• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    GEKKO
    GEKKO --- ---
    TS lidi (většinou) moc genderové stereotypy nenarušují.. prostě jsou jen na úplně na opačné straně.. možná proto nás lidi lépe berou.. TVčka to mají těžší..

    ROMANAMI: Tenhle přístup se mi líbí :)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ROMANAMI: ono totiž fňukat a naříkat si na nepřízeň osudu nestačí:-)))))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    já si nestěžuji, já si chodím venku podle potřeby :-)
    ať si lidi trhnou ploutví, prostě jdu v tom na co mám zrovna náladu
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: ono ani ženu v mužském oblečení jaksi nepoznáš, žejo... to jenom chlapeččci nesmí nosit šaty. Nespravedlivé, já vím.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA: takhle jsem nad tím nikdy nepřemýšlela, možná je to podobné, jen jaksi BI na ulici na první pohled nepoznáš :-)
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    GEKKO: bingo ! a TV to mají dost podobně jak TS možná o kousek hůře, protože většina lidí tak nějak žačíná chápat, že se mohl někdo narodit ve špatném těle, ale ani za boha nepochopí že někdo v sobě může nést obě genderové osobnosti najednou :-(
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    GEKKO: TV jsou požná v podobné pozici co bisexuálové, nebo ne? Tj. ani jedna "strana" je příliš nebere...
    GEKKO
    GEKKO --- ---
    ROMANAMI: Těžko říct jak to u nás mají TV.. ale z pohledu TS jsme na tom i celosvětově docela fajn.. jen jestli to nebude to klasické: u souseda je tráva vždycky zelenější :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Založila jsem si blog, tak se tu pochlubím dnešním příspěvkem...
    http://eklektika.bloguje.cz/828772-prvni-prispevek-do-rubriky-aneb-co-pro-me-znamena-byt-queer.php
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    GEKKO: no já na tom našem TVčkovském serveru slyším dnes a denně stesky jaké by to bylo kdyby nežily tady v čechách, a že venku je určitě lépe a tak podobně. Jenže ona má každá mince dvě strany :-(
    GEKKO
    GEKKO --- ---
    MRNOUS: Tak, tak..

    ROMANAMI: Nakonec jsem ráda, že žiju v ČR. Letos jsme s kamarádkou pořádaly takovou drobnou vzpomínkovou akci na naš padlé..
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    a bohužel to nejsou jen našinci, ale i lidé sympatizující s námi a to je dost smutné :_( tak trochu to připomíná řádění pověstného bělokápětového CCC
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI: obecně stačí kouknout na tyhle stránky...

    http://www.lgbthatecrimes.org/doku.php
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    MRNOUS: ano mělo by to být normální, ale bohužel stále není a hned tak nebude. Jak vidno tak se objevují jiskřičky naděje, ale je to ještě hodně dlouhá cesta a práce s veřejností.
    Želbohu se asi ještě dlouho budou objevovat "siláci", nejlépe posilnění alkoholem a vírou v svoji sílu v davu podobných, a ti to budou i nadále komplikovat. Stačí se podívat kolik TS/TG lidí bylo za poslední roky zavražděno :-(
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KAWALSKI: máma není ten typ člověka, co by něco skrýval nebo si bral servítky, takže bych řekla, že ano...

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ECLECTICA: otazkou je, jestli by to rekla i verejne a pred ostatnimi, nejlepe dalsim vericimi znamymi, nejen tobe po telefonu :-/
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MRNOUS: mělo, jenže jak říkám, od některých lidí bych pochopení opravdu nečekala, a moje máma je jedním z nich ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    nicmene ja taky koukam jak puk a taky se klanim az k zemi :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    uvedomujete si, ze se divite a skladate poklonu necemu, co by melo byt zcela naprosto samozrejme a normalni? :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam