• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA:
    ECLECTICA: Jsem pro společnou výpravu, ty Široce otevřené oči bych chtěla vidět taky. Jen to musím všechno nějak časově naplánovat - přece jen to do Prahe nemám za rohem ;-)

    Já mám na obou rukou prsteníček delší (na levé výrazněji) a můj muž má delší ukazováčky, tak hlavně, že se doplňujeme :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: Já chci vidět Široce otevřené oči. Uteklo mi to loni ve Varech,
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    LURA: myslela jsem ty drobné drážky na prstech, co se zkoumají při snímání otisků.

    LURA: na jedné ruce mám ty prsty stejně dlouhé, na druhé mám ukazovák delší :)

    LURA: co nějakou společnou výpravu?
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Chystám :-) Ráda bych alespoň ten Tel Aviv a konečně Phillipa Morrise, jinak uvidím, jak mi vyjde čas...
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Myslím, že hlubší rýhy tam má každý, kdo manuálně pracuje, bez ohledu na další věci...
    Takových "zaručených" informací je spousta. Třeba, že muži a lesby mají na ruce delší prsteníček, než ukazováček (údajně hladina testosteronu v těhotenství)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Nechystáte se někdo na FebioFest?
    Tady je přehled filmů, co dávají v sekci Jiný břeh:
    http://www.febiofest.cz/cs/katalog-filmu?filter_category=3&filter_country=0&filter_fulltext=&filter_reziser=
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    AKI_NO8: obecně si myslím, že když lidé nakonec někoho podobného potkají osobně, protože se ukáže, že je to jejich přítel nebo známý, začnou se k celé věci stavět jinak. Přeju, ať jsi taky příjemně překvapená :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    _BENNY: já to vítám. Rozhodně se neobávám, že tom "rozvrátí společnost a vyhyneme" (narážka na oblíbený argument proti homoseualitě), k podobnému řešení přistoupí snad méně než promile populace, těm to ale výrazně usnadní život. A taky by se mohlo přestat s časnými operacemi intersexuálů.

    Jiak žádám všecny místní MtF a Ftm (pakliže chtějí), zda by se nekoukli na prsty - translidé na nich mají údajně hlubší rýhy - a neprozradili, kterou rukou píšou. Stejně jako je víc levorukých homosexuálů, mělo by totéž platit i pro TG.
    LURA
    LURA --- ---
    _BENNY: Nelíbí se mi ten název "bezpohlavní", protože bezpohlavní není, jen "nespecifikovaného pohlaví"...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Nejsem muž, ani žena. Skot je první bezpohlavní osobou na světě - www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/nejsem-muz-ani-zena-skot-je-prvni-bezpohlavni-osobou-na-svete-pu0-/lide.asp?c=A100316_173303_lide_mtr
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Dneska se diskuze v práci stočila směrem k oné australské bytosti, kterou uznali jako "bezpohlavní". Začal s tím jeden kolega. Náhle samozřejmě padlo pár peprných výrazů a posměšků jejím směrem. I když jsem slyšela už hodně narážek, fórků a nepochopení na podobná témata a nikdy si z nich moc nedělám, naopak mě často pobaví, nebo se akorát kdesi uvnitř zastydím a nechám všechno být, tak dneska se mi najednou chtělo řvát, zatmělo se mi před očima, oheń v těle a už se mi drala slova na jazyk, když mě zabrzdil jenom malý hlásek někde v hlavě, který říkal, že tím vlastně nejspíš ničemu nepomůžu, naopak jenom ublížím sama sobě.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    obcas si tak jako rikam, proc vubec si tak jako ten zivot takhle komplikuju :)

    //odpoved je jasny, protoze jinak se to enda vydrzet :)

    ale jako fakt - proc? :)))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: asi tak ..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: no ono hlavne kdyz si vezmes, kolik bolesti, jizev a tak to sotji, tak is irkam, jestli to vubec stoji za to, ono to neni zadna sranda, kdyz to dotahnu do extremu, tak mas rozsahla znetvoreni na ruce, na noze, na zadech a vysledek je nejisty -/ jde asi jen o to, nakolik ten ktery FtM po tom "penisu" touzi, no, ja bych do toho nesel i kdyby mi pak zarucili, ze na 100% budu curat i sukat, za to mi ta bolest a komplikace nestoji prost :-/
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: mno, takze si z toho beru zaver, ze proste tahle operace porad teda jako ne :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: ale to vis, ze je to mozne ;-) nekteri cesti kluci maji take "erekci", alespon co tak s nekteryma kecame....jenze ono to neni eerekce jako maji muzi, pouze umi zatnout svaly na noze tak, aby se jim ten sval, co se mu rika "penis" postavil a byl schopen pruniku... ovsem udelat penis, ktery se umi postavit a zaroven je s nim mozne curat, to tady neumeji, v cr mas na vyber bud "stavěcí" nebo "čůrací" :-/ a rozhodne ne operaci v praze...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: money no isssue .. ale ja mel za to, ze to proste technicky neni mozny, ze to medicina neumi ..
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MRNOUS: ona se snad dá používat i nějaké pumpička, ale vůbec nevím, jak to funguje. DAlší možnost (aspoň částečně) je naučit se používat ten sval neopenisu, chodí se s tím na rehabilitaci, ale jaká je úspěšnost, to nevím.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: v cizine a prachy na to mit nebudes, pokud si nevydelavas desetitisice mesicne :-/
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ECLECTICA: by me zajimalo, kde byl na operaci (ldyz mu funguje i erekce) - tam chci jit taky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam