• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BECKOLive*Love*Zumba*
    Diskuze pro ty co cvičí/tančí zumbu, chtěli by tančit, chtěli by se stát instruktory nebo už instruktory jsou.

    Budeme rozebírat hudbu, sestavy, videa, zumbawear, kam zajít na zumbu.

    Zkrátka vše o tomto novém fitness tanci.

    http://www.zumba.com

    rozbalit záhlaví
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SHOGUN23
    SHOGUN23 --- ---
    Ahoj holky,chtěl jsem vás poprosit jestli mi můžete poradit.Chtěl bych pořídit manželce 5-10 lekcí Zumbi.Nejlépe na praze 5,aby byla co nejdřív doma u terroristů :-). co třeba home place smíchov?nebo tady někdo psal něco o barrandovu.budu moc rád,když mi poradíte,nebo už to doma nevydržime :-)) děkuju
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Ahoj, dovolím si malý spam :)

    v neděli, 22. července 2012, skládám závěrečnou zkoušku ke svému instruktorskému kurzu Just Jhoom. Jedná se o nový styl kombinace arerobiku a tance ve stylu Bollywoodu (tedy podobně jako Zumba, jen s bollywoodskými peckami, více na www.justjhoom.cz; www.justjhoom.co.uk). Zkouška spočívá v natočení hodinového videa mé hodiny, které pak budu posílat do UK k hodnocení. Vhledem k tomu, že nemám svůj kurz, který by někde běžel a v rámci kterého bych mohla jednu hodinu natočit, dělám to formou jednorázové akce.

    Ráda bych vás tedy pozvala na společné cvičení od 11 hodin do fitklubu Euforie na Arbesově náměstí na hodinku Just Jhoom. Samotné cvičení bude od 11.30, půl hoďku máme na přípravu, vysvětlím vám, jak to bude probíhat atd. Lekce bude natáčená, ale nebojte, v kameře mám být především já :). Potřebuju minimálně 8 lidí, ale plná třída je samozřejmě lepší, Euforie má kapacitu téměř 30.

    Cvičení je zcela ZDARMA!

    Co s sebou - klasika jako na aerobik/Zumbu - pohodlný oděv a sportovní obuv, vodu a dobrou náladu.

    Pokud by tedy někdo z vás chtěl zkusit horkou novinku, napište mi prosím do pošty, abych věděla, s kolika lidmi můžu počítat.
    Díky a budu se případně těšit.
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    ENKATT: muzes jet podle youtubu .)) za takovyhle videa se musi tak nejak platit...
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    nemate nekdo odkaz na nejaky delsi videa, pripadne na download nejakych zumba lekci? jit nekam mezi zpoceny dav se mi nechce, nemam na to cas a bavi me to jen doma...
    no a samozrejme nemuzu nic najit, skoro vsechno, co se snazim stahnout chce ruzny registrace)))
    BECKO
    BECKO --- ---
    MONELLE: Jj tu skupinku jsem tam viděla, někteří byli myslím na pódiu.
    BECKO
    BECKO --- ---
    My jsme byli v první řadě, peklo .)
    BECKO
    BECKO --- ---
    Tak kdo byl dnes v O2 aréně na masterclass s Betem?
    BECKO
    BECKO --- ---
    GABUSHKA: Občas se něco vyskytne na aukru nebo ebay.
    GABUSHKA
    GABUSHKA --- ---
    Holky nějaká net adresa na online prodej levného zumba oblečení...tak zběžně koukam a je to děsně drahý..měla bych zájem o ty klasický kalhoty na zumbu s tkaničkama a cena 1600mi teda přijde dost přehnaná:D
    MAU
    MAU --- ---
    Ahoj,

    akce na slevomatu, 5 libovolných lekcí za 333Kč v novém studiu Contemporary na náměstí Míru.

    Slevomat.cz - Hromadné slevy a nákupy se slevou
    http://www.slevomat.cz/cs/sleva/2530
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    Č.Budějovice v neděli 20.3. 16-19h zumba párty ve sportovní hale.
    MAU
    MAU --- ---
    ahoj chtěla bych Vás pozvat na CHARITATIVNÍ FREE-STYLE .Z.U.M.B.A. MARATON

    O co jde? O čtyřhodinový z.u.m.b.a. maraton. Můžete přijít kdykoliv mezi 16. a 20. hodinou 22. března 2011.

    Kolik to stojí: vstup je ZDARMA. V prostorách tanečního Contemporary studia budou kasičky, do kterých vybíráme peníze pro čtyřletou Karolínku Hájkovou s vážným a nezvratným poškozením mozku. Když budete moci přispět, budeme moc rádi.
    ...
    Holčička se nemůže prakticky hýbat, má vykloubenou levou kyčel. Péče o ni je fyzicky, psychicky i finančně velmi namáhavá.

    Karolínce na místě předáme vybranou částku plus peníze a dárky od sponzorů.

    Akce se mohou zúčastnit úplně všichni, i netanečníci - nebudeme vás násilím rvát na parket. Berte akci i jako dobrou příležitost k seznámení se s lidmi, které byste jinde nepotkali.

    Přijdou i novináři a celebrity (Sámer Issa, Veronika Nová, Zuzana Benešová, Radka Pavlovčinová, Eva Decastelo, Romana Vítová a další a další.)

    Ale hlavní je Karolínka a tanec. Jestliže vás jedno z toho zajímá, přijďte pobejt!

    kde:
    Contemporary, Národní dům
    Náměstí Míru 9
    Praha 2
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    delsi dobu koukam kam zajit a nerada bych zase zustala v centru tance. Chodite tady nekdo v Praze na zumbu kolem sedme vecer? protoze do sesti delam na zizkove a driv se z prace nedostanu
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    nechcete někdo dva vouchery ze slevomatu? jeden platí na 2 lekce Vibro Plate nebo 3 lekce Zumby na Barrandově ve Welness centru. Platnost je do 30. 6. 2011. Více info pošta.
    BECKO
    BECKO --- ---
    Nová kolekce! Máte objednáno?
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    Tak se přídávám k fans zumby :-)
    Byla jsem zatím třikrát, chodím sem http://www.danceacademy.cz/Default.aspx na Rosťu. Je to úžasný! Konečně pohyb, kterej baví :-)
    MAU
    MAU --- ---
    ZLATÁ KARTA NA MĚSÍC do studia Contemporary za 499Kč - jsou zde i lekce zumby:))

    mydeals.cz - Vlňte se s námi celý měsíc, 7 dní v týdnu a kolik hodin chcete. Contemporary karta na zumbu, jógu, pilátes, hip hop, latino a spoustu dalších za NEUVĚŘITELNÝCH 499,-.
    http://mydeals.cz/prague/extra/zumba-joga-pilates-hip-hop-latino-a-spousta-dalsich-za-499-kc.html
    BECKO
    BECKO --- ---
    YouTube - ZUMBA MASTER CLASS with Heather Rounds, Drew Bouge, & Jaclyn Ziesel
    http://www.youtube.com/watch?v=lOS6ELIAWgc&feature=related
    SHAMMANIC
    SHAMMANIC --- ---
    HANI: no jako me je uplne jasny, ze sazi akorat na to, jak vypada, nic vic :) prej je cerstvej instruktor, coz ale nemeni nic na tom, ze je jak prkno..

    Nam teda nic pred "tancem" nevysvetloval, ale vybalil na nas brisni tance a to sem fakt nestihla, jak tam kmital tou prdeli, jinak kdyz melo jit u ruzny poskoky a tak, tak vubec jako a zpocenej taky nebyl... cili souhlasim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam