• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    DANCHEZ: new game + jsem ještě nerozjel. Dával jsem dneska jen jednu nějakou tu mapku. Neni čas...
    ale + asi rozjedu asap
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    jj, jinak nemas uz rozjetou new game + ? daji se tam koupit dungeon mapy jako na konci u tech "robotu"
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    DANCHEZ: jojo. generuje se to vcelku podivně. Mi kámoš dal nějakej item a za dva dny mi řiká 'Něco pro tebe mám' a já na to 'tvl, vždyť to jsi mi dával předevčírem přesně tohle.'
    Uvidíme, jak budou padat ty high lvl legendárky. :)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    najs..
    taky se vam stava ze mate dve uplne identicky unikatni nebo setovy veci? nebo mam treba dvoje rukavice z jednoho setu (a jsou kazde jine)
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    Tak jsem dnes koupil poslední věc, co mi chyběla do Exorcist setu - chestu.
    A dovolil jsem si udělat screenshot mé embermagičky. :)
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    jdu na T2 sem zvedav
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    LOJZEE: jak pise darkelf, lahvicky to normalne zvysuje, to si asi neco prehlidl, kazdopadne gemy jsou random na stejnem levelu, neni to jak v diablu 3
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    JJ lahvicky to zvysuje:)
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    gemy to neupgraduje, ale lahvicky me to davalo na vyssi:) tak nevim, jdu to jeste zkusit:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    DANCHEZ: ja spis nechapu transmutaci tech gemu. dal sem tri osmickovy a vysewl mi z toho jeden osmickovej a ze by byl o tolik lepsi mi neprislo,mozna o trohchu, kazdopadne sem pak dal zas tri ty novy osmickovy a zas mi z toho vzesla naka mrdka. moc to tam nechapu. nebo jako dam tri lahvicky a vyjde mi z toho jedna ta sama lahvicka nebo wtf tam jako .) mam z toho strach celkem, stalo me to pokusovani asi 10gemu.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    skvely tip pro transmutaci:
    item + 2x socketable stejneho nebo vyssiho levelu - prida diru
    item + 2x unique socketable stejneho nebo vyssiho levelu - prida dve diry!
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DARKELF: byl jsem tam dvakrat, myslim ze po exitu a restartu hry se ten "dungeon" respawnul
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    DANCHEZ: ti padly 2x minecraft swordy? :)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    jinak rozjel jsem novou postavu, a i kdyz jsem to pri prvnim playthrough projizdel komplet (vzdy jsem odkryl celou mapu, projel vsechny otevrene questy), tak uz jsem v prvnim actu narazil na 3 questy / challenge uplne novy
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    jinak dobrej tip je dat summon kouzla zvireti, pekne je aktivne a casto pouziva
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---

    docela dobry minecraft mece:)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    DARKELF: pratele si nasazej na https://secure.runicgames.com/ a pak se ti bude i ve hre (po nalogovani) objevovat kdo hraje a muzes se s nima jednoduse spojit a hrat
    DARKELF
    DARKELF --- ---
    VLAKODLAK: Chat ve hře je, jinak se najdete asi podle názvu hry a třeba domluveného hesla:) ale netusim jestli jdou pridavat pratele a tak:-/
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Hele jak vypadá ten multiplayer? je tam nějakej chat třeba jako byl starej battlenet nebo je to čistě anonymní a člověk musí znát třeba IP svýho kámoše, aby si mohli zahrát spolu? dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam