• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAPřipravte se na katastrofu
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    TYMUR: neznám, vyzkouším a uvidím.
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    SMRGL: Když už tenhle styl, tak raději Žamboch, je rozmanitější.
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    TYMUR: kulhánek je prostě nej ;)
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    SMRGL: akčnější? Mě tedy přišel ten Gerrold akční až dost.

    Lidé jsou pro počítače pouze nástroj k vyrábění nových počítačů. Ano, jsme něco jako jejich pohlavní orgány. Solomon Short
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Jak přežít nukleární katastrofu - Grafiky - Domácí - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/grafika/2010/04/13/jak-prezit-nuklearni-katastrofu/?cid=765989
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    pro hráče

    Nvidia nabízí akci Metro 2033 výměnou za „líbí se mi“ na Facebooku - iDNES.cz
    http://bonusweb.idnes.cz/metro-2033-zdarma-0gm-/Zurnal.aspx?c=A121218_104309_bw-zurnal_anb
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Znal jsem vám otravu, říkali mu Viky
    Ten schovával se ve skříni a držel se kliky
    Pak vyskočil: "Aha!"
    svlíkl se do naha
    a začal vám kecat do vaší techniky.

    Chtorrany jsem neměl v ruce už několik let, asi je budu muset oprášit :)
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Takže Malevil jsem našel na uložto.. Podle recenzí by to měl být jeden z nejlepších popisů stavu po nukleární válce.. Každopádně koukám, že Merle je docela plodnej a má i hromadu jiných prapodivných knih ;)
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    KLA: asi mam rád drobet akčnější knížky ;).. čtu je hlavně pro odregování
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    KLA: a ja si porad rikal ze tomu nejak chybi konec:D
    KLA
    KLA --- ---
    A taky by to bylo o něco lepší kdyby to bylo dopsaný celý.
    Já mám Chtorr hrozně ráda. A nejlepší jsou citáty Solomona Shorta
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SMRGL: ja myslim ze to je tim ze gerrold ma takovej zvlastni styl psani... a pokud jde o Jimika... Me teda prisel hodne casu fakt na zabiti :D :D

    nemas metro v el.?
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    dočetl jsem Válku s Chtorrem a jako můžu říct, že nic moc.. Víc mě zaujaly knížky Den trifidů, vše od Kulhánka a Metro 2033 + 2034.

    Svědectví teď začínám číst - King je docela nářez, takže nevím zda ho dokážu překousnot.

    Nemáte náhodou někdo v ele. podobě knížky Dr. Krvemsta aneb Jak se nám vedlo po bombě + Malevil.. Úchylárny po atomové válce docela můžu
    GAF
    GAF --- ---
    NAVARA: no jo, ale ty možná nemáš toho správnýho psa, takže tvoje informace jsou třeba zastaralé.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GAF: plamenomety naopak doporucovane nejsou - jedina vec horsi nez utocici dav zombies, je utocici dav horicich zombie...

    takze sepis zavet, usmir se z bohy a az to prijde, nalij si sklenku, pust televizi a cekej.
    GAF
    GAF --- ---
    Moje holka nemá doma ve sklepě předepsané dva plamenomety pro případ apokalypsy a pravděpodobně ani povinnou osmi týdenní železnou zásobu. Přiznávám, že jsem v tom nezodpovědně s ní (protože jsem jí nedomluvil a ani sám nic nesehnal).

    Jak byste takovou situaci řešili, vzhledem momentální občanské nedostupnosti plamenometů?
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    Fantasy Planet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://www.fantasyplanet.cz/knihy_detail.asp?id=4112
    TYMUR
    TYMUR --- ---
    AIPS: nástěnka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam