• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADPsychičtí* upíři*
    LALINA
    LALINA --- ---
    zazila jsem párkrát utoky démonu, který přišli skrze lidi... nebyli to ti lidi sami, ti byli jenom nosiči.
    Přesto, že jsem v tý době byla docela dobře připravená a "očkovaná" málem me to sejmulo a dlouhý roky jsem ještě cejtila tu vnitřní jizvu, kterou jsem v tom souboji utržila....
    Obecně teda pomáhá mentální "silový štít", modlitba, mantra, ale jen do určitý míry..U slabších upírů (demonů) to pomůže na 100%, ale u silných človek nějakou tu ránu utrží a je rád, když přežije.
    Pomáhá práce na sobě... bejt silnej...posilovat vitalitu a intelekt.. Me to napadlo, když jsem byla fyzicky oslabena, musela jsem se hodne rychle dát do pořádku, pořádně se najíst a nejak se fyzicky "otužit"... Někdy pomůže čistě "jen" ingorace. Zkusit se musí všechno... je ne utek a kapitulace... ale to asi každej ví...
    A na to človek musí bejt silnej i mentálně, tedy žádný psychedelika, drogy, alkohol a další jiny udělátka... to je potom člověk strašně moc zranitelnej a kdejaka potvora si na nej troufne..
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    KALIPH: ;)
    NYA: nevim prostě pozitivní lidi... chvíli s nima mluvíš a máš pocit, že dokážeš všechno ....
    NYA
    NYA --- ---
    MUTHA: a která je moje, a která cizí???
    NYA
    NYA --- ---
    statistiky diskuze
    počet unikátních id 109
    :)))
    NYA
    NYA --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: jako třeba reiki?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: Prostě jich neni 108.
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    HARKONEN: taky bych řekla, podle toho co tu zjišťuju, že už jsem jich potkala nemálo a myslím právě, že je důležitý tomu prostě nepodléhat, ale když je třeba upír v rodině nebo mezi blízkými, tak je to asi hodně těžký ....
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    A co obrácený upíří jsou taky ? Že rozdávají energii ? Co když se ten dávač potká s tím vysávačem ..... vysaje ho uplně, nebo právě nevysaje ?
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    Uprimne si myslim ze jedina obrana proti upirum je, "nechtit" byt jejich obeti...
    Tzn... Srat na ne.
    LALINA
    LALINA --- ---
    HARKONEN: sám Satan, pán všech upírů :-]]
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYA: tady to vnímám jako výmenu..ale nekdy je to jednostranné a potom je to upířina, Nicméně nyx jako princip, diskusák jako princip o tom bejt nemusí. ten může a mel by bejt o výměně..
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    Ptej se sam sebe... :D
    LALINA
    LALINA --- ---
    MUTHA: vyčtený kecy. Jak dlouho vydržíš v běžným provozu bejt neustále tady a ted bez ega? ;-))) chachá.
    HARKONEN
    HARKONEN --- ---
    V tom pripade co je potom Facebook? Hrabe Dracula?
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    MUTHA: prosím ještě co si myslel tím zůstat v přítomným okamžiku ... nevím co si pod tím představit a myslíš, že poznat upíra souvisí s empatií ?
    NYA
    NYA --- ---
    YBUKO: "vymysli radobyproblemy, a ze jedine o co se snazi je pritahovat pozornost smerem k sobe" .. to zní, jako by nyx byl jedna velká upířina:) ale to asi skutečně bude.. lolol, akumulátorovitý dravec křemíkovec, už nás brzo sežere


    SLAUGHTER: však jo, hned je mi líp, co tu s vámi chvilku chatuju:)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    NYA: jen na sebe postem stahuješ pozornost. Jsi tedy upír! Lidi neposlouchejte ji, poslouchejte mě!
    NYA
    NYA --- ---
    MUTHA: jj, ta je mnohem stravitelnější:)
    PAVEL253
    PAVEL253 --- ---
    MARTA_KLOFACOVA: asi jak kdy, bezny hysterky delaji dusno pudove, automaticky, taky se stava, ze si nekdo nekoho ,,poda,, zamerne... ono klasicke ,,kdo z koho,,
    a co se tech,, duchovnich,, upiru tyce, ono to mozna fascinuje, ze nekdo vladne temer nadprirozenymi silami, dneska fantasy leti, ale kdyz si nekdo vedome privlastni neco, co mu nepatri (v tomhle pripade energii) tak bych rekl, ze to porad souvisi se spatnym charakterem...

    Mel jsem na zakladce kamarada, a ten mi dost pil krev. pije ji lidem do dneska. je to zaostaly dite, ktery by porad bralo a nenaucilo se neco dat... je jedno, jestli jde o penize, krev, nebo vitalitu, vysledek je stejnej, clovek je po kontaktu s nima tak, ci tak v minusu.
    NYA
    NYA --- ---
    a malé imho - podle mě se člověk stane upírem tak, že se bojí upírů:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam