• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."

    rozbalit záhlaví
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    NJORL: no tak pocitam, ze u ultimata uz bych mohl sbirat itemy s lvl 50+, ne? takze si dojedu true vault huntera a pak se vrhnu na farming s ultimatem, abych mel pripravu na ten dalsi upgrade.. ;] Kazdopadne kdybys mel nekdy chut dat coop, napis sem a kdyz bude cas, zahral bych (za predpokladu teda, ze mas nejaky backup s postavou kolem meho levelu - jinak to asi nema cenu)..
    NJORL
    NJORL --- ---
    JAACOB: ted imho nema cenu resit vubec nic ... level cap je level cap. ale dojed si ultimata a cekej ...

    JAACOB
    JAACOB --- ---
    NJORL: no - ja si prave dojebal save s jackensteinem... lootnul jsem ship a az pak se docetl, ze uz se tam nedostanu (krome glitche s bezerkerem)... a je fakt, ze o warriorovi jsem taky cetl, ze nejvetsi sanci na drop ma pri prvnim zabiti jenom. Parkrat jsem ho farmil a jenom quitoval a pripojoval se zpatky, ale krome levelingu to nemelo valny efekt.. Inu diky za tipy. Udajne funguje i zazalohovani jakehosi master save filu kvuli golden keys, ale z tech legendarky nepadaji, zejo. Nicmene naprt je, ze na True vault huntera uz mi ted nepada taky nic nad lvl 50, takze budu muset zacit s Ultimate. Ale chtel jsem dojet aspon posledni DLC nez to budu rozjizdet znovu zase na ultimate..
    NJORL
    NJORL --- ---

    Trik na vylevlovani postavy na 61 za cca 2 hodiny

    1. S jednou postavou dojet pribeh az po zabiti Warriora
    2. Ve chvili, se po zabiti Warriora zmeni quest na Start Moonshot, odpojit se hry a ulozit save vedle
    3. Spustit hru hrace, ktere jede pribeh a dalsich postav, ktere potrebuju levelovat
    4. Moonshot dat vsem 20K exp a dozabiti Jacka da 60K. Navic je 75%, ze padne zlatka za kazdej run.
    5. Odpojit se ze hry, obnovit save, nacist postavu v Ultimate modu a znova

    Jeden level je cca 4 runy :)

    pokud by nekdo chtel, tak ultimate navod na vsechny zlatky za cca den prace. ale je to na hrane legality

    1. vylevlovat postavu na 61 :) pomoci podobneho triku lze za cca 2 hodiny z levelu 50
    2. dojit DLC 3 a zabit jackensteina
    3. ve chvili, kdy se quest Kill Nakayama zmeni na Loot the ship, ukoncit hru a dat si save vedle
    4. vratit se do hry, prohledat truhly
    5. pokud je tam zlatka, dat ji kamaradovi - kamarad se musi ze hry odlogovat prvni. pokud hrajete sami, tak se zlatkou do sanctuary do party stashe a rovnou ji vybrat jinou postavou
    6. prehrat save puvodni postavy z backupu zpet
    7. nacist postavu v Ultimate modu
    8. quest loot the ship je znovu aktivni

    profit

    ty truhly maji pravdepodobnost zlatky cca 1 za 5 runu. pravdepodobnost se zvysuje podle poctu hracu ve hre. :)

    NJORL
    NJORL --- ---
    JAACOB: asi 120 hodin. legendy mam vsechny. k nejlepsimu farmeni jsem tu psal postup.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    NJORL: ciwe kolik hodin jsi v tom stravil? O_o
    Btw - vcera jsem dobehl Cpt. Scarlett a zkousel jsem nekolikrat vyfarmit treasury - jako jsou tam i pekne kousky, ale zoufale mi ted chybi nejaka legendarka...povedlo se nekomu nekde vyfarmit nejakou klasiku? (infinity pistol, conference call, the bee...)? A jestli jo, tak odkud a za jak dlouho? Mam na legendarky asi halt pech...
    Pripadne kdyby mel nekdo chut na nejaky bossfight - parkrat poskadlit Terramorphouse nebo tak...
    NJORL
    NJORL --- ---
    JAACOB: ja mam na 61 davno tri postavy :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    dalsi navyseni lvl capu je na ceste a nejaky content k tomu... ma tady uz nekdo lvl61? (ja jsem Zero lvl 52..)
    'Borderlands 2' DLC release date and exclusive first look | Digital Trends
    http://www.digitaltrends.com/...t-new-borderlands-2-dlc-digistruct-peak-and-tk-bahas-bloody-harvest/
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    ted tam je novy klic akorat... ale predpokladam ze znate:

    https://www.facebook.com/Borderlands2ShiftCodes
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    I am conductor of poop train!!
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    JAACOB: to by bylo super :) akorat ja jsem tenhle vikend zaplnen :( leda prestyden nebo pristi
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    OLTSKUL: hele mozna mas recht. U ostatnich DLC vim, ze se hlasilo, ze jsou lvly primo umerne tvemu lvlu. Tady to je mozna vazne napevno.

    Tim vsechnospatne jsem myslel to, ze jsme uplne jiny lvl a ze mame kazdy dohranou jinou kapitolu. Ja se chystam bud od nuly z kumpanem nebo prave na Tiny Tina's assault on Dragon Keep, ktery ty jsi ted asi zrovna dohral, zejo.. :] Uzivime. V sobotu tu asi nebudu, treba v nedeli muzem dat jestli se nejak slezem..
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    JAACOB: faakt? ten Assault byl tak ze kdyz jsem tam vlezl na dvacatem LVL, tak byly kostici hnedko nazatku lvl30... pak kdyz jsem se po dohrasni Story vratil na 33, tak zostali na 30... a ted kdyz jsem tech 38, tak v tom assault jsou potvory LVL30-36....

    ale to nemeni nic na dotazu co jsi myslel tim vsechnospatne :)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    OLTSKUL: mam za to, ze vsechny DLC levelujou s characterem...
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    JAACOB: jak vsecko spatne? :) Jentak BTW, assault je udellany pro charaktery na 30. urvni, takze spis nez hru si uzijes prostredi ;)
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    OLTSKUL: vsecko spatne.. Ja si ted jedu solo lvl51 - dohravam Big game hunt a na assault se teprve chystam. No a mozna pojedem s kumpanem o vikendu coop, ale on zacina od nuly, takze prvni kampan - jsme uplne nekompatibilni.. :]
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Zahral by jste si nekdo Coop? Dohral jsem zatim klasickou kampan a Tina's assault.. Level 38 Comando Noob :) tak bych skusil true Vault Hunter s nekym za rucicku :)
    REVANREDEEMED
    REVANREDEEMED --- ---
    mmch, na @DuvalMagic se teď rozdává hromada kódů a taky nějakej ten bling

    https://twitter.com/DuvalMagic
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Nedal by nekdo nejakou "share session"?
    Ja shanim Practicable Butcher s ohnem.
    Neco z moji nabidky je tady.. http://sdrv.ms/13GnnAd (Bee mam ve vsech variacich)
    Priznam se, ze z aktualni vybavy neni ani jeden muj drop.. (az na class mod..) Vsechno jsem dostal od nahodnejch spoluhracu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ani ne, já nahrál pár chvilek s pár místníma, ale nijak extra jsem to neprošel :)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Konečne teda už mám 2-ku. Mám čo robiť, aby som tu niekoho dobehol čo? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam