• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: no mně smsku neposílej, protože já se té akce zůčastnit nemohu, v pátek nemívám čas :-(
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: dik za podporu :-D zatim to vypada, ze asi dorazim, ale urcite to budu vecet az v patek :-/ tedy dejte adresu a cas a bud ano nebo ne, dam romanami vedet predem smskou, kdyztak ;-) a pokud prijedu, tak opet s potkanama, proste nemam kam je dat :-/
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    LURA: se musím Kawiho zastat, na sraz se mnou a pár dalšími dorazil i s chlupáči :-))
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    a já taky :-)))
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    já chci taky vidět kabát :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: ale nee, proste prijd, jak se budes citit nejlepe, to byl tak trochu...ehm....žert ;-) i kdyz priznaam, ze je proste krasnej, zavidim
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Aha, takže si mám vzít kabát. :) Dobře, sice chce vyčisti, ale co bych pro tebe neudělala. :)
    To mi připomíná, že dneska jsem viděla v metru dívčinu, která měla uplně ten samej.
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: To by bylo fajn :-)
    Když už jsi nedorazil tenkrát, jak byl sraz na Arbesáku...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: no to mi povidej, ja bych taky sel hlavne kvuli....tvemu kabatu :-D uvidime, pokud bude mit mejlenec zkousku, tak se moej akce nekona a prijdu ;-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: Jééééé, zrovna tebe bych ráda viděla.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    ISOBEL: Ráda.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ja se predem omluvuju, na pul sestou mam neco jineho mimo prahu :(
    LURA
    LURA --- ---
    Já taky, pokud to bude po šesté hodině a pokud možno v nějakém nezakouřeném prostoru...
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ISOBEL: Já jsem pro.
    ISOBEL
    ISOBEL --- ---
    takže příští pátek?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ANNIE: díky.
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Pro dvě osoby se tam asi místo vždycky najde, pro skupinu přes den také, na víkendové/páteční večery už pro skupinu rezervovat určitě
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Hádám, že pokud chci o Erry v pátek/o víkendu, tak bych si měla udělat rezervaci, i když je to pro dvě osoby, nebo není třeba?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LA_BETE: me prijde, ze do duhovky hcodi sami normalni lide :-D co tam potkavam, tak vetsinuo studenty gymplu nebo vejsek ruznych oboru, co si tam chodi zahrat deskove hry nebo pokecat, ale to muze byt i itm, ze tam hcodim hrat taky :ROFL
    nemam nic proti te erra, pokud to neudejcham, holt odejdu, no problem ;-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LA_BETE: No, v těchto věcech normální jsou. Jinak teda už moc ne. :)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    no, sice pivo za 30 nic moc, ale jinak proč ne :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam