• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    HAVANA: C:\Documents and Settings\xyz\Application Data\runic games\torchlight\

    sou tam savy i mody
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    kde je ten backup savu uloznej ?
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    ok,jedu znovu ten pes nic moc necham valecnika a vezmu kocku
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    BOLDRIK: Ako všetky tohto typu, niekde to proste nájdeš ;-)))
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    čau,prosím o radu jak splnit tento kvest pro kouzelníka?
    http://i.nyx.cz/files/00/00/03/29/329826_358ba99130592da2af73.jpg
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    skusal niekto enchantovat sushi helmu, ci sa tomu sa zvysit fishing luck?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak jsem si prave pri pokusu co dela Recover gem znicil svoji hlavni zbran :-D
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    ZELGARIS: co COZE? kurva, tak anketa znova... to me poser!!!
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Nejak mi v ankete chybi moznost "zmacknu si ikonku lupy, abych nemusel porad drzet ALT" ^_^
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    chcem sa spytat, da sa nieco robit s unique itemami okrem toho ze ich pemenim na sutre? pretoze ja ich doradu predavam, vyrabat sutre sa mi z toho tak moc neoplati.
    + pripajam neco aktualne Free Image Hosting at www.ImageShack.us
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    hmm, tak shledávám, že je ten Inquisitor fakt ztráta peněz. Příběh fajn, na grafice se mi líbí, že to není žádný šmoulovský wowko nebo torchlight nebo proste tyhle 3d hrůzy, ale hratelnost totálně nula. A i když sem se rozhodl překousnout hratelnost a pak mi ta hra zpadla po dlouhy vyčerpavajici bitvě, kterou sem si ani nestihl uložit, tak to teda čau :(
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    JUDAS: Digitální distribuce zahájena

    Pro ty, kteří nemají v dosahu obchod, kde by se dal Inquisitor koupit, jsme připravili digitální distribuci hry. K zaplacení hry můžete použít buď PayPal účet nebo i běžnou platební/kreditní kartu (Visa, MasterCard, American Express).

    POZOR! Po zaplacení obdržíte potvrzení e-mailem s instrukcemi pro stažení 2GB souboru s instalací hry Inquisitor.

    staci si otevrit odkaz na stranky hry..
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    VLAKODLAK: O_o pred deseti lety bych si to mozna i koupil..
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    IGRACEK: Screeny nevypadaji spatne, ale jak se to zacne hybat...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    JUDAS: tak to netušim :(
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    VLAKODLAK: ja myslel digital download.. ale to asi u cesky hry nehrozi co? :D Shade..
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    VLAKODLAK: souhlas.. vypada to zajimave, ale cestina do her podle me absolutne nepatri.. pokud to neni nakej Polda. :D prvni screen co sem z toho otevrel na me vybafnul "Odolnost proti mrazu +13%" a to mi uplne staci.. nesnasim cesky mluveny hry, ceskou IT terminologii, cesky windows, qwertz klavesnici atd.. Jo, sem v tomhle docela fasista, ale menit to nehodlam. Az vydaj anglickou jazykovou verzi, at se ozvou :]
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    VLAKODLAK: buji z toho ve mne hereze :D no ale kazdopadne kde se to da koupit online? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam