• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    WASQ
    WASQ --- ---
    Udělal jsem včera tuším něco pod 30 level. Nějak extra mi to neleze, ale furt mě baví. Zkusil jsem mulťák s dalšíma 3 lidma.. Obrovská diskotéka šílených efektů, ve kterých jsem se ztrácel. Vlastně ne jenom já i moje FPS, který klesalo z 50 na 15 :)

    Pro mě nehratelný a náběh na epileptický záchvat :) A to jsem si myslel, že v D3 to bliká až až. Trošku škoda, protože mi přijde, že expy lezly rychleji v multiplayeru.

    Je normální, že mě questy v singlu posílají do jeskyní, které jsou určené třeba o 10lvl výš? Když jsem večer končil, tak poslední quest někde v poušti byla jeskyně 33-35 a já byl tušim 27
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    kdo teda je kde pod jakym nickem?
    PUNKEJT
    PUNKEJT --- ---
    Hele co děláte na 100 lvl? Bšháte normální 105 mapworks mapy?
    Ja mam teda staženej dungeon Tartarus a to je docela legrace, když tam na jednom patře potkam Netherlorda, Dark Alchemistu, Bloatfanga, Thisse a k tomu spoustu fialovejch šmejdů.
    S Embermagem to neni teda zrovna procházka růžovym sadem, protože jdu na jednu ránu do kytek, ale za ty dropy to stojí. :)
    WASQ
    WASQ --- ---
    Asi dobrý dropy no :))
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    a ja si pripadal s elite jako nicka... :D
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SIRLOON: sem u zeny na kompu a jeji komp s kombinaci mich rukou nedela moc dobrotu :D
    WASQ: TS nedam asi cece max na poslech, jinak mam berserka 36 a ted sem udelal tu strelkyni vse na normalu. Napis mi a ja lognu
    WASQ
    WASQ --- ---
    A hrál jsem teda včera půl večeru na veterána a dostával jsem pěknej klepec. Až jsem z něj nakonec přeskočil na normal asi po 10 levelech
    WASQ
    WASQ --- ---
    MALY_BOBIK: Koupil sem si to :) A přiď večer na moje TSko. Ještě něco porobitm a mizim home
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    copak, nefachalo y na klavesnici? :) ja nevim jak tam sem, budu se muset kouknout doma
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    jak tam ste ? ja tam sem jako Chtrak_Bob tak si em pridejte
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MALY_BOBIK: jak chces, proste se pripojis do elite hry. ja to zduraznoval jen kvuli tomu buildu. na elite sem mohl jet inzenyra jinak nez na veterana :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SIRLOON: ja hraju na normal, de to pak prejit na elite ? nebo musim od nuly?
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    klidne s vama pak dam. Mam mage kolem 35 lvl na elite, veteran mam s inzenyrem (half support). nekdy se domluvime na vecerni nebo vikendovou session :D
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    tak sem koupil nakonec :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    WASQ: sis koupil nebo stahl ?
    WASQ
    WASQ --- ---
    Jsem v klubu. Poprvé spuštěno (origo). Hledám nějaký hezký build na Berserkera..

    PS: Čekání na PvP v D3 je nekonečný :)
    GAF
    GAF --- ---
    Čau lidi, hele je možné redeemnout si nějak Torchlight II na steamu poté, co jsem ho koupil prve od Runic Games? Třeba něco někde jenom dokoupit nebo tak... asi to možné není, nenašel jsem to, ale radši se ptám.

    Jde totiž o to, že Steam má Cloud Saving a já hraju Torchlight II v práci i doma na jinym kompu pod jednim účtem.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    DANCHEZ: ale ešte by mi to mohl někdo připomenout :-D
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    DANCHEZ: a to se vyplatí ;-)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Torchlight II - Real Life Can Wait! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=WPIhUmLEjk8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam