• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: ze by az tak rychly posun?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA:
    WEWERKA:
    Rozvedení je > MtF .... ?
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Jo, chtelo by to trosku rozvest :)
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8: Mně ne...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Tak jsem se tak dneska malovala, dívám se do zrcadla a říkám si : "O co se já blbka vlastně vůbec snažím?"

    No, a potom mi to došlo....
    HOMO_CLASSICUS
    HOMO_CLASSICUS --- ---
    ISOBEL: hezky .... gratias ago :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ISOBEL: tak to nevim, proc mi tam perou zenske blbosti a metal, ktery neposloucham, tedy jeste ruzne soukrome vysoke skoly a stomatologii v praze :ROFL a v LGTB skupinahc docela jsem
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    HOMO_CLASSICUS: to je divný :-)
    podle mě vážně vychází hlavně z těch údajů, co máš vyplněné nějak "oficiálně", jako je věk, pohlaví, koho máš v přátelích, do jakých skupin chodíš...
    Prostě to co se dá pak zjistit jednoduchým dotazem v databázi

    Něco jako
    If ID=female and partner_of_ID= female -> then ID=lesbian, perte to do ní

    šmírovat nám na zeď a koukat co tam píšem nejspíš nechodí, ne že by jim to přišlo neetické, spíš je to drahé, ty šmíráky platit :-) funkcemi jako je výše zmíněná během 0,01 vteřiny najdeš všechny vhodné subjekty pro reklamy, nejen na queer, ale i na všechny ostatní
    HOMO_CLASSICUS
    HOMO_CLASSICUS --- ---
    LA_BETE: Počkej.... ale to já tam třeba vůbec nemám .... ale fízlárna to je, to máš pravdu :-D protože jinak si ty reklamy nedokážu vysvětlit :-D
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    LA_BETE: ee, pardoon. ja jen myslel, ze v queer theory jde predevsim o - viz zahlavi - [ne]škatulkování [v závislosti na místě a čase] :-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    neslovíčkařit
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    kolonka MtF


    queer theory upside down & inside out:-)

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LA_BETE: nee, ale mam to v profilu napsane ;-)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    KAWALSKI: tam existuje kolonka MtF?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LA_BETE: to bude itm, ja jsme tam uvedeny jako FtM muz, co je ve vztahu se zenou a nikda jsme takovou rkelamu nevidel, me cpou jen dmskou modu, eko tasky a metal shop :ROFL
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    HOMO_CLASSICUS: no, já myslím, že to je tím, že tam mám uvedeno že jsem žena a jsem v.e vztahu se ženou. Je to prostě fízlárna ten FB.
    LURA
    LURA --- ---
    Eclectico, můžu ti zlepšit dojem z lidí z internetových diskusí :-)

    http://www.colourplanet.cz/69794-odmitaji-zzenstileho-krasobruslare-dela-ostudu
    HOMO_CLASSICUS
    HOMO_CLASSICUS --- ---
    LA_BETE: No.... mně taky .... ale na zahraniční varianty podobných obchodů ... a nejsou na tom tedy o mnoho lépe .... nicméně .... netuší někdo, čím se řídí tohle zobrazování reklam na facebooku??? Mě by to fakt zajímalo ( i když to sem asi nepatří) :-D
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Facebook mi neustále nacpává reklamu na queer shop, tak jsem se tam mrkla
    bohužel sortiment mi nepříjde nic moc

    http://www.queershop.cz/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    _BENNY: to protože všichni bruslaři jsou teplí, jen nechtějí aby se to o nich vědělo :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam