• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    no dneska uz to tak jako tak asi nedam.. :/ Tak pozdeji...
    EZEE
    EZEE --- ---
    ya man
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    mkay... ja stejne jestli budu moct, tak pocitam az tak od desiti... Bud tady nebo steam...
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak zase na druhou stranu ty XP tomu kdo zaspal vyjedou celkem rychle... uvidime vecer ok?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Kurec navecer bych mozna chvilku dal, kdybych stihl praci nejak rozumne.. Jestli chces pockat, tak ok. Na vikend ale jedu po ctvrt roce domu zase, tak nemuzu...
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ja taky nehral, kvuli shopu, dneska budu dom po 21. tak bych klido dal, ale hodilo by se mi taky vic pockat na Aragoda
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    Ja jsem ted nehral vubec, mam toho fakt moc. Snad o vikendu, nebo pristi tyden.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE, ARAGODe a spol. - hrali jste jeste, nebo jste furt kolem toho lvl 30? Doufam, ze se zas brzo urvu a dal bych si, ale jestli potrebuju neco nalevelit, tak dejte vedet...
    EZEE
    EZEE --- ---
    tty vole ja nemam vubec cas, otevirali jsme novej shop ://
    MYSTICTURTLE
    MYSTICTURTLE --- ---
    zrovna to startuju, chce se nekdo pridat? :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Omlouvám se OT. Borderlands je super hra, ale přeci jenom nedá se hrát donekonečna a po dohrání na druhou obtížnost už jsem hledal jen těžko chuť to třeba dohrát za jinou postavu. Každopádně savy jsou schovaný a třeba za rok zas přijde chuť.

    Do té doby jsme se rozhodli vyzkoušet jinou akční RPG hru s podporou coop hraní v malé partě. Pokud někdo hrajete právě vyšlou Darkspore, založil jsem na to auditko. [ Darkspore ]
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Hrali jste? Posledni dobou neni moc casu :/
    EZEE
    EZEE --- ---
    zitra dam nejspis;)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    pocitam, ze dneska uz asi zadny sparring neulovim, co? :]
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    JAACOB: njn co se da delat, ja prave neprisel ani tak pozde, ale koukam ze ste se snazili, 28. level to mam co dohanet
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    S7ANLEY: jj - s Ezeem a Tomasem. Fungujem teda ale na steam chatu - Borderacky jsme vypinali..
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Testli ste voice chat v hre?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    jn.. lehko to clovek mine. Na druhou stranu moc nechapu ten steam messenger - mam pocit, ze mi to jednou pipa kdyz mi nekdo pise a podruhe uz ne.. takze tam taky casto zazdim nejaky vzkaz - viz vcera CZERW..
    ARAGOD
    ARAGOD --- ---
    JAACOB: Psal sem asi 2x, ze budu koncit, ale ten chat system v BL je docela shit, pac je to neprehledny a jeste se tam zobrazujou nejake ty ingame zpravy.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    ARAGOD: ja si prave akorat nevsiml jestli jsi neco psal nebo ne, najednou jsi byl pryc. Nejsem si ted jisty ktery level jsme koncili. 28 nebo taknejak mam pocit..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam