• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies



    sexuální orientace, sexuální identita, škatulkování v závislosti na místě a čase, dějiny pojetí transsexuality a homosexuality.

    rozbalit záhlaví
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KAWALSKI: hej tak to fénuj.)
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Tak držím palce, to ti nezávidím...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: neprizpusobivi sousede, loni nam takhle dva mesice tekla denne horka voda ze stropu ve trech mistnostech :( vceraq to zaclo kapat, dneska pokracuje a majitelka bytu mi zakazala odejit z bytu, kdyby neco prasklo, abyhc to resil, ona dava n majitele bytu nad nama trestni oznameni, neb on to odmita resit :-/
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    KAWALSKI: A sakra. To mě mrzí. Teda jak byt, tak samozřejmě i to, že tě neuvidim.
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: To je osud, s tím nic nenaděláš... škoda, no.
    Kdopak tě vyšplouch? A hodně-li?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: ruská modrá :-D http://files.kawalski.cz/system_preview_detail_200010512-afe3bb0ddd-public/IMG_0642.jpg

    AKI_NO8: kawalski 100% neprijde, vytopili mu byt :( takze damy a panvoe, ja se omluvuji a sere me to vic nez dost :(
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRS_BRIGHTSIDE: Modrá je kawalská myš, no a to si piš, modrá je dobrá....kiš, kiš. :D
    MRS_BRIGHTSIDE
    MRS_BRIGHTSIDE --- ---
    KAWALSKI: modra? :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    LURA: Oki. Tak já to nějak nakombinuju. Doufám, že ten kabát do zítra uschne, když už kvůli němu KAWALSKI příjde. :)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: bude v prepravce celou dobu, ne venku ;-)
    LURA
    LURA --- ---
    KAWALSKI: Snad ne...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    jo, pokud prijedu, tak s potkanem, nejaky problme? :-D je mala, roztomila, modrá a zatim i neporkanarum se moc libila :-D
    LURA
    LURA --- ---
    MRNOUS: Zítra už má být celkem hezky... snad.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    AKI_NO8: se oblec hlavne podle pocasi :))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Zajímavý článek o bisexualitě (u žen). /ozor, dlouhé a v angličtině:
    http://www.ipgcounseling.com/bisexuality_in_women.html
    LURA
    LURA --- ---
    AKI_NO8: To vůbec neřeš, vezmi si to, co si myslíš, že ti sluší a v čem se cítíš dobře. Pokud dorazí Wewerka, možná, že přijede cyklistickém dresu - na případnou možnost uložení kola jsem se již obsluhy ptala.
    Myslím, že styl je úplně jedno, úplně stačí, když se vynechají extrémy jako třeba rok nevypraný pochcaný kalhoty (což myslím nikdo z nás nevlastní), kde by se někdo mohl cítit oprávněně znechucen, individualita je naopak vítána :-)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Tak přemýšlím, v čem vlastně zítra půjdu. K tomu kabátu bych si vzala nějaké odpovídající oblečení. Nicméně takový polo-metalistický styl, případně odhalené břísko se tam asi moc hodit nebude, co?
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    jsem v brně a nejsem na srazy, ale užijte si to!
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    LURA: jelikoz organizuji potkani srazy, plne te hcpau, objednam cajovnu pro 10 lidi a prijde jich 20 a nevejdeme se ci naopak, to je na zabiti :-/
    LURA
    LURA --- ---
    WEWERKA: Ale jo, když je to jeden dva lidi, kteří nevědí jistě, tak se to dá zvládnout.
    Já jen, že dost nerada organizuju tyhle věci, protože vím, když jsme dělali třídní sraz, asi 20 lidí řeklo, že "asi" přijde a nakonec dorazli čtyři... A když se mají zarezervovat místa, tak je to pak problém. To samé, když jsem jela na jiný sraz těch 160 km, ale ti, co to měli za rohem "si to rozmysleli" a byl pro ně problém to říct dopředu, protože to nepovažovali za důležité a mysleli, že "jiní přijdou" a já kvůli srazu překopávala svoje plány a jela tolik kilometrů, abych se potkala s jedním člověkem, kterého můžu vidět jindy a jinde bez problémů.
    To jen tak zase na vysvětlenou ode mě...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    WEWERKA: Tim teda nechci rict, ze se rozhodnu podle nalady, ale podle okolnosti. oki?
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    LURA: Ale no tak, kdyz se ti nelibi tenhle duvod, tak muzu treba rict, ze nevim jestli mi poplave lod :D Faktem je, ze proste zatim nevim, takze si tam dopln jaky duvod chces.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam