• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: Prostě jich neni 108.
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    HARKONEN: taky bych řekla, podle toho co tu zjišťuju, že už jsem jich potkala nemálo a myslím právě, že je důležitý tomu prostě nepodléhat, ale když je třeba upír v rodině nebo mezi blízkými, tak je to asi hodně těžký ....
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    A co obrácený upíří jsou taky ? Že rozdávají energii ? Co když se ten dávač potká s tím vysávačem ..... vysaje ho uplně, nebo právě nevysaje ?
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    Uprimne si myslim ze jedina obrana proti upirum je, "nechtit" byt jejich obeti...
    Tzn... Srat na ne.
    LALINA
    LALINA --- ---
    HARKONEN: sám Satan, pán všech upírů :-]]
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYA: tady to vnímám jako výmenu..ale nekdy je to jednostranné a potom je to upířina, Nicméně nyx jako princip, diskusák jako princip o tom bejt nemusí. ten může a mel by bejt o výměně..
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    Ptej se sam sebe... :D
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: vyčtený kecy. Jak dlouho vydržíš v běžným provozu bejt neustále tady a ted bez ega? ;-))) chachá.
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    V tom pripade co je potom Facebook? Hrabe Dracula?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    MUTHA: prosím ještě co si myslel tím zůstat v přítomným okamžiku ... nevím co si pod tím představit a myslíš, že poznat upíra souvisí s empatií ?
    NYA
    NYA --- ---
    YBUKO: "vymysli radobyproblemy, a ze jedine o co se snazi je pritahovat pozornost smerem k sobe" .. to zní, jako by nyx byl jedna velká upířina:) ale to asi skutečně bude.. lolol, akumulátorovitý dravec křemíkovec, už nás brzo sežere


    SLAUGHTER: však jo, hned je mi líp, co tu s vámi chvilku chatuju:)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    NYA: jen na sebe postem stahuješ pozornost. Jsi tedy upír! Lidi neposlouchejte ji, poslouchejte mě!
    NYA
    NYA --- ---
    MUTHA: jj, ta je mnohem stravitelnější:)
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: asi jak kdy, bezny hysterky delaji dusno pudove, automaticky, taky se stava, ze si nekdo nekoho ,,poda,, zamerne... ono klasicke ,,kdo z koho,,
    a co se tech,, duchovnich,, upiru tyce, ono to mozna fascinuje, ze nekdo vladne temer nadprirozenymi silami, dneska fantasy leti, ale kdyz si nekdo vedome privlastni neco, co mu nepatri (v tomhle pripade energii) tak bych rekl, ze to porad souvisi se spatnym charakterem...

    Mel jsem na zakladce kamarada, a ten mi dost pil krev. pije ji lidem do dneska. je to zaostaly dite, ktery by porad bralo a nenaucilo se neco dat... je jedno, jestli jde o penize, krev, nebo vitalitu, vysledek je stejnej, clovek je po kontaktu s nima tak, ci tak v minusu.
    NYA
    NYA --- ---
    a malé imho - podle mě se člověk stane upírem tak, že se bojí upírů:)))
    NYA
    NYA --- ---
    btw.- slyšeli jste taky o tom, že většina lidí žijících v západní společnosti má psychosomatický i energetický systém tak rozesraný, že z nich energie zbytečně uniká prakticky neustále? jako že jí dost plýtváme?
    stejně tak mysl - jsme většinou zatraceně rozptýlení a tak plýtváme energií mentální
    a plýtvání na úrovni hmotné snad známe všichni;)
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    MUTHA:
    YBUKO: a jde to otočit ... že třeba vím, že jsem vysávač tak to otočím v nějakou pozitivní energii ?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    MUTHA: Mno spíš jako jestli fakt jako chtějí vysávat nebo mají nějaké nutkání ty lidi vysávat ... já o tom nic nevím tak se ptám abych to pochopila o co jde...
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    PAVEL253: Takže to chtějí dělat ? Mají na výběr ?
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    ja myslim, ze podstatou toho beznyho vysavani je, ze na sebe nekdo proste soustredi pozornost a pak z te pozornosti cerpa.. hystericky lidi to delaji tak, ze proste udelaji scenu, pak se jim ulevi - kdyz jsou z toho vsichni kolem v pr... no, a kdyz je nekdo naladenej duchovne, a popovida si s takovym vampirem o techhle vecech, tak to ma upirek jeste ulehceno tim, ze muze na poli duchovna snadneji tahat za provazky, hrat si na gurua, mluvit ve dvojsmyslech, a kdyz trefi treba na nekoho, kdo ma sklony se v ramci duchovna tak trochu odevzdat, slupne ho jako malinu.
    at uz jsou upiri sikovny, nebo vylizany, nebo produchovneli, zasluhuji si myslim zrovna tolik uznani jako normalni zlodeji..
    zase je to parazitovani, jenom na jiny urovni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam