• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    //Chjo, jako kdybych byla jediná, kdo ovčas něco plácne... :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    NEKDO_CIZI: :)

    Ještě někoho fascinují androgynní bytosti? Proč?
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ECLECTICA: né, že by mne fascinovala - je zajímavá ....
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    ANNIE: zkusím to :-)
    ECLECTICA: nejpíš Tě fascinuje, protože je docela pěkná, taky bych (jen podle odhadu) řekla, že to bude velmi příjemná společnice a jistě s ní bude i legrace => čili Tvou fascinaci bych viděla někde na pomezí vizuálních a verbálních (intelektuálních) podnětů.
    Málem bych zapoměla podotknout, že to děvče není zcela dívčí (princeznovský) typ.....
    mohla bych tu ještě dlouho mláti prázdnou slámu, ale je to odborná diskuse....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ANNIE: třeba má někdo podobnou zkušenost.
    Řekla bych, že u mě to bude vyplývat z nějaké extrémní submisivity ve vztahu k lidem obecně, jako že se v tomhole vzhlížím.
    Fascinace nemusí být sexuálního charakteru, že ano? :)

    Asi jsem se neměla ptát na sebe, jako špíš na to, jak takové bytosti působí na ostatní a proč, uznávám :)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    ECLECTICA: myslis, ze ti nekdo cizi z internetu muze objasnit TVOJI fascinaci necim? :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LUBOB: podle mě i odlehčený příspěvek může být podnětný...
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ECLECTICA: proboha! odborna diskuse?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TMA: nemyslím si, že víc než 50 procent chlapců jsou duševně opravdu chlapci :-). Přijde mi jen trochu divné, že tělesně jsou buď úplně děvčata, nebo úplně chlapci. Žádná holka, které by vyloženě rostly vousy. Nebo se tohle fakt stává?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Teď se zeptám na něco já: může mi někdo objesnit mou fascinaci ženskýma jako je tadyta uprostřed?



    A ještě jednou
    TMA
    TMA --- ---
    Tak jak jsem slíbil, vysvětlivka k anketě (sice už parciálně divulgovaná KAWALSKIM, ale ať):

    Muž hýbe jehlou, žena nití.

    Je to starý test, píše o tom už Mark Twain, podle toho někdo poznal, když byl Tom Sawyer nebo Huckleberry Finn (nepamatuju si kdo, už je to dávno, co jsem to četl) převlečný za děvče. A taky podle toho, že když mu ta jehla upadla, tak se ji snažil chytit tím, že srazil nohy k sobě, místo aby je roztáhl od sebe (a chytil ji do sukně).

    Vypozoroval jsem, že je to většinou tak, že se hýbe pravou (leváci levou) rukou. Záleží tedy na tom, do které ruky člověk vezme jehlu a do které nit. Včera večer na to přišla řeč offnyx a chlapci skončili 1:1. (Jeden s nití v dominantní ruce, druhý s jehlou.)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FRONEMA: mně tyhle dotazy nevadí, ale narada bych, aby se to tu zvrtlo čistě jen k diskusím o sexu :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ZIVA: jasne :)

    btw kdyz uz tu mam spriznene duse.. zkouseli jste nekdo jako nahradu za chybejici penis pripinaka? (douam ze to nebudete brat jako moc intimni nebo neslusnou otazku, kdyztak ignorujte...)
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    KAWALSKI: jj, shemale je taky muj ideal...mnamiky haminky.-)

    fronema: spis jsem tak spontanne reagovala, i kdyz pratelstvi se da stavet na leccems.-)

    ale k tomu ojet, osukat peknou holku, v mym pripade i kluka je proste luxus kterej mi telo dost dobre nedovoli,, cehoz samo hodne lituju

    na druhou stranu mam kde jaky trauma, takze lesbickej sex mam radsi nez hetero sex. s laskou se to samo vsechno komplikuje...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LISTIKUS: já si myslím, že je to tím, že homosexualitu, bisexualitu apod. považují za úchylky sexuálního charakteru a nedochází jim, že se ti dva opravdu mohou mít rádi. Obecně bych řekla, že kdo neví, co je to mít opravdu rád, bude k takovým názorům náchylnější.

    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    ECLECTICA: to neni jen o homofobii....ale me se zda že ty lidi tam nepřemyšlejí. Neřeknou si.... počkej, přemyšlej...proč je to tak.....neexistuje ještě jiný pohled na věc.....a rovnou tam prsknout první zhovadilost, která je napadá a naprosto některé věci odsoudí aniž by na nich uvažovali.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LISTIKUS: nakolik odrážejí většinový nazor, to netuším, nickéně si myslím, že si v rámci anonymity spousta lidí dovolí říct věci, co by ti z očí do očí samozřejmě neřekli, nicméně si je skutečně myslí.
    Zarazila mě hlavně ta agresivita. Netuším, kolik procent populace takhle opravdu uvažuje, ale z představy, že by se spojili, mi docela běhá mráz po zádech. Nicméně jsme na tom pořád lip, než třeba Polsko... o jiných kontinentech ani nemluvě.

    Až budu mít víc času, zkusím o homofobii něco dohledat.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Jaký typ lidí tam přispívá. Už nejakou dobu si čtu ty příspěvky a jesltli odrážejí většinovej názor......tak proboha
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LISTIKUS: studii? kdepak, to jen já jsem si to laicky pro sebe studovala :)

    Co bys chtěl vědět?
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    MRNOUS: =o)

    Trochu mimo tému. Nepsal tady někdo, že četl nějakou studina na komentáře, které se píšou pod zpravama. Ted jsem zrovna něco četl, a říkal jsem si proboha.... tak bych si rád tu studii přečetl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam