• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    SHKRK: vykopnou z tela? jakej k tomu maj duvod a jak to chtej udelat? je o tomhle tematu nejaka literatura co bys doporuci? at si neco proctu a neremcam zbytecne:)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SHKRK: 108 je ve východních kulturách posvátný číslo, třeba 108 jmen Šivy, a bejt psychickým upírem je možný pro každýho z nás, tos zachytil špatně:)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    proc 108??? nevim... to byla jedna z informaci co jsem zachytil...
    MUTHA: jasne ale asi nebudes na stejne mentalni urovni jako tech mozna existujicich 108


    FURYAN: spatne nejsi, to s upirstvim take souvisi
    BAMBULA: mno nevim zda li by jsi ignoroval to ze te nekdo muze kdykoliv vykopnout z tela
    MARTA_KLOFACOVA: tak to vazne nevim, mel jsem sam co delat abych se po tomhle zazitku vubec vyrovnal s tim co jsem prozil... navic jsem se ho nemhl na nic zeptat... rekl mi jen co chtel...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Aha, tak to jsem tady spatne. Na spiritualni veci neverim, a myslel jsem, ze to bude klub o praktictejsich vecech, nez o 108 "wtf"? :)
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    SHKRK: vubec si nedokazu predstavi to cem mluvis. jak jako vykopnuti z tela? asi sem moc materialista ale tohle mi prijde jako kdyz upir narazil na celkem ochotny obeti, ne? kdyby mne byl nekdo neprijemnej tak ho ignoruju, pripadne poslu nekam.
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    nejak to moc nechytam. puvodne jsem mel pocit, ze se klub bude tykat trochu min "spiritualnich" upiru. z moji zkusenosti klasika - clovek je na nekoho hodnej, nekdo toho zacne vyuzivat a neda pokoj a ruznejma uskokama a citovym vydiranim vyzaduje pozornost a reseni jeho problemu.
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    SHKRK: 108? jsou teda organizovany.... no fuj. :) doufam, ze nejezdej na nejaky spolecny soustredeni.... tam by to muselo vypadat...
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    SHKRK: A oni se tak narodí, že vysávají už od dětství, nebo jak to na ně přijde ?
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    PAVEL253: co mi ta osoba povedela tak presne jich je 108
    SHINYSKIN
    SHINYSKIN --- ---
    true blood ... uzasny serial ...
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    zajimavy.... trochu to zni jako setkani s upirem na psychedelickym sezeni.. jestli to byl zazitek z obycejnyho mejdanu, nebo jen tak z hospody, beha z toho mraz po zadech... ja jsem zazil kdysi neco podobnyho, i kdyz ne takhle drsnyho - jeden chlapek v hospode se choval dost podobne, sikovnej,
    - pseudoduchovni kecy, hypnotickej hlas, jednou si me vzal do parady a bylo mi fakt zle, pak jsem ho potkal tak po roce, daval jsem si vic bacha, otravoval kamose, ten mej z nej stejnej pocit, tak jsme vypadli....
    jeden znamej tvrdi, ze pritomnost takovejchhle lidi pozna, jen vkroci nekam do mistnosti... nezli si davat praci s tim, aby clovek zjistoval odkud vitr fouka, nebo s tim dokonce bojoval, lepsi je pry odejit.. nastesti jich tu nelita tolik:) myslim, ze to jsou spis rarity...
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    a co upiri jez jsou na vysoke mentalni urovni (hra s realitou)... jednoho jsem potkal a byl to mazec... obrana??? neexistovala... nedal nikomu v mistnosti sanci na jakoukoliv obranu... nejzajimavejsi na tom bylo, ze sve vysavani skryval za posunovani na jinou uroven vedomi - dokazal z kohokoliv v mistnosti vysat tolik energie, ze dotycny pohledl za okraj smrti (vykopavani z tela)... po navratu do tela pokladal otazky typu: who are you??? pak opetovne vykopnuti z tela, nasledny navrat...Where are you from???.... tak se to opakovalo stale dokola... bylo velmi zajimave pozorovat, jak si hral s celou realitou... proste od chvile co vstoupil do mistnosti se s celou mistnosti zacalo neco dit, cosi jako dychani mistnosti v rytmu jeho dechu

    mate nekdo podobnou zkusenost???
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Boj je celkem snadny. Chce to takove lidi nechat vlastnimu osudu. Nemusime je primo vyhnat ze sveho okoli, jen jim nenechat sat vasi energii - klasika - nejcastejsi pripad, kdy chteji po vas, abyste za ne neco resili, rozhodli, pripadne vas neustale zahrnuji spekulacemi "co by kdyby" ve forme dokonale vykonstruovaneho a nerealneho problemu. Staci je nepodporovat a nerozvijet s nimi takovehle konstrukce.

    S citovymi upiry je to horsi.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    já jsem potkal upíra psychologa, celkem nešťastný případ. Jednu dobu se prostě nastěhoval ke mně na byt, ale naštěstí jsem ho pak vystrnadil. Ale dalo to fušku...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ano, setkal. Jít od nich pryč, nebo je s tím konfrontovat, závisí na hloubce vztahu s "upírem". Ovšem patent na to nemám..
    FURYAN: trefné
    THQ
    THQ --- ---
    A manipulátoři.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Ano, setkal. Ja jim rikam "troublemakeri"
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    Už jste se někdy setkali s člověkem, ze kterého jste měli pocit, že vám bere energii?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam