• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MTOV (We Are of Peace, Always), taky trosku THE EVENT, no a sme zvedavi na FALLING SKIES :-)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    prosim, nemate nekdo odkaz na torrent k minulemu dilu? spatne se mi to hleda. vetsinou jsem to snadno nasla podle nejnovejsich, ale ted jsme se chvili nedostali k netu... nebo mi poradte, jak to hledat ;)) obecne s timhle serialem narazim na problem, ze kdyz zadam do vyhledavace "v", tak se tim nikam nedostanu ;)))
    JEDI
    JEDI --- ---
    Pochopil jsem to spravne, ze Anna ví, že Erica je velitelem odboje?
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    JEDI: bude to mít jen jednu sérii,,

    btw 4400 je mazec, jen to má pomalej start. fakt doporučuju
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    wuahááá!to je husté! 8))
    taky jsme nevydrželi...teď sme akorát dokoukali
    teror začíná:))
    MTO
    MTO --- ---
    luxus dil s mnoha prekvapky....

    sem to nevydrzel a dal s eng. subs :-))))
    JEDI
    JEDI --- ---
    kolik to ma dilu?
    10-12?
    kdy bude dalsi serie?

    Je nejakej podobne dobrej serial?
    vcera jsem zkousel 4400 a skoro jsem se unudil k smrti,
    JEDI
    JEDI --- ---
    GORG: hehe, tak to jo, takze se vlastne nic nemeni..:-)
    GORG
    GORG --- ---
    JEDI: No pokud by testem neprosla, pak by znamenalo, ze trpi emocemi, a tedy by sobecky polozila sve zajmy nad zajmy kolektivu a rozhodla, ze je v zajmu vsech a stability aby vladla dal. :) Kdo by jim daval pozehnani vid... ,)
    MTO
    MTO --- ---
    ceska fandovska stranka
    http://www.v-serial.cz/
    MTO
    MTO --- ---
    JEDI: dobra otazka!

    treba se ji dockame ;-)
    JEDI
    JEDI --- ---
    celkem by me zajimalo, kdyby si Joshua Annu pozval znovu na test a řekl jí, že test je neúspěšný, jestli by oddělala sama sebe...
    JEDI
    JEDI --- ---
    a Anna nema emoce?
    a Anna je tak blba, ze to nevidi?
    A co kdyby ji ten reporter prefik?
    A vubec, jak vubec vypadaj celozeleny?

    :-)
    MTO
    MTO --- ---
    LAKSYMO: citim to podobne...ten rozhovor s erikou byl hodne silny. hraje to na dost velky sachovnici.

    no uz se zacinam tesit na stredu, na pravidelnou davku emoci :-D

    btw abc homepage je dobre udelana. bavi me tam ty hlasky :-)

    "Our species is designed for efficiency. We're not burdened by emotional imprints like humans."
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    MTO: ta je zamilovaná a ví co ho čeká, když bude v tom programu. tak ho radši chce stranou. imho :)
    PIZI
    PIZI --- ---
    Ale v ceskych titulcich to prekladaji jako pata kolona. Coz odpovida ceskemu vyznamu:

    Termín „pátá kolona“ se vžil pro označení politické skupiny tajně působící proti svému státu a pro ideologii či politiku protivníka. Tento výraz poprvé použil generál Mola za španělské občanské války, kdy na otázku, která ze čtyř frankistických kolon dobude Madrid, odpověděl, že to bude pátá kolona přívrženců ve městě.

    A evidentne je to spravnym prekladem fifth column http://en.wikipedia.org/wiki/Fifth_column

    A fifth column is a group of people who clandestinely undermine a larger group, such as a nation, from within, to the aid of an external enemy.

    The term originated with a 1936 radio address by Emilio Mola, a Nationalist General during the 1936–39 Spanish Civil War. As his army approached Madrid, he broadcast a message that the four columns of his forces outside the city would be supported by a "fifth column" of his supporters inside the city, intent on undermining the Republican government from within
    OMN
    OMN --- ---
    urcite kolona? ja myslel ze rikaj fifth column...
    PIZI
    PIZI --- ---
    MTO: No moc nema. Ve chvili kdy by to kolona chtela pouzit musi obetovat toho doktora, protoze vyjde najevo ze to zamlcel. Je to pouzitelne jen jako moralne citeny dluh, ne jako vydirani. Je to takova patova situace.
    MTO
    MTO --- ---
    PIZI: ja bych to jeste nerozpitvaval... hodne lidi jeste nevidelo :-)



    MTO
    MTO --- ---
    JEDI: tak to mas pravdu :-)

    ale nezapomen, ze ji ma taky 5. kolona v hrsti diky tomu emotestu...
    JEDI
    JEDI --- ---
    MTO: no co jako kazda bloncka ne? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam