA
    WRATA --- ---
    MTO: Nekde jsem cetl ze planuji jenom jednu serii se 13-cti dily :(
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    MTO: To tipujes spatne, ten serial pojede do ty doby, dokud na nej lidi budou koukat.
    MTO
    MTO --- ---
    tak sem si dal epizodu az dnes celou...vcera me unava premohla v pulce, ale urcite ne nudou :-D

    imho to je remeslne skvele udelany. zaver s lodema parada. bych rad videl na platne nejakym (jezisku ten projektor,jo? prosim)

    LEMUR: no to je prave o serialech ne? pomalinky vytvereni zavislosti :-)

    jo anketa k dilu visi na home

    MTO
    MTO --- ---
    MANCINI: no puvodni mela 19. episod. ted planuji 13. na prvni sezonu tak uvidime...:-)

    tipuju 2x13
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_V_(1984_TV_series)_episodes
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    DRAGON: hm no, ja ti rikala, at se nekoukas :-/
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    DANCHEZ: no jestli budou trosku kopirovat spad a dej puvodniho serialu, tak by se to melo velice rychle rozjet ... pokud ale chteji dej puvodniho serialu natahnout na 4 serie po 24 dilech, tak se jim na to asi brzy vyseru :-)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    no.. je to porad zajimave... ale trochu mi pripada ze se to zacina rozmelnovat.. doufam ze se z toho nestane melrose place (nebo heroes ktery od treti serky staly za starou belu)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    LEMUR: vsak to nebyl posledni dil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam