• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAGGIE3D PHOTOS
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tady v tý galerii jsou zajímavý kousky. nebudu to tu tapetovat, mrkněte sami ----> http://alfa.magia.it/Images/ExamplesDirectANA.htm

    například:






    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    včera jsem šel kolem toho náprstkova muzea ( [ DYSTOPIK @ 3D PHOTOS ] ) ptal jsem se co a jak a pani nás tam pustila nahlídnout zadáčo. Jsou to dvojice stereoskopickejch snímků, ale jsou normálně instalovaný na stěně a prej z hygienickejch tam nemůžou půjčovat ty brejle (takovýto kukátko)

    takže snímky hezký, ale bez dojmu prostorovýho zobrazení..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    flexaret II
    koukám že jsem mohl trochu naleštit skla, ale stejnak krasavec

    GECKON
    GECKON --- ---
    MANIIA: nástěnka tohoto auditka (diskuze) mezi odkazy dole, i když ono je to i hnedka tady v záhlaví..
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    FATBOZZ: na nastence?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    my mame taky ty, co jsou v odkaze - tzn. totez co d.v.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já mam dost podobný jako darth vader
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    my mame doma ty nejobycejnejsi papirovy a imho staci - oba dva jsme brejlaci ;)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    jsou ty papirovy bryle dobry (dostacujici)? nevyplati se poridit nejaky drazsi, treba ty plastovy? bryle uz mam klasicky dioptricky, tak nevim jak to na me bude drzet:) v imaxu mi dali ty vetsi a jakz takz se to dalo, ale moc pohodlny to nebylo, navic to neni uplne na obliceji.. mozna koupim oboje a uvidim sam:)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MANIIA: na nástěnce
    MANIIA
    MANIIA --- ---
    kde sezenu bryle 3D????
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    hanzelka a zikmund, velký mazáci..


    ve svojí sbírce stereokotoučků mam jeden co fotili oni (nevim jestli focený frovna spřaženejma flexaretama nebo něčim jinym) a asi to chtěl sám bůh stereoskopie, že z kotoučků od nich mam zrovna sumatru a jsou tam záběry z místa (ostrov samosir uprostřed jezera toba) který jsme letos o prázdninách navštívili. takže z toho mam velkou radost

    jinak byl jste někdo??
    já byl před časem v náprstkově muzeu právěna výstavě putování po rovníku hanzelky a zikmunda, ale stereoskopická expozice zrovna nějak nebyla přístupná
    http://www.nm.cz/vystava-detail.php?f_id=250
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam