• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Skoro si začal riešiť spelly, na konci hry :p
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K cemu jsou ty levely tech kouzelnych svitku? mel jsem nejake kouzlo na "I" a zralo mi X many. koupil jsem si to same na "V" a jediny efekt to melo ten ze zera vice many za stejne poteseni... a porad pise level I next level ...

    Jedine u ceho jsem si vsiml rozdilu bylo uzdravovani ale nejaka ta ochrana elementalu ci co to bylo nebo jsem mel takesik torbnado to bylo jen k vzteku :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    NECROMAN: když to dojedes s jednou postavou tak se to otevre na furt
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: mozna v trialu, ale ve full tam nikam vlezt nejde, afaik.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    zatim nevim jak vypada otevreny hrbitov... ale dam ruku do ohne ze jsem v 120min trilau vlezl do podzemi pres tu kryptu na hrbitove a ne pres mines...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: neni to blbost, kdyz se ti hrbitov otevre az po konci hry?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PANKAAC:
    to mi pripomelo to ze ja jsem uplne ze zacatku vynechal dul... ja sel pres hrbitov pres tu kryptu do podzemi... a az jak jsem na to nalakal kamose tak jsem videl ze ma low level a je nekde kde jsem vubec nebyl... :) a porad mi v Q visely dva questy :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    PANKAAC: Clovek by rekl, ze bude nekonecny asi proto, ze nebude koncit, nemyslis?^_^
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    he včera sem udělal to samý--- sejmul ordraka,ted mam otevřenej ten hřbitov---Proč nekonečnej???
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KOC256: V Torchilghtu na hrbitove.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    asi blby dotaz... ale prave jsem zabil ordraka a kde jakoze ma byt ten nekonecny dungeon? jinak mi schazi jeste sposta quetu mam jiz splnenych dle journalo 49 a to jsem spise neplnil nez ze bych se nejak extra snazil...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Presne jak rika S7ANLEY, melo by ti naskocit okno (stalo se mi to cca minutu zpatky, pac jsem vcera hral taky v hospode offline).
    Jinak ta feature ma i jmeno - Steam Cloud - ulozene hry a nekdy i nastaveni a dalsi blbosti z her se ukladaji k nim na servery, at muzes hrat pak odkudkoliv a pokracovat tam, kde jsi skoncil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    protoze zitra jedu na chatuz kde neni net tak jsem to zkusil...

    NECROMAN:
    no radeji se doberu nudy pri hrani spatne postavy nez ztratit 15lvl

    S7ANLEY:
    je to mozne ale fakt si neuvedomuji ze bych neco odklikl
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    KOC256: Umňa to pri spustení vyhodilo okno, že lokálne mám novšiu postavu a ktorú teda chcem hrať. Najskôr si to prehliadol :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: aspon muzes napravit chyby v rozdeleni dovednostnich bodu ;)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: preco si chodil off na steame? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ufff...
    tak postup je nasledujici...

    zazalohovat slozku "save" a pak vjet v off rezimu do hry a smazat charakter. pak bacup.tmp nahrat do save a prejmenovat (u me na 0.SVT) a pak rozjet hru, klidne hned zavrit. pak se hodit do ON na steam a on to syncne proti serveru jako posledni hranou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    tak slozku jsem zazalohoval a steam hodil do offu vsechny backup.tml i 0.SVT smazal a pri spusteni si to stejnak ten save odnekaz dohraje. to me poser :o)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jeste mozna to pujde nejak ze zalohy... jen se nevyznam v tech souborech a slozkach...

    save
    savebackup
    savesbeforecloud

    nejaka rada co s cim changnout ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Povedla se mi sqela vec :(

    nastavil jsem si Steam na Offline a nahral asi 15 lvl. Po prihlaseni se do Online mi to muj 25lvl prepsalo starym lvl ze steamu. SUPER. To zase nejaky programator premyslel asi prdeli !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam