• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: Jojo a pokazde co jsme se zanim znovu vydali tak byl silnejsi a me pribylo vice zkušeností.. Nejlépe ho takhle potrápit párkrát za sebou a jsi vyexpený až na 69 level :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: no tak jestli to nahodou nebude ono.. Ve wiki pisou, ze ma o 4 lvly vic nez ty, minimalne 64, max. 72. Takze asi dost zalezi na jakem lvlu byl. Jestli byl dle nejslabsiho typka 64lvl, tak mu ten vas kolega mohl slusne nalozit. Ctyri levely nahoru nebo dolu - to uz je dost podstatny rozdil...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: Prosimte byli jsme 3 na prvni pokus jsme ho dali hned a hned sem dostal taky 2 nove levely a tak jsme ho zkusili jeste parkrat a dalsi levely navic :D staci vyjed tim vytahem nahoru zabit ho sebrat co muzes sjed dolu vyjid z mapy a vratit se takhle to zopakujes tak 2x a mas o x levelu navic :D

    Pomahal nam typ na 69 urovni
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: cos mel sebou za rambouse, ze jste ho dojebali? Az se mi nechce verit, ze bylo za 10 minut po nem... Je fakt, ze kdyz jsem se na nej byl podivat prvne, byl jsem o dost levelu niz, ale je to furt hrozny prazmrd..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JAACOB: Jo to je on tak za jedno kolo o 2 levely .. uzasny :D
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Crawmerax?
    Crawmerax the Invincible - Borderlands Wiki - Walkthroughs, Weapons, Classes, Character builds, Enemies, DLC and more!
    http://borderlands.wikia.com/wiki/Crawmerax_the_Invincible

    na toho jsem jeste nebyl dost naleveleny, kdyz jsem se za nim byl podivat prvne (a naposled).. Jo a byl jsem tam sam vlastne :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    U jedhono bosse jsem se vyexpil z 48 levelu na 51asi za 10 minut ale sam ho nedam.. je to takovy velky cerv ktery ma modre oko na zadech a kdyz ho zabijete vypadne z nej mnoho zbrani a vseho mozneho...
    EZEE
    EZEE --- ---
    tak to asi nejsi prvni, epic screen! :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Jelikož nemohu mít více peněz na konci kola hážu zbraně na zem :D

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Je tu někdo kdo by si zahral ted o tom volnu??? Kdyz tak posta, skype nebo icq...
    EZEE
    EZEE --- ---
    ty vole PEDRAKU :D
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Aha uz vim protoze se mi na pozadi ukazal vlozit seriovy klic a hra me na to neodkazala.
    EZEE
    EZEE --- ---
    moc huli a nebo je fakt vymastenej vid ?:D
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Omg, Pedro. Ty si naozaj nevieš nič sám nájsť ;) http://borderlands.wikia.com/wiki/Borderlands_Wiki preklikaj si podľa loga všetky DLC. Ak nevieš po anglicky tak google translate.
    EZEE
    EZEE --- ---
    v teleportu se ti zobrazi nazvy lokaci, mrkni na BL wiki jak se jmenujou, muzes se tam portnout i na levelu 10, tj. jedno, ale samozrejme to tam nedas
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nebo jestli musim byt na nejakem urcitem levelu. posledni co jsem zabil byl ten obří klitoris
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ale podle nazvu datadisku se mi v teleportu zadny nezobrazil
    EZEE
    EZEE --- ---
    do datacu se dostavas pres teleporty
    EZEE
    EZEE --- ---
    jak jsi to mohl dohrat tak rychle?:)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Hlavně ty nove destinace nejak nemohu najid. Hru jsem dohral do konce ted ji jedu podruhe. A z toho DCL jsem jeste nic nevidel :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam