• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    KAWALSKI: skoro z toh vyplyva, ze stat neveri rodicum, ze dokazou sami rozhodovat o osudu svych deti :/
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    KAWALSKI: tohle by me ostatne vyhovalo pro vsechny
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    BLACKSPIRIT: v kanade to tak je, tusim v americe take, tam proste do zaveti napises, komu chces, aby dite bylo svereno a oni to tak udelaji. tady bohuzel :-/
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    KAWALSKI: asi tak podobne,, nikdy nemuzes presne odhadnout co se stane, ale je pravda, ze v tomhle ohledu by asi mel clovek mit moznost rozhodnout neco takoveho jako "porucnictvi" sveho ditete komu urci za vhodne...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KAWALSKI: ale verim, ale sama si pripadam jak attention whore proste :-))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    BLACKSPIRIT: toz vis jak, nekteri lide, nez neco udelaji, tak to dost promysleji a zobecnuji vsechny mozne alternativy, co by mohly nastat...ja si pak rikam, jaky jsem stastlivec, ze jednam a az pak premyslim :ROFL
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    SHEALA: :ROFL takze na zenskou bisexualitu nveris? :-D
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    KAWALSKI: tak ale je tu realny predpoklad, ze se to dite driv dozije plnoletosti, nez by "nekomu pripadlo" a do te doby by platila jejich domluva... ale asi to bude mit uz dost slozite z ruznych stran promyslene, ne?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KAWALSKI: clovek ktery neskutecne touzi a vyzaduje pozornost
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    BLACKSPIRIT: oki, myslel jsem, ze moci ho vychovat ;-) ja partnerku neberu jako svou soucast, mysleno biologicky ;-)

    otce prave uvedou, ona si to ta neplodna predstavuje tak, ze jeji pritlekyne uvede jako otce toho bratra a tim bude o dite postarano, kdyby matka zemrela.
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    KAWALSKI: nerozumim? osvojit si dite = své dítě = moci ho vychovat... castecne bude partnera, to beru jako soućast sebe =} sve dite
    KAWALSKI: tak otce neuvedou... a tudiz na to nebude mit narok, nebo ne?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    SHEALA: pro neanglicky mluvici, to atention whore je co?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LISTIKUS: tak ve skolce muze dite vyzvedavat JAKAKOLI OSOBA, kterou matka nebo otec nahlasi, to neni problem ani ted ;-)
    add smrt, to, ze prarodice o dite budou mit zajem a jste navic ho v klidu daji partnerovi mrtveho, neni zas tak pravdepodobne, obecne brano. pokud mluvis o sobe, tak pak to beru, pokud to tak mas s rodici zarizene, no problem ;-)

    BLACKSPIRIT: jak, "sve" dite? bude biologicky naprosto cizi...nebo sve ve smyslu "moci ho vychovavat"?

    je jedna dvojice, ona a ona, jedna nemuze mi deti a tak by si to predstavovala tak, ze ta druha pocne dite s jejim bratrem, aby bylo jaksi "jejich". ona pripadna matka je chuda a boji se, ze kdyby se rozesly nebo pritelkyne umrela, druha strana vynalozi jakekoli usili, aby dite dostal do pece bio otec :-/ to si pak rikam, jestli do toho vubec kdy pujdou...
    JANITA
    JANITA --- ---
    ANNIE: tak jo.. :D
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    SHEALA: :DDDDDDD (na ten bisexualni coming out)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHEALA: pošta
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ZUZKAOU: kde, kde ? to me potesilo :-)
    ECLECTICA: az bude spolecnost vicemene prosta homofobnich tendenci, tak ten tlak na verejny coming out imho zanikne sam :-) a jak rikam, priznat se k zenske bisexualite mi prijde jako rict "jsem attention whore", takze je njaky coming out neresim.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    JANITA: ja ti to v sobotu prevypravim ;)
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    KAWALSKI: ano , myslím, že ano... udělala bych to...z mojí strany nevidím rozdíl mezi adopcí a tímhle , spíš naopak, věděla bych přesně, co můžu od toho dítěte očekávat a navíc pravděpodobně by si ta kamarádka pořídila i svoje děti, ... pro nás by to jistě bylo štěstí...
    pokud by to jinak nešlo a pokud bych byla neplodná, nebylo by co řešit...
    jenom teda odnosit někomu dítě , to si u sebe neumím představit...
    navíc uznávám, že z pozice matky dvou dětí jsem asi schopná teď akceptovat jakoukoliv cestu k tomu mít své dítě, protože to považuju za úžasné...
    takže adopce L/G ano
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam