• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LURA: především musim říct že lidovce nesnášim....

    ...na druhou stranu když se začalo mluvit o registrovaným partnerství tak lidovci křičeli že ne, že je to krok k adopcím.... Já jsem je (ve shodě s Gay iniciativama) obviňoval z paranoie, věřil jsem že jde o "návštěvy v nemocnicích, atd atd atd...)....

    spletl jsem se...měli pravdu, blbě se to přiznává kor když je nemám rád...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: druhá strana těch podpisů zatím moc nemá - co to zkusit nějak "vyvěsit" na nyxu?
    LURA
    LURA --- ---
    No teď mě zase zvedla ze židle paní poslankyně Šojdrová:
    http://zpravy.idnes.cz/lidovci-sbiraji-podpisy-proti-adopcim-deti-homosexualnimi-pary-p80-/domaci.asp?c=A100216_103447_domaci_kop

    a její argument : "Na adopce čekají až pět let desítky manželských párů, normální kvalitní rodiny." A proti tomu stojí co? Homosexuální nekvalitní nenormální nerodiny???
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: Adopce dětí homosexuálními páry se ve světě považuje za zcela normální
    LURA
    LURA --- ---
    Dnes mě muž upozornil na tento článek:
    http://blisty.cz/2010/2/15/art51232.html
    LURA
    LURA --- ---
    LUBOB: Neříkám tím, že by to dělat měl. Stejně tak, když se ptám, proč někdo něco dělá, tak mě zajímá ten důvod, proč to dělá a ne, že si myslím, že by to dělat neměl...
    Když třeba budu vědět, že někoho baví botanika a má o ní velké znalosti a třeba ji léta studuje, zeptám se "proč ten člověk o těch kytkách nic nepublikoval?" - a to neznamená, že to dělá špatně a že by se měl zamyslet a okamžitě něco publikovat - to je jen moje zamyšlení nad tím, že tak vzdělaný člověk nic nepíše. Ale třeba má k tomu své důvody...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Dobro dětí ve všech rodinách - GL partnerství.cz
    http://www.glpartnerstvi.cz/dobro-deti-ve-vsech-rodinach.html
    DIVA
    DIVA --- ---
    LUBOB: dík! .P

    sem víc chlap než si připouštím ;)) ale každopádně: se závěrem se naprosto shoduju
    TMA
    TMA --- ---
    LUBOB: Vynikající článek, děkuji.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    DIVA: http://abcnews.go.com/2020/Entertainment/story?id=1526982

    zaimave je tohle :
    "I really like being a woman. ... I like it more now because I think it's more of a privilege." :-)

    DIVA
    DIVA --- ---
    .D imo Lubob a Beny patří mezi těch málo IDs co na nyx nesypou hromady svých neutříbených dojmů .) vyjadřujou se věcně a promyšleně, jedny z těch inspirativních nyx příspěvků podle mého .)

    ačkoli s nima často nesouhlasím :))
    DIVA
    DIVA --- ---
    THOMASMORTA: ok, nepřídu si "etnicky" nijak. židovská kultura, křesťanská kultura, česká kultura, nic z toho. v OP ňáká kolonka státní příslušnost je, nevybrala sem si a neidentifikuju se s tím, ale neznám důvod proč se vymezovat. sem češka a hotovo, každý se narodil někam a nikdo se ho neptal esi chce. můžu si začít připadat jako brazilka a na základě tohoto mého pocitu by mě měli ostatní brát za brazilku? prostě se stala chyba a narodila sem se jinde než jak mi srdce velí .) asi ani ne co ;)

    nedávno ste se tu bavili o kosmetice. používám kartáček a pastu na zuby, sprcháč, šampon, pilník, lubrikant a občas neutrogenu (od práce a od lození dost trpí ruce) - vše z toho je funkční nezbytnost, ke zkrášlení pak používám pinzetu - což mě jediné v tom směru liší oproti mému partnerovi. přesto nejsem muž, mám vagínu. nerada nakupuju, nenosím sukně a podpatky, nelíčím se a nečtu bulvár. v práci nosím monterky a filcáky. nechcu děti a nechcu se vdát, nesnáším romantické výlevy. nemám problém otevřít si dveře a sama si sundat bundu, dokonce si přídu dost nepříjemně když se ňáký aktivista chopí židle aby mi ji přisunul nebo mi pomáhá do kabátu (např můj otec, člověk který mě vychoval, je neodbytně galantní, běs). takže proč vlastně nejsem muž, když se necítím jako to co se prezentuje pod pojmem "žena"? narodila sem se s vagínou. bolí mě jenom reálně existující části těla a to jen když dojdou fyzické újmě

    občas si říkám že by bylo skvělé zistit jaké to je v mužském těle .) ale asi tak jako jaké by to bylo kdybych byla brazilka. nebo svůj pes, nebo prostě někdo jiný. ale tje jenom fantazie a zvědavost, já sem já
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    JAGA: díky jdu to taky tak "spáchat" :-))))
    JAGA
    JAGA --- ---
    ROMANAMI: Já jsem zadala "ignorovat" u Luboba a Bennyho (tuším, že se tak jmenoval) a úroveň debaty se okamžitě prudce zvýšila. Jen se mi zobrazují spousty odpovědí tomu Lubobovi, a z nich vidím, že fakt o nic nepřicházím.
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    otázka OT, když si dám někoho do ignorance, přestanou se mi zobrazovat jeho přitroublé výpady proti všem ?
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    LURA: pokud si klades otazku, proc nekdo neco nedela, zaroven tim rikas, ze by to delat mel.
    & ted si bez precist uplne prvni otazku v mem prispevku, ktery cely tenhle kolotoc roztocil. & zamysli se.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    DIVA: Myslím, že jsem zdůrazňoval, že jsem slova Žid použil v etnickém smyslu. Víra je naučená a lze ji odvrzhnout, etnická příslušnost je vrozená a odvrhnout ji nelze.
    DIVA
    DIVA --- ---
    THOMASMORTA: imo psych.chorý, myslí si že vnímá nervy kt neexistujou

    zajímavá analogie, cos tím chtěl říct? shodou okolností sem ze smíšené židovsko-křesťanské rodiny ale rozpolcenost nepociťuju. osobně žádnou víru nepraktikuju a esi k tomu časem dojdu tak počítám že na zákaldě vlastního uvážení, náboženství mých rodičů mi nevyhovuje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam