• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    musel jsem si dat Twarra do ignoru nikdy nikomu nepomohl jen blbe keca a uz jsem to nevydrzel...
    TWARR
    TWARR --- ---
    LOVE_DALI: se ti teda divim, ze mas vydrz s nim komunikovat ;)) tak jako tak, imho neni problem v tom jeho zeleze, ale v tom, ze je tukan a neco tam posral, jak je jeho dobrym zvykem ;))
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: aha no ja jsem to poprve odmitl a pri dalsim preinstalovani mi to uz nenabidlo...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: Nainstaloval jsem všechno, co to chtělo
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: IMHO faktem stále zůstává, že AMD je dost nekompatibilní. Kamarád si kvůli tomu kdysi koupil nVidii, aby měl klid
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: Instaloval sis ty veci pro Pshyx na Nvidia kdyz ji nemas?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: zvláštní předtím jsem to pařil na předpotopní Gforce (nvidia) a šlo to na rozlišení 1600x900 teď mam AMD VApor X a ani to nespustim. urcite se podivam ale nenapadlo by me ze na originalku budu potrebovat vice patchu nez na stazenou verzi... pritom jsem to jen nainstaloval pres steam
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: Já to jedu na tomhle a ok:
    HP Pavilion dv6-6110ec Espresso Black | Alza.cz
    http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv6-6110ec-d245456.htm
    zkus se podívat po forech na steamu
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: jako je to drsný už me nic moc nenapadá... Nový systém a jediné co nefunguje je Borderlands....


    JAACOB: Máš ATI procesor i grafiku?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: njn, na protipirátských ochranách jsme stejně byti jenom my, co si kupujeme originálky...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    mam nahrany novy win, cely novy komp a najednou mi to nefacha.. To je docela sila rikal jsem si nez abych cracknul hru si ji koupim original... No a ted si rikam proc jsem si to kupoval kdyz jsem to mohl tak jednoduse craknout a nemel bych stim takove problemi jako s originalkou...
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: to by nebyl nas pedro prece:))
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    PETRPEDROS: ja hraju s ATI uplne bez problemu.. kdovi kde mas zakopaneho psa..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    nvtt.dll with no SSE2 (unofficial Athlon XP fix) - Gearbox Software Forums
    http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=85817

    tady o tom taky neco je ... ale bohuzel...
    nvtt.dll with no SSE2 (unofficial Athlon XP fix) - Gearbox Software Forums
    http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=85817
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: jo vymazal jsem exe soubor dal jsem verify znovu ho tam šouplo a vubec nic . porad stejna hlaska :( zacinam byt zdrcen. nemam Nvidia a nezahraju si B
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: dáš si properties - záložka "local files" - verify integrity of game cache
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: to jsem nezkusil.. jak ze si mohu kontrolovat tu integritu.. Zkusim jeste ted az to znovu stahnu nainstalovat tedy i ten phyx driver na Nvidia i kdyz ji nemam a uvidim co to udela...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: zkoušel jsi to s tím exáčem. Smazat to a nechat si přes steam zkontrolovat integritu?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Takže bohužel ani po nainstalování tohodle patche... je pro dvd verzi.. zkusim jeste preinstalovat...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: SUper díky moč.... Zkusím patch až se zase dostanu z práce domu a dám ti vědět jak to vypadá...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam