• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MJUGENFTTH-FTTB/Fiber to the home-building
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    NETWORK: snad Ti tu někdo pomůže. Byl bych ale rád, kdybys ses (pokud to půjde) podělil o zkušenosti z onoho zákopu (kdo půjčoval kompresory/záfuk, jaký ty chráničky byly použity/jaká vlákna a jaký systém- multi mode?)
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    Zdravím Vás - mám dotaz - hodláme teď zakopat cca. 600m optiky (je to náš první zákop) a chci se zeptat ohledně chrániček... bylo mi doporučeno rozměr 40/33 (vnější/vnitřní).. Mám kamaráda, který umí velmi levně sehnat HDPE s rozměrem 32/26... myslíte, že pokud tuto HDPE použiji, tak bude nějaký problém se záfukem, nebo ten 40/33 je takový "standard" a měl bych ho dodržovat?

    Díky za info ;)
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    má někdo informace o projektu GOOGLE s 1Gbit do domu?
    STORM
    STORM --- ---
    já teda tak velký znalec nejsem .. ,ale myslím že cisco má hezký hračky, ale kur ... drahý :)
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    máme novou anketu (nástěnka) o tom kdo má lepší HW (Cisco nebo Juniper?)

    Díky za Vaše hlasy!
    STORM
    STORM --- ---
    toť otázka, ale já se těším na hraní si s GPON sítí a WDM-POn :)
    to budou časy ...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Netuší někdo na čem bude stavět svou Gbit/s síť Google?
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    STORM: nevím, neznám, ale až to budeš vědět, to sem taky hoď, myslím že sledování sítě sem také patří ;-)
    STORM
    STORM --- ---
    já vím že to sem nepatří, ale potřebuji radu ... potřebuji si zabezpečit dokonale server.chci mít všechno pod kontrolou a reporty.tzn, kdo se napojit, kdy, odkud, co dělal apod. víte někdo o nějaký softu ??
    díky a sorry, že to dávám sem :(
    STORM
    STORM --- ---
    hm tož to je mazec hochu ... a u nás t-šrot taky vybudoval mazec optickou síť, mají to postavení na Alcatel-Lucent Technologies něco úžasnýho :)
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Google Fiber for Communities: Think big with a gig
    http://www.google.com/appserve/fiberrfi/
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    tak i Google se pouští do FTTH s rychlostí 1Gbit/s.

    http://www.google.com/appserve/fiberrfi/public/overview
    STORM
    STORM --- ---
    ooo děkuji moooc !
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Přepínače - Allied Telesis ceny, hodnocení & specifikace
    http://www.shop-mania.cz/koupit~online-switche~tridit-znacka-allied-telesis.html
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    STORM
    STORM --- ---
    kdo je vsechno dodavatelem komponentu v cr od Allient telesys ? doufam ze sem to napsal dobre ...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Tak pokud nikdo nic neví o tom, jak udělat optické rozvody v domě, tak jsme na tom všichni hůře, než jsem si myslel...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    sviští nesviští... co soutěž? Ví někdo jak zrealizovat a jaký HW implementovat?
    STORM
    STORM --- ---
    už to swiští :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam