• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nepřišlo Vám že RAGE je hodně velká napodobenina BORDERLANDS akorád to nemá malovanou grafiku...
    EZEE
    EZEE --- ---
    Skeče, návrhy a modely z Borderlands 2 - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/video/skece-navrhy-a-modely-z-borderlands-2-57834
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Borderlands PC update: Steam cloud saves, stat tracking -Destructoid
    http://www.destructoid.com/borderlands-pc-update-steam-cloud-saves-stat-tracking-211008.phtml
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    EZEE: jj - mam pocit, ze to resili v ramci nejakeho updatu a savy uz by mely byt na steamu v cloudu..
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS: mozna steam cloud?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Jestli mate originalku tak jsem to po preinstalaci spustil a nacetl se mi profil podle toho jak jsem mel prihlasovaci jmeno.. Takze vypada ze maji ulozene vase posledni trapeni na jejich serverech.. Nebo jak by bylo mozne ze jsem hru nainstaloval na nove PC a jsem tam stejne jako na starem PC
    EZEE
    EZEE --- ---
    JAACOB: ja to rozjizdim asi po 15. :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    az budete 65 tak muzem dat :D tedy ostatni charry mam na nizsim levelu
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    LOJZEE: az budes kolem petadvacitky, dej echo - dal bych si zase sparring, ale poctvrte uz to rozjizdet nebudu.. ;]
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    EZEE: sem to odinstaloval a koupil na steamu.) i textury prokoukly a slape to pekne. vcera na jeden zatah 13 lvlu, pecka..
    EZEE
    EZEE --- ---
    LOJZEE: to mi pripomina HL2, reinstaluj a aplikuj patche
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LOJZEE: to je asi francouzská verze
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    hola, nestalo se vam, ze by po zapnuti brdlnds enemies(AI) meli roztazene ruce a nebojovali a jen se nechali zabijet? nevite, co je to za bug? prip. jak ho odstranit? dik
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    EZEE: Právě že od doby kdy jsem poslal do kopru UPC tak uz to jde...
    EZEE
    EZEE --- ---
    PETRPEDROS: kdyz ti nejde spojit se s kamosema tak pouzivej xfire, to nam v BL velice pomohlo pri vzajemny konektivite
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: 28, ale měl bych kámoše, co by chtěl začít, takže bych začal třeba od 0 ;) a Ezeemu by se to muselo nejdřív chtít nainstalovat :D :P ;)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Hlavně 75% sleva

    Save 75% on Borderlands on Steam
    http://store.steampowered.com/agecheck/app/8980/
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    LOVE_DALI: Klidně můžem od té doby co jsem se zbavil UPC internetu se dokonce pripojim i na jine uzivatele a kamarady ze kterymi bych si chtel zahrat... Jeste semnou hraje jeden borec tak muzem dat ve 3trech... Mozna uz by me to spojilo i s EZZEEManem

    akorad ja jsem level 62, on je level 30 a ty?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PETRPEDROS: Takže dáme večer? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam