• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: ale dyt jo...máš to jak to máš, nic proti,
    já jsem jenom citlivá na to pseudoduchovní machrování s iluzí a tak... omlouvám se, musela jsem k tomu něco dodat.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: pokud takovou výchovu ve zdraví přežije, znamená to, že si nějakou imunitu vytvořil..
    čili jde to imho
    LALINA
    LALINA --- ---
    YBUKO: já žádnýho takovýho, co by se zmenil, neznám... většinou jsou na práškách , v blázinci a tak podobně..
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: ty si opravdu myslíš, že pro většinu lidí tady je to denní chleba, žít mimo iluzi, mimo "máju", jo? víš, já ti neveřím, že takhle běžně žiješ a tím, že kolem sebe tyhle "moudra" trousíš, si můžou důvěřiví lidi začít myslet, že normální smrtelník, kterej neumí žít mimo máju, nemá šanci... skoro na nic..ani na obranu před upírama a taky nemůže čerpat energii a vůbec je občanem druhé kategorie... A to nechce, tak zakoupí hafo literatůry od castanedy nebo Minaříka, nejaký ty drogy a počne se "vykopávat z těla" , aby mel nárok na energii z vesmíru .-)))
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    YBUKO: Já vím, ale jak to mám jinak zjistit ?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    LALINA: jasně čím víc závislej, tím víc agresivní...
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: proč z toho dělat vědu, ty guru dědu ;-)))
    ...ale jo, prostě tě to baví...Normální věci jsou pro tebe moc normální, vid ? ;-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: ak nejak...podle toho, jak moc je zavislej na tý energii od druhejch lidí..
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Může být proti nim někdo odolný jen tak ? Třeba když by někoho upír vychovával ... může pak člověk mít jakousi imunitu ?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    LALINA: takže je to jako s fetkama ... když si jde za svou drogou (energií) tak jde prostě přes mrtvoly ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: oni ti upíři nikdy nejsou stejní...jako ani neupíři nejsou stejní,. Některerý se snesou a jiný ani omylem...jako dva kohouti na jednom smetišti..podle míry (síly) upírství.
    čím víc je upír závislej na externím zdroji, tím je tvrdší, bezohlednější a agresivnější... ten vedle sebe nesnese ani miniupírka páty cenový skupiny .-)
    NYA
    NYA --- ---
    MUTHA: aha, pardon, zmátla mě ta zkratka.. jakože je-li člověk bdělý, pak energií neplýtvá?
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: moc to nekomplikuj, Muťo, klidně si můžeš žít v iluzi oddělenosti a přesto můžeš čerpat z univerzálního zdroje.....to ti neřekli? :-)
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    LALINA: no když nemusím, tak je vyhledávat nebudu, ale co tak dva upíři spolu, vysávaj se, nebo se ignorujou ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: ano, tak jest;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: zkus to někdy :-))
    NYA
    NYA --- ---
    MUTHA: wtf? zamotal se ti koncept?
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: nesoudím podle sebe

    MUTHA: někteří

    NYA: energie je jen jedna..zaleží na tom, kudy ji táhneš
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    A dá se vysávat z upíra ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    zazila jsem párkrát utoky démonu, který přišli skrze lidi... nebyli to ti lidi sami, ti byli jenom nosiči.
    Přesto, že jsem v tý době byla docela dobře připravená a "očkovaná" málem me to sejmulo a dlouhý roky jsem ještě cejtila tu vnitřní jizvu, kterou jsem v tom souboji utržila....
    Obecně teda pomáhá mentální "silový štít", modlitba, mantra, ale jen do určitý míry..U slabších upírů (demonů) to pomůže na 100%, ale u silných človek nějakou tu ránu utrží a je rád, když přežije.
    Pomáhá práce na sobě... bejt silnej...posilovat vitalitu a intelekt.. Me to napadlo, když jsem byla fyzicky oslabena, musela jsem se hodne rychle dát do pořádku, pořádně se najíst a nejak se fyzicky "otužit"... Někdy pomůže čistě "jen" ingorace. Zkusit se musí všechno... je ne utek a kapitulace... ale to asi každej ví...
    A na to človek musí bejt silnej i mentálně, tedy žádný psychedelika, drogy, alkohol a další jiny udělátka... to je potom člověk strašně moc zranitelnej a kdejaka potvora si na nej troufne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam