• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    co se tyce muskety vs. dva kvery, ja jednoznacne volim musketu - mnohem vetsi dostrel
    DWAY
    DWAY --- ---
    LOJZEE: a nebo to hrej s vypnutym monitorem, to vetsinou celkem zvyssi obtiznost ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: Cca 35 pater a potom Shadow Vault (zde nekolikrat snad jiz zminovany nekonecny dungeon)

    LOJZEE: Tak rozjed very hard hardcore postavu, kdy ti to i tak prijde lehke ^_^
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    LOJZEE: no minioni jsou podle me treba i ty kostry ktery vyvolavas ze svitkovejch kouzel a mozna i pet
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    na very hard za alchymistu vyvolavace ve tretim patre uz celkem ptiruhuje, ale konecne je ta hra nejaka vyzva.

    zajima me, jestli minion (kuli skillu, co pridava dmg+arm minionum) jsou i ti golemove od 10lvlu nebo jen impove?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: 2. shift a klik na predmet
    KOC256
    KOC256 --- ---
    a jeste dva pred spanim :)

    1/ da se nejak hromadne identifikovat cely inventar?
    2/ nekdy vidim ze kocka ma ve svem inventari neco co jakoby sebrala sama nebo jsem nejak to dostal rovnou k ni... netusi nekdo tu magickou zkratku?

    A jeste mozna nalezeny BUG... pokud dam posazenou vec kocce do inventare tak pri hoveru na ni se socket tvari jako prazdny... :) jak zase dam predmet k sobe tak je tam zase gem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    tak po dohrani uz to je nuda kdyz mas vseho dost a uz jsi kazdou priseru zabil. me prave spise bavi balancovat s tim co mam...

    to byla treba nevyhoda diabla kde jsem se bal posazet cokoliv chiped kameny bo pak to bylo znehodnocene takze ted ma moje postava ze vsech kamenu 5 flawless a uz mi jsou k hovnu :(

    jj ten skill mam na snizovani ceny (rogue -> barter) na 3lvl mam 18% slevu takze to jde ale i tak mno :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: na enchanty se hodi ten perk, ktery snizuje cenu, stejne tak v pozdejsi fazi treba po dohrani, kdyz uz clovek ma hafo penez, to neni spatna volba
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    muj prvni char je wizna s petama - a zatim dablici bez problemu vse vykosti :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jeste dotaz... pouzivate nejak ve vetsi mire ten enchant? ono to je celkem dobre ale sakra drahe... abych si namaxiöval zbran a za tri patra najdu lepsi a zase enchan za sumu 10 000 mi prijde zvlastni ale zase kdyz to jde... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    kolik to cele ma pater? :)

    jsem ve floor 30 a jakoze zatim pohoda jen se to zacina trochu ohravat pokud nepocitam ze si porad hraju s vystroji...

    k te debate jestli je lepsi musketa nebo dve pistole... me se zda ze musketa se tak nejak chova lepe... ted mam i pistoli ktera je dost lepsi na zakladni damage nez musketa ale pripada mi ta musketa porad lepsi...

    jinak za Vanquisher maxujem jak mi lvl dovoli jen "Explosive Shot" a nemam nikde problem... zbrane stridam jen tak abych se nenudil :)

    BTW hraju na normal...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MITTRA: dik, ale ted sem hral asi pul hodiny a je to porad moc snadny. takze zacnu potreti s pistolnici, dokud sem teprv v patym patre. - fakt parada po 10ti hodinach hrani bejt porad na zacatku, asi sem si to tu mel procist driv.)

    - u toho valecnika sem porad premejslel, ze by byl dobrej s dvema magickejma zbranema a dualweild a misto str magii. a k tomu nejaky aury a pomocniky.

    pet healer a vyvolavac rulez.)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    LOJZEE: Já to nakonec jel 1:1, na levelech po 50 začneš dostávat už fakt slušnou čočku, když jedeš melee. Takhle mám str i def cca 300 a damage i na levelu 100 stačí na to, aby většina potvor lehala jedním critem a to je s pravděpodobností 38% na crit skoro pořád :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    skvela hra. vcera sem to rozehral a po peti hodinach na normal, kdy se porad nic nedelo sem si to dal odznova na hard a to uz se da, i kdyz se mi to zda zatim porad celkem lehke, ale uz alespon trochu piju lahvicky.. myslite, ze pro figthera dualistu, jez je zameren na boj na blizko se dvema zbranema ma smysl rozdelovat body str/def 4:1 nebo byste to delali jinak?
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    IGRACEK: imho se ale nevyplati davat magic kvuli damagi pokud nejedes wandy, protoze jinak ti da 1 bod dexterity vzdycky vic
    a z magic se taky pocita damage nejakejch talentu, takze treba wind of justice se da pouzivat i kdyz jedes ranged/dex i kdyz jedes wandy/magic (a mene pak kdyz jedes meelee/str)
    http://calc.torchlightinsider.com
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    mno a estli se nepletu tak magic zvysuje elemental dmg zbrani
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LAAZI: tohle sem vzdycky resil gemama, a hlavne, ty levely naskakujou tak rychle, ze neni problem level doklepnout a pridat si tech pet bodiku do magic :)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    HAVANA: aha no vidis to mas vlastne pravdu magic vlastne jenom zvysuje damage
    nicmene do magic bych mozna neco dal spis z toho duvodu ze sem parkrat nemohl nosit nejakou zajimavou vec kvuli tomu ze vyzadovala magic (pripadne sem musel lepit nejaky gemy ktery magic atribute zvysujou abych to mohl nosit)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    LAAZI: magic pridava do many ? ja mel pocit ze ne, pac v popisku to myslim neni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam