• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAPřipravte se na katastrofu
    Poraďme si navzájem co by bylo nejlepší udělat... Tma, Malevil, Smrt trávy, Válka s Chtorrem, nebo třeba Den trifidů... Co kdyby ten den přišel?
    rozbalit záhlaví
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    Taky bych vsem priznivcum postapo zanru chtel doporucit komiks Horda (The Horde, autor Baranko) nevysel cesky ale da se splasit na internetech cca za 15 dolacu.
    fakt pecička
    SMRGL
    SMRGL --- ---


    Světový radiopřijímač Sangean ATS-909 X, stříbrná | Conrad.cz
    http://www.conrad.cz/svetovy-radioprijimac-sangean-ats-909-x-stribrna.k326102
    KLA
    KLA --- ---
    děkuji Random_night za link a rovnou se o něj podělím
    Disaster Preparedness - coursera
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    TMA 2.0 dočtena... Doporučuji, je určitě lepší a propracovanější a bohužel i reálnější než TMA 1.0 ... Bohužel tak nějak si představuji rozpad civilizace ...
    KLA
    KLA --- ---
    Georgia Guidestones - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#History
    KLA
    KLA --- ---
    Nasa warns solar flares from 'huge space storm' will cause devastation - Telegraph
    http://www.telegraph.co.uk/science/space/7819201/Nasa-warns-solar-flares-from-huge-space-storm-will-cause-devastation.html
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Takovej pěknej rozhovor o konci civilizace - komplet z tištěných hospodářek...

    lol.rar (1805832 B)
    SVORO
    SVORO --- ---
    FRONEMA: Je to asi sedm let nazpět a ani nevím jak jsem se k tomu dostal :( každopádně bych pár věcí bral taky :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SVORO: jakej larp? pripadne bych brala vycvik modu

    Chtorri patri k mym top5 knizkam, je tam spousta momentu ktery se mi moc libi, treba ta komunita co se k ni Jim pripoji, uzasne sceny...
    SVORO
    SVORO --- ---
    FRONEMA: imho dá :) kdysi jsem narazil na LARP kde se tohle v podstatě dělo :))
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SVORO: jj ty byly vyborny, skoda ze se to nekde neda absolvovat :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    MAWERICK: To ano a nejen jím imho :)) ale faktem je, že některý věci tam jsou dost jednoduše, ale přesně řečený... Viz rozdělování pizzy :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    me priselo ze se Whitlaw nechal dost inspiroval Henleinem :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Mě na Chtor děsně bavili hodiny Globální Etiky :)

    Existence života na Zemi dokazuje univerzálnost Murphyho zákona. Jestliže se něco může podělat, podělá se to. SS
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    TYMUR: neznám, vyzkouším a uvidím.
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    SMRGL: Když už tenhle styl, tak raději Žamboch, je rozmanitější.
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    TYMUR: kulhánek je prostě nej ;)
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    SMRGL: akčnější? Mě tedy přišel ten Gerrold akční až dost.

    Lidé jsou pro počítače pouze nástroj k vyrábění nových počítačů. Ano, jsme něco jako jejich pohlavní orgány. Solomon Short
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam