• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBORDERLANDS ... Check me out - I´m dancin! I´M DAAAANCIN! "Time is bullets."
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    WULFEN: a jak se Ti tam lítalo? Nehrál jsem, ale tohle by mě tam asi vadilo. :)
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Tak pre-sequel dohran (za wilhelma) a docela dobre, tezsi bossove nez v BL2 zvlaste letadlo a finalak.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    CENDA: dohral sem, je to kratsi, ale je to ok.
    Pokracovani BL2 fajn. Uvidime jakejma DLC to zaperou postupem casu.
    Nekdo na coop? At uz novej char nebo vault hunter mod?
    CENDA
    CENDA --- ---
    Hraju a neprijde mi to tak spatny...Je to v podstate jak Borderlands 2. Cetl jsem recenzi na games.cz (Level) a neprijde mi to tak spatny...
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    nikdo nehraje presequel?
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    GANCARCIK: mam pocit, ze Gearbox hlasil, ze PreSequel bude jenom pro oldgen. Ruku do ohne za to ale nedam a jsem ted linej googlit.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Bude Pre-Sequel pro ps4? Nebo jen PS3 ?
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    JAACOB: Tak trailery k Pre-sequelu jsou Moon Dance a Last Hope a ty jsou podle mě fakt super :) tyhle ruzny introduction a promo videa měli i ke dvojce... některý jsou lepší, některý horší...nejlepší byly videa k Tiny Tině DLC :P
    NJORL
    NJORL --- ---
    JAACOB: Ja bych taky nebyl tak skeptickej.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    JAACOB: Vždyť je skvělej! Teď si to musím koupit.
    Jednička byla super, ale po hraní dvojky by mě už nebavila, protože by mi tam chyběly věci z dvojky.
    JAACOB
    JAACOB --- ---
    Do jednicky jsem se zamiloval, dvojka me jeste porad vcelku bavila, tak nevim proc me uz jenom trailery na Pre-Sequel serou. Nebo mozna vim - Randy uz to asi prehani s kokainem a desetiminutovy trailer, do ktereho rve ten ocas Mr.Torque - to je na me uz trochu moc.

    Celkove ale - space setting (LAZORS!) me moc neba, retardovany clap-trapuv random-skill, ostatni characters me nicim neberou a kdyz vytvorim novy typ elemental dmg (freeze), tak to jeste snad neznamena, ze muzu napsat 87 bazzilion gunu na druhou. Cekam solidni sracku, rad bych se pletl, ale rozhodne me nepali prsty s preorderem nebo takneco...

    Co si o tom myslite vy?

    Borderlands: The Pre-Sequel: An Introduction by Sir Hammerlock AND TORGUE!
    https://www.youtube.com/watch?v=w5_DOSvsjPw
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    samostatná hra :)
    WULFEN
    WULFEN --- ---
    Pre-sequel bude cela hra nebo jen datadisk k BL2?
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    TRISTRAM: ja bych nejradsi partaka na UVHM.. coz neni problem.. dokupte a ja dam s vama.)
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    IMPROVIZACE: jojo, hrajeme s kamosem, ale obyc verzi, ne GOTY
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    hraje nekdo dvojku ted po summer sales?.)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    Na gearbox shopu do úterý 30% sleva http://www.shopgearbox.com/
    Bude někdo objednávat? Připojila bych se na poštovný... Trika teď vyjdou na 14 dolarů :)
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Borderlands: The Pre-Sequel -- Developer Overview
    https://www.youtube.com/watch?v=smFJaRWwvRs

    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    JAACOB: jop, to jsem taky nasla, ale cenove jeste mastnejsi nez gearboxshop a clovek ani nevidi jak to triko realne vypada potisteny, vidi jen ten obrazek, kterej ale pak muze na triku vypadat dost jinak. (zkoušela jsem už pár technik potisku triček a každá vypadá jinak a hodí se na různý druhy motivů...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam