• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    rozbalit záhlaví
    GAF
    GAF --- ---
    STRANGERD: no ale minimálně to přidává aspoň někdy. Dost na to, aby když tam enchantuju několikrát po sobě tu samou zbraň, tak mi to z původních třeba +4 ice dmg udělalo +30.

    Možná taky je potřeba, aby statistiky byl původní nebo naenchantované - nepřidává to statistiky těm gemovým tak často.

    Je to můj pocit, jestli to je pravda nevím.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    GAF: to neni pravda (vyzkouseno)
    GAF
    GAF --- ---
    PANKAAC: a navíc, teda aspoň mam ten pocit, enchantování tak nějak spíš přidává k tomu, co předmět už je zač a úplně nový vlastnosti přidá spíš málokdy.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    http://steamcommunity.com/stats/Torchlight/achievements
    Chci videt cloveka, kdo splni vsechno todle :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Existuji ve hre nejake predmety typu +1 ke vsem dovednostem Vanquishera a pod? Treba uz mam level 10 Explosive shot a ukazuje to, ze 11 level bude mit tolik a tolik zraneni, ale co vse ho muze dale navysit?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Kdyz jsem mluvil o tech achievmentech, je tam i achievment, ktery clovek ziska, kdyz si 20x disenchantuje nejakou vec ^_^
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    VLAKODLAK: ...no tak to je perlička na dortu XDDD taky už sem to párkrát absoloval...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Jestli mate nekdo steam verzi Torchlight, tak novy update, 60 achievmentu a napojeni na steam cloud.
    UBU
    UBU --- ---
    BJUSKID: kdyžtak mi hoď tvuj mail do pošty
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    a co teprve odebrání enchantů
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    ...no,představi si těch deset enchantů naráz za těch 70 kolíků. já myslim,že schopnosti jako life stolen,či degradace armoru nejsou až tak špatné a o critical hit,či přidání 2 socket míst nemluvě. a magic find a increase a exp.gain.. no jéje
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PANKAAC: enchanty jsem moc neresil... kdyz mam 70 tisic, enchant stoji 6 tisic a vetsinou prida jen neco jako +20 damage, +10 live stolen, nebo nic... tak to podle me moc nemelo cenu.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    NECROMAN: a to se mi zdá,že je nějak mállo voenchantěná,ne???
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dohrano na normal. Postava na levlu 42. Zejmena tato puska, co jsem vygambloval na levlu 39. me potesila :)
    Btw. meli jste recht, ten Explosive shot je dobra vec, ted ho mam na levlu 10 a nevim, do ceho cpat body dal.
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    ZELGARIS: ...zajímavé...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    UBU: to by bylo super
    UBU
    UBU --- ---
    BJUSKID: vrátíš :-) Někde na fóru na to byl odkaz, mam ten prográmek zazálohovanej doma, kdyžtak večer pošlu.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---

    ok
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    BJUSKID: ee

    What kind of benefits and perks can your retired character give? Can they ever come out of retirement?
    Currently there’s no way to get a character out of retirement. The benefits of it are tied to that. The whole point of retiring a character is to pass down an heirloom item to one of your descendants, the next new character you create. The item’s requirements are decreased, while it’s damage and bonus effects are increased. Just like the infinite dungeon it opens up after you beat the game.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    hoj možna budu vypadat jak tele ale retired postavu už asi nevratim co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam