• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    ja myslim, ze podstatou toho beznyho vysavani je, ze na sebe nekdo proste soustredi pozornost a pak z te pozornosti cerpa.. hystericky lidi to delaji tak, ze proste udelaji scenu, pak se jim ulevi - kdyz jsou z toho vsichni kolem v pr... no, a kdyz je nekdo naladenej duchovne, a popovida si s takovym vampirem o techhle vecech, tak to ma upirek jeste ulehceno tim, ze muze na poli duchovna snadneji tahat za provazky, hrat si na gurua, mluvit ve dvojsmyslech, a kdyz trefi treba na nekoho, kdo ma sklony se v ramci duchovna tak trochu odevzdat, slupne ho jako malinu.
    at uz jsou upiri sikovny, nebo vylizany, nebo produchovneli, zasluhuji si myslim zrovna tolik uznani jako normalni zlodeji..
    zase je to parazitovani, jenom na jiny urovni.
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    BAMBULA: Souhlas, chce to nějaký podrobnější info ;)
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    FURYAN: není to "normální" vysávání jen prostě nižší level ?

    KALIPH: když může být každý upírem, tak jak to, že jich je zrovna 108 ?
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    SHKRK: vykopnou z tela? jakej k tomu maj duvod a jak to chtej udelat? je o tomhle tematu nejaka literatura co bys doporuci? at si neco proctu a neremcam zbytecne:)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SHKRK: 108 je ve východních kulturách posvátný číslo, třeba 108 jmen Šivy, a bejt psychickým upírem je možný pro každýho z nás, tos zachytil špatně:)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    proc 108??? nevim... to byla jedna z informaci co jsem zachytil...
    MUTHA: jasne ale asi nebudes na stejne mentalni urovni jako tech mozna existujicich 108


    FURYAN: spatne nejsi, to s upirstvim take souvisi
    BAMBULA: mno nevim zda li by jsi ignoroval to ze te nekdo muze kdykoliv vykopnout z tela
    MARTA_KLOFACOVA: tak to vazne nevim, mel jsem sam co delat abych se po tomhle zazitku vubec vyrovnal s tim co jsem prozil... navic jsem se ho nemhl na nic zeptat... rekl mi jen co chtel...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Aha, tak to jsem tady spatne. Na spiritualni veci neverim, a myslel jsem, ze to bude klub o praktictejsich vecech, nez o 108 "wtf"? :)
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    SHKRK: vubec si nedokazu predstavi to cem mluvis. jak jako vykopnuti z tela? asi sem moc materialista ale tohle mi prijde jako kdyz upir narazil na celkem ochotny obeti, ne? kdyby mne byl nekdo neprijemnej tak ho ignoruju, pripadne poslu nekam.
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    nejak to moc nechytam. puvodne jsem mel pocit, ze se klub bude tykat trochu min "spiritualnich" upiru. z moji zkusenosti klasika - clovek je na nekoho hodnej, nekdo toho zacne vyuzivat a neda pokoj a ruznejma uskokama a citovym vydiranim vyzaduje pozornost a reseni jeho problemu.
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    SHKRK: 108? jsou teda organizovany.... no fuj. :) doufam, ze nejezdej na nejaky spolecny soustredeni.... tam by to muselo vypadat...
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    SHKRK: A oni se tak narodí, že vysávají už od dětství, nebo jak to na ně přijde ?
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    PAVEL253: co mi ta osoba povedela tak presne jich je 108
    SHINYSKIN
    SHINYSKIN --- ---
    true blood ... uzasny serial ...
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    zajimavy.... trochu to zni jako setkani s upirem na psychedelickym sezeni.. jestli to byl zazitek z obycejnyho mejdanu, nebo jen tak z hospody, beha z toho mraz po zadech... ja jsem zazil kdysi neco podobnyho, i kdyz ne takhle drsnyho - jeden chlapek v hospode se choval dost podobne, sikovnej,
    - pseudoduchovni kecy, hypnotickej hlas, jednou si me vzal do parady a bylo mi fakt zle, pak jsem ho potkal tak po roce, daval jsem si vic bacha, otravoval kamose, ten mej z nej stejnej pocit, tak jsme vypadli....
    jeden znamej tvrdi, ze pritomnost takovejchhle lidi pozna, jen vkroci nekam do mistnosti... nezli si davat praci s tim, aby clovek zjistoval odkud vitr fouka, nebo s tim dokonce bojoval, lepsi je pry odejit.. nastesti jich tu nelita tolik:) myslim, ze to jsou spis rarity...
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    a co upiri jez jsou na vysoke mentalni urovni (hra s realitou)... jednoho jsem potkal a byl to mazec... obrana??? neexistovala... nedal nikomu v mistnosti sanci na jakoukoliv obranu... nejzajimavejsi na tom bylo, ze sve vysavani skryval za posunovani na jinou uroven vedomi - dokazal z kohokoliv v mistnosti vysat tolik energie, ze dotycny pohledl za okraj smrti (vykopavani z tela)... po navratu do tela pokladal otazky typu: who are you??? pak opetovne vykopnuti z tela, nasledny navrat...Where are you from???.... tak se to opakovalo stale dokola... bylo velmi zajimave pozorovat, jak si hral s celou realitou... proste od chvile co vstoupil do mistnosti se s celou mistnosti zacalo neco dit, cosi jako dychani mistnosti v rytmu jeho dechu

    mate nekdo podobnou zkusenost???
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Boj je celkem snadny. Chce to takove lidi nechat vlastnimu osudu. Nemusime je primo vyhnat ze sveho okoli, jen jim nenechat sat vasi energii - klasika - nejcastejsi pripad, kdy chteji po vas, abyste za ne neco resili, rozhodli, pripadne vas neustale zahrnuji spekulacemi "co by kdyby" ve forme dokonale vykonstruovaneho a nerealneho problemu. Staci je nepodporovat a nerozvijet s nimi takovehle konstrukce.

    S citovymi upiry je to horsi.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    já jsem potkal upíra psychologa, celkem nešťastný případ. Jednu dobu se prostě nastěhoval ke mně na byt, ale naštěstí jsem ho pak vystrnadil. Ale dalo to fušku...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ano, setkal. Jít od nich pryč, nebo je s tím konfrontovat, závisí na hloubce vztahu s "upírem". Ovšem patent na to nemám..
    FURYAN: trefné
    THQ
    THQ --- ---
    A manipulátoři.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Ano, setkal. Ja jim rikam "troublemakeri"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam