• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LISTIKUS: vis proc to odmitaji, protoze jim bude blby ptat se rodicu, kdo je pro dnesek mama a kdo tata.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Nemate někdo nějaký link, proč pediatři a psychologové adopci tak odmítají?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LISTIKUS: precti si to po sobe a pak se smaz.
    Podivej se do parlamentu a do senatu, jakej je obraz spolecnosti. Deti sou svine, protoze je tak vychovali rodice. A jejich rodice voli komunisty, socany a krestany. Ty chces po tyhle sebrance, aby se naucili bejt tolerantni ke qeckam a adopcim, kdyz je tahle spolecnost netolerantni v podstate i k rasovym mensinam. Vzdyt ani ten slavnej Kocab nejel na tejden bydlet do Janova nebo kam ho zvali, protoze tam nemel prej internet.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LISTIKUS: to máš pravdu no...jako zásadní argument je to slabý:)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TEKKIT: VYHULENY_UFO: jen reaguju na to, že obhajova proc ne adpoce je že jsou děti svině, mi přijde špatná.
    Řídíme se podle dětí a nebo dětem předáváme své hodnoty? Protože pokud budeme argumentovat tím, že děti nejsou toleratní, tak nebude adopce....tak by bylo načase začít dost tvrdou separaci. Blondaky k blondaku, ty co nosí brýle, to co maji jen maminku.....protože je třeba aby se nam navzájem nešikanovali.
    Ano trochu složitější cesta a více nebezpečná, ale taky by při trošu štěstí mohla fungovat
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LISTIKUS: ty muzes bejt zodpovedny/zodpovedna, ale jeste ti zbejva 96% majoritni populace, u ktery by se dalo o zodpovednosti a vychove mozna i pochybovat.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LISTIKUS: já bohužel trávim mezi dětma dost času a vidim jak se chovaj, co jim rodiče dovolej,....

    líbí se mi tvoje sebevědomí a víra že lze ovlivnit všechny činy jichž se dopustí tvé děti...nezbývá než ti popřát hodně sil a hlavně štěstí.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    TEKKIT: VYHULENY_UFO: Ježis marja, čí jsou ty děti? naše, ne...kdo je vychovává? my, ne......co se takhle stat zodpovědným

    omlouvám se ale vymlava na to co dělaji naše děti me proste rozčiluje, když si je vychováváme
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ECLECTICA: ano, dve tety sou snesitelnejsi pro spolecnost nez 2 strejdove.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ECLECTICA: to se divim a to hodně....to bude spíš vyjímka. Děti uměj bejt dost zlý....
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    VYHULENY_UFO: znám rodinu kde biologické matka dítěte je FtM, žije ve vztahu se ženou a vychovávají dítě, které je navíc míšenec -. a div se, okolí to bere bez potíží.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LURA: ať už to motáme jakkoli:)....

    ...hlavním cílem je svazek na úrovni "normální" rodiny (práva, povinnosti, děti)...jen se kolem toho takticky našlapuje a mlží....takovej z toho mám pocit.

    je to stejný jako když přijedou poldové na akci...ztlumí se to a počká se až odjedou...hlavním cílem je ale bugr do oběda...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jakoze nemam nic proti tomu, kdyz si Qecka adoptujou dite, ale ta doba tady na to neni zrala. Kdyz si uvedomim, jaky dokazou bejt deti v kolektivu svine, tak je mi uz tedka lito ditete, kteryho budou vychovavat 2 muzi.....
    LURA
    LURA --- ---
    TEKKIT: Jaký krok k adopcím by to býval byl, jestliže je stejně možné i pro homosexuála jako jedince dítě adoptovat. To je přece podobné, jako kdyby se řeklo, že svobodní děti adoptovat nebo mít můžou, ale když se vdají nebo ožení, tak ne. Je to poměrně absurdní. Naopak registrovaný svazek je určitou zárukou stability i vzhledem k tomu dítěti. A stejně z valné části nemluvíme o dětech, které by byly z dětských domovů, ale o uznání faktického stavu, tj. adopce biologického dítěte jednoho z partnerů partnerem druhým. To nikomu nic nebere, nikomu to neupírá žádná práva, ani "normálním rodinám" to nesnižuje šanci na adopci...
    DIVA
    DIVA --- ---
    než že by se z ústavu pomohlo dalším dětem by mohla kritizovat to že normální kvalitní podle-jejich-představ rodina musí takhle čekat
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LURA: především musim říct že lidovce nesnášim....

    ...na druhou stranu když se začalo mluvit o registrovaným partnerství tak lidovci křičeli že ne, že je to krok k adopcím.... Já jsem je (ve shodě s Gay iniciativama) obviňoval z paranoie, věřil jsem že jde o "návštěvy v nemocnicích, atd atd atd...)....

    spletl jsem se...měli pravdu, blbě se to přiznává kor když je nemám rád...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: druhá strana těch podpisů zatím moc nemá - co to zkusit nějak "vyvěsit" na nyxu?
    LURA
    LURA --- ---
    No teď mě zase zvedla ze židle paní poslankyně Šojdrová:
    http://zpravy.idnes.cz/lidovci-sbiraji-podpisy-proti-adopcim-deti-homosexualnimi-pary-p80-/domaci.asp?c=A100216_103447_domaci_kop

    a její argument : "Na adopce čekají až pět let desítky manželských párů, normální kvalitní rodiny." A proti tomu stojí co? Homosexuální nekvalitní nenormální nerodiny???
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: Adopce dětí homosexuálními páry se ve světě považuje za zcela normální
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam