• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    JANITA
    JANITA --- ---
    ECLECTICA: jasne, ja jsem taky nereagovala na ZUZKAOU: osobne, ale na ten odkaz = terapii homosexuality, coz uz samo o sobe je dost silenej nazev, nehlede na to, ze vubec napadne nekoho, ze by homosexualita mohla byt psychicka porucha.. ale respektuji, ze je fajn tu mit ruzne nahledy na vec, a tudiz i odpovidajici diskuzi na toto tema.. nicmene QUEER neni jen o homosexualech, ze? :)

    cetl jste nekdo QUEER THEORY?
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: To je krásný :-)

    ZUZKAOU: Uf, síla, i když to jen tak pročítám. Ale uložila jsem si to a až budu mít čas, tak to přečtu...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    JANITA: já myslím, že i diskuse o "léčení homsexuality" sem patří, přece jenom je to taky postoj k sexuálním minoritám.
    Odkaz na článek nemusí nutně vyjadřovat postoj toho, kdo ho sem dá.

    A abych dodržela, co jsem slíbila: rozhovor s jednou ženou, která se rozhodla pro CO až ve velmi pokročilém věku:

    http://www.scalex.cz/sophia/cita/jozinka.htm
    JANITA
    JANITA --- ---
    ZUZKAOU: terapie homosexuality? wtf?
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    MADRONA: to je nejaka privatni diskuze...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MADRONA:
    jo podle toho nazvu se da dobre vyhledavat :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MADRONA
    MADRONA --- ---
    Není to tady zbytečné, když existuje [ post-q teRRor ▌▌▌RE: "ju dount hev tu bi strejt" ] ?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    co jste rikali na MILK?

    LURA
    LURA --- ---
    N0NECZ: Ale nebude :-) To je přece zajímavé téma. Pro queer lidi tabu není a pro ty ostatní už moc taky ne.
    Jinak abych přispěla svojí troškou do mlýna - určitě doporučuji knihu Gay historie od Jiřího Fanela (http://knihy.abz.cz/prodej/gay-historie), kterou jsme letos zakoupili s manželem na Mezipatrech a po večer si ji pročítáme. Je to spíš queer historie a různé pohledy, asi nejzajímavější, co jsem zatím četla...

    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    ECLECTICA: Spíš se obávám, že tu bude pusto a prázdno, nebo´t některá témata jsou i přes vypsělou společnost stále tabu.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    N0NECZ: díky. snad se to tu nezvrtne v nějaký flame, ráda bych, aby to mělo aspoň nějakou úroveň. Takže: pokud byste měli potřebu to někomu nandat a ukázat, jaký je pitomec, napočítejte si do deseti, vygooglujte nějakou zajímavost z LGBT světa a napište ho sem, bude to užitečnější :)
    N0NECZ
    N0NECZ --- ---
    Něco takovýho tady opravdu chybělo a říkal jsem si, kdo to první založí. Good luck !
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Tak něco pro začátek: první zdokumentovaný pár stejného pohlaví: Chnumhotep a Nianchchnum ze starého Egypta, okolo 2400 př. n. l.:



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam