• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    LURA
    LURA --- ---
    Takže rezervace je hotová, je na jméno LURA, zamluvila jsem to tak, že jsem řekla 10-12 míst (ony jsou tam židle i takové lavice, takže tam se kdyžtak poskládáme. Je to v nekuřácké části, ale kdo si bude chtít zapálit, tak hned vedle je i část kuřácká.
    Prosím vás, abyste přišli včas (Kromě Lucíi, která dřív nemůže), abychom se tam netrousili jako švábi na pivo, když jsou ta místa zamluvená a ať máme na sebe trochu času :-).
    Je to tedy Siddhártha café, Jakubská 8 (mezi Staromákem a nám. Republiky), pátek 18.hod. Domluvila jsem to na nápoje a zákusky, s tím, že nebudeme hromadně večeřet, pokud by ale někdo chtěl, tak samozřejmě není problém.
    Když tam přijdete, tak je to v té části, která je dál od vchodu (kdo nás nenajde, ptejte se na rezervaci na mé jméno)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ja s nejvetsi pravdepodobnosti ne, zase marodim a vzhledem k tomu, ze musim chodit do prace, tak sotva plazim ..

    skoda, rad bych vas videl ..
    LURA
    LURA --- ---
    A nevíme tedy, jak Mrnous, Kawalski a Romanami?
    LURA
    LURA --- ---
    Tak abych to shrnula:

    Gekko: 1 osoba
    Eclectica: 1 osoba
    Aki: 1-2 osoby
    La_bete: 2 osoby
    Mrs_B: 1 osoba (později)
    Annie: 1 osoba (asi)
    Lura: 2,5 osoby

    Takže zkusím rezervovat 10 míst, budou-li volná, s tím, že možná to bude trochu víc a případně se nějak přeskupíme nebo přidáme židli (příp. moje 1/2 osoby si může sednout na klín)...

    ANNIE
    ANNIE --- ---
    Já to mám blízko z práce a i ta hodina je taková příznivá, tak se asi zastavim :)
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    jsem tady spise ctenarkou nez nejak akcni prispevatolkou, ale tez bych se velmi rada stavila
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Já a Isobel taky na šestou...
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Někdo z nás dorazí určitě taky. Taky krátce po šesté. Bude nám stačit jedno místo. My se dohodneme. :)
    LURA
    LURA --- ---
    LURA: A možná přijdu i s Divíškem, ještě nevím jistě...
    LURA
    LURA --- ---
    ECLECTICA: Já taky dorazím, šestá hodina :-)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Já dorazím, šestá mi vyhovuje.
    LURA
    LURA --- ---
    Jen prosím, napište kdo určitě dorazí, kdo pravděpodobně a jestli vyhovuje ta šestá hodina. Aby se dal zarezervovat stůl.
    Aby se nestalo, že zamluvíme stůl pro x lidí a přijde jich půlka nebo naopak si někdo nebude mít kam sednout...
    LURA
    LURA --- ---
    GEKKO: Koneckonců se pak můžeme někam společně přesunout...
    GEKKO
    GEKKO --- ---
    Hmm.. tak bych si taky nejspíš dovolila dorazit, bude-li mi to dovoleno, osobně bych byla spíš pro něco příznivějšího mé studentské peněžence, ale budiž..
    LURA
    LURA --- ---
    ANNIE: To nevím, musíš se zeptat. Ale mají třeba sushi :-)
    ECLECTICA: Z čajů a nečajů mají: Rainforest Maté, Detox Organic, Rooibos Renewal, Verbana Mint Organic, Organic Earl Grey, Earl Grey Deecaf, Ceylon Kenilworth, Organic Darjeeling Estate, Lapsang Souchong, Mandarin Rosé Petal, Keyto Rice, Green Tea Tropical, Orchid Oslong, White Orchid, White Lotus,Organic Spring Jasmine, African Nectar, Organic Mint Green Tea, Marrakesh Mint Green Tea, Organic Breakfast, Vanilla, Camomile Citrus, Green Tea Tropical
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ANNIE: já to taky nemůžu, ač z jiných důvodů, ale dám si aspoň čaj... :)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    LURA: hubnu, takze vyrazy jako creme brule pro me ted na chvili ztraci vyznam ;) pokud maji neco jako mrkvove soté s celerovou omáčkou, tak se mile ráda v pátek stavím :)
    LURA
    LURA --- ---
    ANNIE: Tak to jo - kdybys měla zážitek jako já z malinového tiramisu s čerstvými malinami a politého malinovým krémem a nebo z creme brule se zeleným čajem matcha a krustičkou opečeného třtinového cukru viděla bys to jinak :-)
    ANNIE
    ANNIE --- ---
    LURA: nebyla, jen jak jsi o tom psala, tak se mi to vynořilo jako informace, kterou jsem nedávno slyšela (že jako nějaký "skoro gay podnik" Budha Bar :)
    LURA
    LURA --- ---
    ANNIE: Nehledě na to, že ta příjemná obsluha byla k nezaplacení ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam