• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PRAASHEK: Mozna vecer, casu mam fakt malo.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: nahoď screen
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    teda ... este bych k uplnymu stesti potreboval alien machinegun .. ale to co mam ted neni k zahozeni, temer 200 naboju, ucinost vice nez pekna.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    neni cas, dohravam zombie ostrov, sbiram mozecky. Po zkouskovym to zkusim, ale zatim musim rict ze jsem dal vsecko v pohode.

    Je tam hodne potvor nebo jenom par ultrasilnejch ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dali jste někdo ty tři arény?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak to zkus proběhnout :) btw. kterou misi/mapu máš na mysli? http://borderlands.wikia.com/
    BIGES
    BIGES --- ---
    Lidi, nemáte někdo nějaký tip jako buď uložit hru někde uprostřed mapy, p(opřípadě zrušit re-spawning?
    Jsem teďka v dolech a nedělá mi problém to čistit, ale nemám prostě dost času v kuse, abych mapu celou dokončil! Ne každý má spoustu času :( Mohu hrát hodinu-dvě, déle obvykle ne. Jenže když hru vypnu, začnu zase na začátku mapy. Totální konzolový vopruz na PC :-/
    Pokud to nejde, tak hra asi bude muset jít do pá-pá.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    předevčírem jsem zas chvilku hrál a dost mě sere malá FOV a našel jsem dost odkazů na úpravu tohoto v .ini, tak jdu zkoušet a dám pak vědět (pokud máte někdo ozkoušené, dávejte sem)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    crafting v téhle hře není. všechno je generované
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Poradil by mi nekdo, jak se crafti? Respektiove musim treba nejdriv dohrat nejaky areny, nez tu moznost dostanu?

    Meli jsme jednu krasne rozjetou a v patem kole asi v drhue vlne se nam restartnul pocitac :) Tomu se rika pesek :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    PRAASHEK: Diky.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LOBOTECH: můžeš tam mít všechny najednou
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Ahoj, poradte noobikovi prosim.
    Kdyz si stahnu rozsireni a prekopiruju, muzu je tam mit vsechny najednou, nebo vzdy jen jeden mod? Nepobral jsem jestli prekopirovanim souboru nahrazuju puvodni hru, nebo jen pridavam nove lokace.
    BIGES
    BIGES --- ---
    EZEE: Přes jaký server? Nebo co je k tomu potřeba?
    EZEE
    EZEE --- ---
    lidi date nekdo? moje ID Vokovprdeli1
    BIGES
    BIGES --- ---
    Normálně střílečky nehraju, ale už mně nebavilo hrát střílečky tvářící se jako RPG, tak jsem zkusil skutečnou akčňárnu. Zatím jsem poměrně spokojen :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    !!! February 25: Patch 1.3.0 and Secret Armory released for PC Retail and Steam !!!
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ha, na 2nd WT jsem konecne dal Mad Moxxi arenu, nejaky Gully nebo tak :)

    Kazdopadne Hell burbia imho nepujde :)
    DR_K
    DR_K --- ---
    nikdo nezkousi knoxxxe? ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Hlasim taky Windows 7 / 64 bit zadny problem, vsehno beha.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    GADGA: mne zatim zazrakem beha vse :) win64 rocks.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam