• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    KAWALSKI: Ja tam nebyla, ale podle fotek evidentne jo... Ale myslim, ze neni duvod k panice, me pripada, ze vystupuji celkem casto...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ANNIE: dany tam byl? na nodu? :-O kua a ja to prosvihnul :(
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    AKI_NO8: dala bych organizátorům čas... oni se většinou nedávají ze dne na den... zatím jsem jen koukala na fb, že jsou nějaké fotky z vystoupení Drag addicts...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AKI_NO8: mno, ja bych tak rek, ze je jen jedna cesta, a to k transformaci .. drive ci pozdeji tam clovek musi :))
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    BTW, nevíte někdo, jak by to mohlo být s fotkama z NODu? Nějak nemůžu najít ani na stránkách NODu ani na QueerEye.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRNOUS: Už jsem si říkala, že mám základní otázky jasné a vím kudy se vydat. Teď už zas ale nevím....
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AKI_NO8: z jakych blbosti?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Vím, že to bude znít hrozně sentimentálně a je to pro tohle auditko zdánlivě vlastně uplně o ničem, ale začínám si říkat, jestli se z těch blbostí někdy vyhrabu. Díky té akci v NODu byly pro mne poslední dva dny naprosto báječně, ale objevilo se tolik nových otázek a mám opět v hlavě obrovský zmatek.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    AKI_NO8: tak to v tom případě jo. Hell asi nebude rozhodně balzám na nervy :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Dýchánek dneska rozhodně potřebuji. Probírám se ze včerejšího večera, takže když si sednu, bude aspoň zdánlivě klid a budu si moct dát pití, aniž bych musela procházet ječícím davem, tak mi to bude vyhovovat.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    LA_BETE: to stoprocentne :) Me na tom programu Queer eye teda fakt nezaujalo nic.... respektive znamejsi jmena uz tam dat nemohly...
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    AKI_NO8: já myslím, že to tak drsný nebude. Rozhodně tam bude větší zábava než na rádoby uměleckém pozitivním multi-kulti dýchánku :-) (nic ve zlém)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    KAWALSKI: já tam taky půjdu více méně v civilu, žádný úlet
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: na me taky, neboj :ROFL tedy, chtel bych to videt, ale citil bych se tam k uzoufani normalne, kor kdyz nemam co na sebe v podobnem duchu :ROFL
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ANNIE: Super. Něco podobného jsem potřebovala slyšet. Díky.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Ok, tak ne. Ale síla to na mě nejspíš pořád je i s lístkama. :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: tak listky do hellu by nebyl problem sehnat ;-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    troufám si říct, že se tam nikdo výstavním exponátem na který si budou lidé ukazovat prstem nestane. Znám pár organizorátorů i účinkujících a opravdu to nehrozí...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: Vau, sleduju, že to už je dneska.....
    Hmmmm. Nejsem si jistá, jestli by tohle už na mě nebylo trochu moc "sadistický". Sice BD opravdu ráda, nicméně jak koukám do galerie, tohle je celkem síla. Krom toho by byla asi stejně makačka shánět takhle na poslední chvíli lístky.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: ja vubec nevim, co je to za akci :-/ se priznam, ze vzhledem k poloze bydliste a poctu znamych tady nehcodim vubec nikam :( a kdyz uz jsem v praze, tak chodim na zcela nevinne akce typu setkani potkanářů, kde jsem za exota i v civilu :ROFL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam