• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    A co ta sit, fakt jako nic?!?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: No ten je uplne zlej, na strileni jako vpoho, ale Meelee damage +200% :) +500% obcas ten skill ... +najit jeste nejakej mod +dalsi meelee damage. Skoda, ze meelee taky nejde levelovat jako ostatni zbrane.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a stejně je furt málo slotů... :) +3
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ha a ten repairkit pro modrýho robota v místě, kde hledáte klíč k dolu, je fakt kousek. ale musel jsem to projít párkrát, než mi to došlo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Orange (yellow?) Claptrap movie/game star :)

    http://www.youtube.com/watch?v=oRbK0jtbFLA&feature=related
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw. ten zombie addon je prdel :) ale vracím se zas k původní hře a addon dám později...teď eště nahodit DLC č. 2 kvůli storageroom
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WILDENBURY_SQ: co je to za revolver ouplně nahoře (s tím kudlobajonetem)?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no přiznám, že jednou mně to spadlo v rámci alt+tab, ale tuším, že za tím byla jiná spuštěná aplikace :) (protože alttaboval jsem předtím celkem pravidelně)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Pojdte se pokusit to rozjet po ty siti.. Muzem udelat barter a hrat spolu. Hele co tu ceka na nejakyho SMGistu :)

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    PRAASHEK: parada, díky
    WILDENBURY_SQ: pár chybek už jsem potkal, ale znovuspuštění hry to zatim vždy vyřešilo (nesmrtelnej bandita, neslo mi pouzit komunikator u doktora zeda)

    ovládání auta je děsivý, kdyby jste někdo přišel na to, jak to překopat, budu vděčnej
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    A Borderlands musim taky pochvalit EXTREMNI stabilitu. Ani jednou se to nekouslo, ani jednou problem.. A to ze bezne delam neco do skoly, na netu, zatezuju komp.. A na liste mam shozeny bordery, pak chvili hraju, pak to zas schodim, pak pocitac 6 hodin spi.. Furt to jede, nic se nekouse. To tu dlouho nebylo :)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PRAASHEK: Ja ho mam jako dobijitko naboju, kdyz je nejhur.. Jinak pouzivam nejaky masher, damage asi 53 x 7 .. A ted mam nejaky revolver snad + 200% meelee damage, coz je v kombinaci s Mordeho skillem, kterej pridava myslim 50% damage meelee a nejakou sanci na deadly strike (500% damage) docela narez :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ten equalizer je krutej. je něco s vysokou damage, regenerací munice a zároveň nějakou elemental damage?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    screenshoty statistik zbraní můžete udělat i tak, že pravým kliknete na zbraň v inventáři a vyberete "save screenshot". hodí vám to .bmp s oknem jenom těch statů (viz. třeba http://images2.wikia.nocookie.net/borderlands/images/f/f5/Lady_Finger.png ) do c:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\My Games\Borderlands\WillowGame\ScreenShots\

    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    při večernim hraní nascreenuju a naházim

    btw. netušíte, jaká je horní hranice hráčů po lanu?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    no tak jo..









    Nahodny vyber, pouzivam cca 8 kousku zbrani, fakt je na Border super, ze pro kazdou prilezitost se hodi jina :) Na daleky cile hodne presna a stabilni a rychla snajprovka, na blizsi spis nepresna, ale co nejvetsi damage, uplne na blizko ptáka a pištole a nůž .. No a taky to stridam dle nalady, znate ty choutky, kdyz chcete nekoho upalit nebo spis rozleptat .. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nahoďte shoty svých oblíbených zbraní

    at first i was like


    then i was like


    but then i lold
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    JAACOB: Ha, to ty vyrabis ty šuntské vientamské napodobeniny Jakobs? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam