• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAJENMMORPG turisté
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Loveni ryb ano jedina vec co mam zatim na lvl 1 to mi opravdu nejde resp ten prut nak moc nereaguje na pokyny z klavesnice a vylozene si dela co chce .. premyslim zesi koupim navnadu a zkusim to sni :-D alesem se ted dal na farmareni a lital stale kolem zahradek a zkousim take to vareni .. toje take dobrej adrenalin tosemi docela libi jak udelali to vareni ...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: Musíš nachytat ryby v těch lovištích tam.

    Možná je to jenom dekorace, podobné jako velké vejce na mřížce pod jedním lovištěm
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Mno jatam dojdu a vyfotim to teda ..a vtom hnizde neni takove to modre vajicko jako v jinej tohle je neco vetsiho no .. hm a mam tam ukol zemam najit nake jidlo :-DD onotam toho moc k nalezeni teda neni ..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: Divný, já tam fakt strávil asi tři hodiny vzteklého lítání a nadávání, ale vybral jsem všechno, co se dalo
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Mno sou tam takovi ty vetrny mlejny a u jednoho sem obevil prave hnizdo a neco vnem je ale proste setam neda dostat .. vylezt nejde a dyztam chci doletet narazim do neviditelne zdi... :-(
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: jj, větrný chrám. Ten nejblbější ze všech a díky bugu v lezení se tam člověk hodně vzteká - dá se dostat všude, kde něco je. A já tam sice mám ještě jeden quest, ale na ten teda kašlu, minimálně do té doby, než opraví to lezení
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Tak sem byl tam... asik vtom templu ? Nate mape kdesou ty ostruvky ve vetru ..vcelku me stve zesou tam i veci ke kterejm neni mozna se dostat :-(
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: nový temple + spousta opravených chyb + přidané nové
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Dneska update a zase tam pridali nake nove oblecky .. Estesem to nako nezkoumal ale myslim zesem tam zahledl neco i o novich lokacich a novich vecech na tezbu ..
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Jinak zatim asik jedinej zpusob vydelavani penez sem tam obevil jen tezbu vzacnejch kamenu...tezbou drivi nic teda krom 1 jantaru za celou dobu a i ten je do questu :-D Je zabavne treba i to zese daji obevit veci i pecovanim o zahradku :-D kdyz upravujete zahonky ...docela me prekvapilo to zpracovani surovin v peci vecina zelezo a pod .. par minut ... jedine stribro asik 3 hodiny :-O ale jako hodne zabavne je i loveni brouku a motylu naksem ale prone nenasel vyuziti ocividne ale asik ztoho pujdou delat navnady na rybareni .. mimoto rybareni mam stale lvl 1 natenhle styl cotam je sem uplne levej tedy to ovladani prutu vubec me neposloucha ...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: Tak je to zatím beta, ale i tak celkem zábavná. Pets a skins jako způsob vydělávání je úplně v pořádku, časem, až budu mít čas hrát trochu víc, než tři hodiny, jim nějaké peníze pošlu, protože mě baví :)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: No treba peta lze ziskat jenom za real estesem nak neprisel nato jestlibyse dal ziskat i jinak ..za real se tam kupuji i skiny na postavicky obleceni a treba skiny na glidera... Dost by me zajimalo jestli by ti petove mohli mit i nakou funkci jako treba v BDO ..Jestli tam sou i naka jezditka bo sopu tam i staje .. a jestli tam bude i nake pve zatim toje jen o strileni lukem a genocide srnek a syslu nebo cotoje kuli masu a kuzim ..Osobne bych uvital misto hloupeho ukazatele jestli je den nebo noc abytam dali minimapu ... :-)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Vsem se omlouvam za svou nepozornost ale vecinu roku se tu nic nedeje...takse sem divam jen kdyz obevim neco noveho nebo hledam neco ze starsich prispevku ..
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    VIRIK: Aaa hrdiny rytir sir. Fanboy vyrazi branit nebohou utlacovanou korporaci. Hele ja jednicku dohral trikrat, mam tu hru fakt rad, ale proto vic me sere, ze to takhle dojebaji.
    Vubec kdo k tomu chce vic info tak treba tady:
    Dragon's Dogma 2 Situation is AWFUL (Microtransactions, Negative Steam Reviews & Poor Performance)
    https://www.youtube.com/watch?v=V_BGDTPXqOM
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ELIDOR: U Dragon's Dogma 2 bacha recenzenti tam nemeli denuvo a mikrotransakce, ktere odhalili az na release day. Takze vysledek lidem to slape jeste hur nez recenzentum, zvlast ve mestech dost tragedie. No a pak jsou tam vtipnosti jako tvrzeni pred releasem "Hra nebude mit zadny fast travel protoze to tak odpovida nasi vizi a je to hrozne dulezite pro gameplay" je ve skutecnosti "Fast travel vlastne vubec nasi vizi neprekazi za cenu 2-4 euro za kus" stejne tak je zpoplatnena treba editace postavy. A aby se ji nahodou nekdo nechtel vyvliknout tim, ze spisti hru znovu od zacatku tak to ted na PC nejde taky (resp. ne oficialne, jde jen odpojenim cloudu prepnutim do offline a vymazanim souboru s ulozenou hrou)
    Takze hra osciluje na steamu nekde mezi negative a mixed hodnocenim aktualne s pomerem 60% negative 40% positive. Takze proste dobra hra (komu nevaqdi stejne quirks a oldschool design jako mela jednicka) velmi solidne pojebana spatnou optimalizaci a capcom chamtivosti.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: super, to je jeden z mála modelů, kde jsem ochotný pustit chlup :)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: No jeto zatim jen v bete .. jo a myslim zesitam za real lze kupovat skiny na obleceni , pety no ..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: jaký to má money making model? Skiny?

    (omlouvám se předchozí překlep)
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    Recenze hry Dragon's Dogma 2. Pořádné RPG v otevřeném a pestrém světě – Doupě.cz
    https://doupe.zive.cz/clanek/recenze-hry-dragons-dogma-2-poradne-rpg-v-otevrenem-a-pestrem-svete
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    ELIDOR: Eli ten fishing je veselej estesem nic nechytil :-D i celkove jako ten gathering a craft je vcelku zajimavej ..jo a musis mit prepnuto do anglicke klavesnice ... A stale mi nejde pouzit ten glider :-((((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam