• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    PRAASHEK: hurray uz se tesim :) http://images4.wikia.nocookie.net/borderlands/images/3/33/DLC3screen1.jpg vypada moc dobre


    btw. nevite nekdo jak zjistit kolik mam presne penez? kdyz me zabili strhlo mi to 3mega ale sem porad na devitkach ....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BJUSKID: zrovna čumim, že je venku novej patch http://borderlands.wikia.com/wiki/Patch_1.2.1

    a že bude další DLC a zvýšený level cap (na 70)! :)
    http://borderlands.wikia.com/wiki/The_Secret_Armory_of_General_Knoxx
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    a musim patchovat klasicky 1.01- 1.1-1.2 nebo muzu rovnou tu 1.2
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    ta mise je asi dulezita pro postup ze
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    za zkoušku nic nedáš :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    prave jeste ne myslis ze to helpne
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a poslední patch tam máš (1.2)?
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    PRAASHEK: dojdu k tomu bossovi nebo co to je a sekne se mi obraz hudba jede ale hra ne zkousel jsem snizit detaily a vse co slo ale nic nepomohlo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    trochu víc info by to chtělo - jak trhne, kde a kdy? dodej screen
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    zdravim mam tovej problem v misi Sledge: To The Safe House se mi to trhne a nejde nic delat nevite nekdo co s tim jestli pomuze nejaky patch nebo tak neco
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    je možný, že u eridianských zbraní leze proficiency mnohem pomaleji nez u konvencnich zbrani? Testuju je s pipinou, po neskutecny dobe jsem nedosahl ani jednicky a jeste k tomu wiki tvrdi, ze na 1. se pouze zvysi rychlost dobijeni "munice" o 6% procent...zda se mi to, nebo je to pekne na houby?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Sou to hrozny kurvy, voni to delaj urcite naschval .. :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    WILDENBURY_SQ: copak můžeš za to, že to vydaj těsně před zkouškovym?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ja jsem se rozhodl, ze prestanu hrat pocitacovy hry. Teda uplne ne, von ted ma vyjit bioshock 2, ale aspon to hrozne omezim, to nevidite, jaka je to strasna ztrata casu, co veci byste se mohli misto toho naucit? :D :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Ja se teda priznam, ze jsem ten svuj 47 lvl udelal behem prvniho walkthrough diky tomu, ze jsem si dal kus hry s kumpanem, ktery byl na padesatce. Sice jsem poradne nic nesestrelil, ale za to mi expy pribyvaly geometrickou radou. Pamatuju, ze za posledni level (to byl myslim jeho 2. walkthrough), jsem udelal snad 4 levely - jenom za to probehnuti jeskynema, pak na kopec a sejmuti te kundicky s chapadlama... Pak jsem dojel svuj wt1, ale to byl piece of cake, vsechny mise jsem mel jako trivial... Ono by to v podstate ani moc nebavilo, protoze ja jsem tam byl fakt vyzirka a daval jsem dmg v jednotkach, ale fungoval jsem jako medic kumpanovi... takze z povzdali jsem to krmil snajpou a kdyz bylo kumpanovi zle, tak jsem pribehl osetrovat a modlil se, ze nedostanu dve tecky za sebou...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    v kombinaci s jinýma zbraněma a s shock trooperem jsou parádní
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    teda ja nevim me ty alieni zbrane neprijdou nijak silny a v kombinaci s tim jak rychle jim dochazi energie a jak pomalu pribejva sou imho uplne nepouzitelny .....
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jestli jsem to dobre pochopil, tak v Coop chodej tvrdsi potvory, takze nevim, nevim. Dalsi termin Mikra predemnou, ale to by v toim byl cert abych to nedal .. BTW potreboval bych alien assault rifle, zatim mi padla jenom unikatni brokovnice a raketomaet :(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    taky jsme nedal zatim žádnou arénu. je to hrozná pičovina, ale mohlo by to blejt lepší v coop
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam