• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    DRUI
    DRUI --- ---
    TOXICMAN: Soundtrack delal stejnej clovek jako u Diabla 1 ;)
    GAF
    GAF --- ---
    Už na druhý úrovni mam s lučištnicí zbraň a schopnost, kdy mi furt dobývá mana a sestřelim klidně všechny jednou ranou. Mně se to líbí.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    zkousim demo, ale nejak nemuzu v tom first floor najit co po me chce ten dedula v prvnim questu :(
    jinak klon diabla hehe :) i kus soundtracku mi prisel uplne stejnej ;)
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    asi tak nak..

    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Mne to pravidelne pada na msvc++ error a to vzdy v jednom konkretnim miste. Zkousel jsem vsechno co se dalo z fora vycist a stejne to nepomohlo. Dost me to mrzi (patch samozrejme mam)...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    HAVANA: no zatim hraju jenom za jednoho charactera, ale melo by to tak bejt

    http://www.slum.cz/clanky/diablo-3-ne-torchlight/

    Chuť do rozehrání nové hry pak určitě zvyšuje fakt, že jednotlivá patra jsou náhodně generována. Přesto ale samotné lokace vypadají hezky. Generátor má k dispozici poměrně značné množství dílů a dílků, které se mu daří spojovat do zajímavých levelů. Samozřejmě, stejně jako v prvním Diablu, i tady platí, že některé klíčové lokace jsou pevně dané. I nepřátelé jsou do lokací umísťováni náhodně, ovšem jen z typů monster určených pro dané patro. Obtížnost nepřátel se tak nezvyšuje s úrovní hráče. Pokud se tedy na 20. levelu rozhodnete vejít do prvního patra, potkáte tam opět krysy s krumpáčem, kostlivce a pavouky s pár životy. Rozmísťování nepřátel se generátoru také daří velmi dobře, takže tempo hry se poměrně často střídá. Lokace s pár kostlivci střídají místnosti plné nepřátel a naopak. Hra tak rychle neupadá jen do klikacího stereotypu.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    genrujou se novy mapy kdyz hrajes odzacatku za jinyho pandulaka ?
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    PRAASHEK: no toho tydyta sem nasel ze zacatku druhyho nebo tretiho levelu [a podle questlogu je to on], ale rika jenom neco jako 'rest a while, I will finish some job here' - ale rika to porad :[

    TACHIBANA_UKYO: urcite vyzkousej, aspon mas o duvod vic to rozchodit ;]
    TACHIBANA_UKYO
    TACHIBANA_UKYO --- ---
    vypada to zajimave.
    jestli rozjedu virtualbox,asi to zkusim...:]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jinak v prvním patře je nějakej paesant, to není von
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo, to dělám dycky, když máme oba plnej inventář. do města můžu i pomocí town portal sroll.

    ten týpek se k tobě přidá snad hned, to asi myslíš jinýho (k tobě se přidá ten známej ženské, co potkáš před vchodem)
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    PRAASHEK: no bambitky sou uplne bozi!

    PRAASHEK: ja to zatim hral jenom chvilku, s tim typem sem sice uz mluvil, ale nechce se mnou jit.. tzn se k nemu vratit az pozdeji?

    ad vraceni do mesta - SUPER vec je, ze muzes nalozit peta a poslat ho do mesta - on to tam proda a vrati se :]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jedu teď se dvěma bambitkama, jedna je dost libová
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dík za info, to je dobrý vědět, já vykydlil toho bose (jak předtím zabije toho týpka, co mu jdeš pomoct a chvilku s tebou předtím chodí) a jedu dál podzemí, do města jsem se eště nevracel
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    PRAASHEK: jdou, ve meste [napravo, kde stoji kun] jsou dva naky goblochove - jeden nici itemy a vyndava z toho kameny, druhej nici kameny a zustane Ti item

    ale objevili se mi tam az +/- kdyz sem prosel treti level tech dolu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hrál jsem to jenom chvilku a je to fajn. ty kameny, co se dávají do slotů brnění nebo zbraní po umístění už nejdou sundat, nebo jdou?
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    tak na zacatek bych mel rict:
    - kdo hral Diablo, bude tohle milovat [a ovladat asi tak za 5 minut]
    - hra je [aspon zatim] pouze singleplayer [takze idealni odreagovani]
    - je to napsany i s moznosti optimalizace na netbooky, tzn. hra na cesty :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam