• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYMilitary and outdoor Foods (MRE, BDP,RCIR, etc,,,,) co jist kdyz nejbliszi civilizace je 30km skrz prales?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KOC256: alespon ze jsi nesnedl ohrivadlo, coz s oblibou cinili afghanci, kteri sbirali letecky distribuovany potravinovy davky a neobtezovali se manualem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    OK. Alespon vim ze nejsem blbec a ze s tim ohrevem nativne nepocitali... Tak jasne nesmim cekat Hilton kdyz to je MRE... :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Bylo to vymysleno tak, ze si proste vyberes kterej chod chces ohratej a kterej studenej, kdyz uz nemas moznost si to prihrat nejak jinak...

    Ohrivani pod bundou moc nedoporucuju, i kdyz samozrejme mozne je, ale docela to smrdi, krom toho pri ohrevu ohrivaci pytlik a voda spolu reaguji na hydroxid (byt teda ne extra silny), takze by to mohlo i poskodit obleceni - osobne uz jsem videl nejakou bundu pocakanou pri vytahovani ohrateho jidla, a na tech zasazenych mistech to trochu vysisovalo barvu...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    tak workaroundy si domyslim i sam ;-) ale spise mi slo o to jak to bylo soudruhy z USA vymysleno...
    v zime se da ohrivana krabicka strcit do bundy treba...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Ten ohrivac se da strcit mezi oba pytliky s hlavnim jidlem - nebudou sice prohraty dokonale, ale lepsi nez dratem do oka...

    Navic se ty chem. ohrivace daji dokoupit i separatne, a clovek si tak muze vzit nejake navic, kdyz treba jede nekam v zime, kdy samozrejme teplota okoli hraje proti kvalitnimu ohrati jidla...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOSE_MAT:
    (ja myslel ze jsem uz odpovidal ale ted to tu nevidim)

    jo to vim ale to jidlo je rozdelene do dvou sacku a ve dvou kartonech takze oba najednou ohrat nejsou... takze bud se to nejak deli a nebo se oriva jen ten brambor a masi se prikusuje studene...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    když by na jůtůbu nebylo asi tak milion instruktážních videí...
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    KOC256: to chemický ohřívadlo se musí zalejt vodou, dyť je to na tom pytliku, nebo krabici všechno popsaný a ještě nakreslený
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ted jsme v RO jedli s kamosem MRE (syrova omacka s bramborem a zebirkem) jen nam nebylo moc jasne jak se prihriva to zebirko... Dle navodu asi nijak nebo se ty chemicka ohrivadla musi nejak trhat?
    FIXMAN
    FIXMAN --- ---
    Nejlepší luncheon meat, který jsem v poslední době jedl je tento:
    http://guding.cz/img/classic_ham_luncheon_260g_persp_100.png
    Vyrábí to Shanghai Maling (Czech) a.s. a i ostatní konzervy od nich vypadají jedlé.
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    Tobě teda budu věřit. Teď už jen najít nějaký Globus v přijatelné vzdálenosti od mých stezek.. :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MRTREVOR: no čirou náhodou zrovna tenhle lunch meat je docela dobrej.
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: Sorry, ale většina lidí chválí sračky.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    SAMGARR: Většina lidí chválí lunchmeat z Globusu.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SAMGARR: tak si ho obednej online z anglie:D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    GANBOY: takhle jsem prave koupil uz asi 5 druhu a vsechno byla separatova kase, nehlede na to, co bylo napsano/vyfoceno na obalu
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SAMGARR: nejaky velky tesko kde budou mit vic nez jen 2-3druhy...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    GANBOY: a poradis kde ho koupit? Cenu neresim, ten "lowend" jsem myslel vzhledem k potravinam probiranym v tomhle auditku.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SAMGARR: samozrejme ze da, jenom to pak cenove rozhodne neni lowend,)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Cus, asi to pro vas bude total lowend, ale nevim kde jinde se zeptat. Nevite jestli se jeste da koupit lunchmeat, kde je opravdu kus masa, ne jen podivna ruzova kase ze separatu? Dik!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam