• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_BETEQueer studies
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: o pravnich aspektech jen letem svetem, voc se probirala diskriminace :) kdyztak mi napis do posty, co konkretne a ja ti reknu, jestli se to tam zminovalo ..

    hele pokud rozdejchas bejt holka, tak o to lip :) mas vyreseno ..
    ja cas od casu horko tezko rozdejcham bejt holka na verejnosti (posledni dobou uz vubec, pokazdy vidim rude), v posteli bych ale nemoh, to by ten chlap letel :)) takze pro me asi o to hur, no co nadelam, nic ..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: ty pravni aspekty me prave zajimaly asi nejvic ;-)
    ja zas posledni dobou nerozdejchaval, ze si sice hraju na kluka, vetsina lidi me tak bere, drtiva vetsina mi rika spravnym rodem, ale v posteli jsem nakonec stejne ta zenska :-/ nehlede na to, ze byt tak blizko "muzstvi" ( rod, sebeprezentace ) a pritom vede,t ze do premeny ted nejdu a budu porad takovyhle zmetek nekde mezi, to me docela nicilo :-/ takhle si zase zvyknu na zensky rod, hadriky okoli si bude muset zvyknout na me mluvit jako na holku a bude...v posteli mi to kupodivu nevadi, pokud spim s muzem...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    a kdyz uz jsem se rozepsal, protze ja to mezitim trochu rozdejchal, tak par postrehu slibenych:

    - mistni holky po kompletni transformaci - az na vyjimky super, vypadaly dobre, vypadaly spokojene, proste parada
    - mistni kluci - clovek by splakal nad vejdelkem :) a nebo proste mam na to jinej metr, nevim..
    - byli tam minimalne dvoje rodice - jedna pani, co ma mladeho syna (FtM, jest ena stredni), ta to brala v pohode, vyptavala se, ale prisla mijako spravna matka podporujici rozhodnuti sveho syna
    - druzi rodice, starsi par, jejich syn (FtM pre-op) byl pritomen, na nich jsem obdivoval, ze vubec prisli a zajimali se o to, ale bylo videt, jak s tim vubec nejsou srovnany, jak je zene strach i vlastni dite, co s nim bude, jak ta lecna ma milion vedlejsich negativnich ucinku, jake jsou problemy treba pravni a majetkove atd atd .. ale vzhledem k tobu, ze jim bylo tak kolem sedesatky, tak fakt klobouk dolu za ten pristup - moje mama to vzdycky zazdi a rekne, ze jsem blazen :) a ze si to jen vymyslim :)
    - prednaska o pravnich aspektech me trochu sokovala, nebot mi mistni diskuse odhalila spoustu potizi, na ktere jsem b´vubec nepomyslel (treba ze banky vicemene nejsou schopne prevest vase jmeno na ucut, ze ucty rusi a zakladaji nove, cimz muzete prijit o veskere vyhody, ze vysoka skola nema za povinnost vystvavit vam diplomm s novym jmenem, slyseli jsme par osklivych prikladu ohledne diskriminace v praci od nekterych zucastnenych atd atd), az jsem se z toho malem osypal ..
    - a proste vubec, bylo to narocne :)
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    MRNOUS: Do toho jdu s tebou. :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    jinak ja bych to nezkous, bejt holka .. ale asi se ze me stane aktivista za zruseni vsech skatulek a nebo aspon zavedeni skatulky podoboji :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    KAWALSKI: mam akorat svoje poznamky .. ale jako nic objevnyho jsme se nedozvedeli .. jen tech x hodin, co slysim tenhle problem a tametn problem a tohle se musi a tamto a s timhle se clvoek setka a s tamtim, tak proste potom mas pocit, ze se musis jit nekam zahrabat tak akorat :))
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: btw, nemas nejaky zaznam, prosim te? ja se tam nedostal :(
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    MRNOUS: hele, rikam si to taky a zkousim to a zatim minimalne to prvni ( tedy bejt holka a mit "manzela" ) vuuubec neni spatny :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    si tak stojim pred zrcadlem a rikam si, zase neni tak spatny bejt holka a mit manzela a deti, ne? :pppp
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ja byl dneska na seminari o transsexualite .. az se vzpamatuju z toho soku, tak vam treba napisu i par postrehu :)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    KAWALSKI: Kawi, tak se mi písni na THčku, ať se tam začnou plnit lidičkové, prosím :-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ROMANAMI: juchuuu, konecne termin, kdy mam dovolenou :-D pocitej se mnou, na konci ja tuze rad :-D
    ROMANAMI
    ROMANAMI --- ---
    A já vás chtěla na 31/7 pozvat na Country víkend, cca od 12 hodin bude ve stájích Ohrobec ( v Ohrobci u Prahy ) Taková malá party s grilováním a občerstvením, hudbou a možností se projet na koních či se nechat svézt v bryčce. Je to akce kterou kamarádky pořádají prioritně pro TVčka, ale i další z řad Queer jsou srdečně zváni a zvány :-) Bližs¨ší informace budou případně následovat. zatím je to ve stádiu, že jsme se včera domluvily.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    SAIL_OR: oto je někdy poslední nebo předposlední víkend v červnu, nebo se pletu?
    Tak snad to nedopadne takovou ostudou, jako v Bratislavě.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    jsem v brně, sorry, ale teda doufám, že teda přijdete všichni na queer parade, už se nám to blíží
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Oki, rozhoduju se dnes mezi klubem Cross, kde by měl vystoupit Limewax a nebo Matrix. Obojí ohledně DnB a Jungle. A konečně bych šla aspoň jednou položensky, pokud se někdo přidá. No....dobře, tak se tak divně nekoukejte, byl to jenom nápad, no.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    AKI_NO8: slavnostní otevření lázeňské sezóny v teplicích? :-D kawi, gagoo a syn :-D
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Někdo něco na zítřek nebo víkend? Já vim, že už sem otravná, ale kamarádi už plány mají, přítel na mě nejspíš kašle a nechce se mi být sama a nenávidět svět kolem.
    LURA
    LURA --- ---
    ELWARA: Proč myslíš? Já jsem třeba 160km od Prahy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam